NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

eXtreme sports.

Żmij
Sara Tancredi

Mmm, musiałbym uzbierać, może do lata uzbieram, bo pewnie satysfakcja i przeżycia będą tego warte. Co do swopbodnego spadania... Oooooooooooooooooo.... To dopiero coś! Z 4000 metrów.... najcudowniejsze uczucie, jakie chyba może być.

acha, a co do sportów ekstremalnych, to czasami gdy jeżdże na rowerze, to gdy za szybko jadę, czasami bywa to sport ekstremalny :lol:
B...
Michael Scofield

Żmij pisze:
acha, a co do sportów ekstremalnych, to czasami gdy jeżdże na rowerze, to gdy za szybko jadę, czasami bywa to sport ekstremalny :lol:
ostatnia dyscyplina ekstremalna, w jakiej sie udzielałam to była ZA! szybka jazda na niespecjalnie odsniezonej drodze na ostrym zakrecie na letnich oponach TICO mojego dziadka :lol: Dodam jeszcze, że coś z jego ręcznym też nie jest do końca w porządku. W kazdym razie wierzcie mi, że jak już się zatrzymałam i wysiadłam z tego nieszczesnego pojazdu to czułam się prawie jak javelin skacząc z iluś tam metrów nad ziemią xD

kurczę, ale tez bym sobie tak poskakala...^^ ale najlepiej, zeby ktos mi towarzyszył :-D
javelin
Tweener

Hehe, niektórzy twierdzą, zę skakanie na spadaku jest lepsze niż seks... Inni mówią, że ci, którzy tak twierdzą nie mieli nigdy dobrego seksu... W sumie każdy ma po części rację, bo mój pierwszy skok był dużo lepszy niż "pierwszy raz" :) W kazdym razie kiedy robisz ten ostatni krok półtora kilometra nad ziemią... to jest niesamowite :) Polecam!
sylwek1005
Sara Tancredi

W kazdym razie kiedy robisz ten ostatni krok półtora kilometra nad ziemią... to jest niesamowite Polecam!
a dajesz mi 100% gwarancję że spadochron się otworzy :?: :?:
javelin
Tweener

Zawsze masz zapasowy :D Instruktor, który mnie szkolił, miał na koncie ponad 6 tys. skoków - w tym czasie spadochron główny nie otworzył mu się 4 razy. 4 awarie na 6000 skoków to niezły wynik. A jakie jest prawdopodobieństwo, ze nie otworzą się obydwa? Nie wiem, ale dla mnie wystaczająco małe ;)
Wróć do „Sport”