NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Co sądzisz o Robercie Kubicy?

Sebo
Michael Scofield

Wyścig był ciekawy, lubię jak jadą w takiej pogodzie w deszczu, zawsze są jakieś "przygody" Massa hahaha ile razy wypadł z toru^^ Robert miał pecha, ale cóż^^ zdarza sie ;-)
Piotras003
T-Bag

Sebo160186 pisze:
Wyścig był ciekawy, lubię jak jadą w takiej pogodzie w deszczu, zawsze są jakieś "przygody"
O tak jak pada przynajmniej ciekawy jest wyscig bo tak jak jest ładna pogoda to od poczatku do konca jada tak samo ,a tak mozna fajnie zobaczyc jak bolidy wykonuja piruety :-) ,tylko szkoda mi Kubicy bo w takim samochodzie jakim jest Bmw daleko nie zajdzie ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
Wyścig był ciekawy, lubię jak jadą w takiej pogodzie w deszczu, zawsze są jakieś "przygody
OO tak przynajmniej jest na co popatrzec .. ale Kubica .. no jak zwykle miał pecha ... niech szybko zmienia team bo zmarnuje swój talent
B...
Michael Scofield

no w czas^^ doszłam do wniosku ze nie bedzie na co patrzec i nie ogladałam a teraz dowiaduje sie ze był dosc emocjonujacy wyscig z przygodami. :-D
mam szczescie lepsze niz Kubica^^
Pam
T-Bag

Ja nie mam żalu do Roberta, że wypadł z toru... Było ślisko i nikt nie mógł ujechać. Nawet Massa. Kazdy musi mieć swój zły dzien... ;-) Może w nastepnym wyscigu pojedzie lepiej...
madamebutterfly
Mahone

na pewno pojedzie, chociaż szkoda bo spadl w klasyfikacji o dwa miejsca :(
no ale jeszcze pokaże jak powinno się jeździć :)
czekamy do następnego wyścigu :D
Piotras003
T-Bag

juz dzisiaj rozpoczyna sie grand prix Niemiec i ja jak zwykle obstawiam podium dla Kubicy tzn 3 miejsce a wy jak sadzicie jak tym razem spisze sie Kubica?

a to taki mały news o kraksie Roberta na treningu...

Nieudany trening Roberta Kubicy na Hockenheimringu. Polak zakończył go 13 minut przed czasem po tym, jak wpadł w poślizg na 12. zakręcie i uderzył w stos opon.
Kubicy nic się nie stało, bo przebudowany sześć lat temu tor w Hockenheim jest bezpieczny - Polak stracił panowanie nad bolidem w momencie wchodzenia w zakręt nazywany Mobil Kurve. Kierowcy ułamek sekundy wcześniej jadą z prędkością nawet 285 km/h. Kubica wjeżdżając w prawy zakręt o kącie 90° stracił panowanie nad samochodem i został wyniesiony w pułapkę żwirową po lewej stronie. Sunął po niej bokiem przez dobre kilkadziesiąt metrów zanim uderzył w stertę opon okalających tą część toru. Kierowca BMW Sauber sam wyszedł z bolidu i sprawnie wskoczył na opony.

Ale nie tylko dlatego pierwsza sesja treningowa przed Grand Prix Niemiec była dla Kubicy nieudana. Rano padał deszcz i choć w trakcie jazdy z nieba już nie kapało, to jednak kierowcy musieli próbować bolidy na mokrym torze. Asfalt przesychał, ale nawet w końcówce sesji były jeszcze miejsca, w których po przejechaniu bolidów tworzyły się wilgotne mgiełki. - Treningi na suchym torze ułatwią nam dostrojenie samochodu - mówił tymczasem Kubica dzień wcześniej.

zródło:www.sport.pl
Scylla
Fernando Sucre

Nie poszło mu wczoraj. Dziwne bo nie tak dawno jak Kubica dopiero zaczynał walkę w formule 1 to wszyscy cieszyli się że podczas zawodów mieści się w pierwszej ósemce. A teraz jak nie ma podium to już jest słabo. Cieszmy się że w ogóle jakiś Polak jeździ w tej formule. Wg mnie jego wygrana mistrzostw świata to tylko kwestia czasu. A to że czasami mu się zdarzy nie wjechać na podium to chyba nie jest jakąś tragedią.
Piotras003
T-Bag

Kubica 8 w Grand Prix Węgier :-/ szkoda bo według mnie to wina teamu Bmw ,normalnie niemoge sie doczekac Kubicy w Ferrari lub w Mclarenie :-)
Pam
T-Bag

No właśnie coś u sie z tym bolidem dzieje... Nie mógł doganiać innych, ale za to nie dawał się wyprzedzać..
Ja bym go raczej widziała w bolidzie Ferrari. Miałby większe szanse na wygrane ;)
B...
Michael Scofield

brawo Robert! 3 miejsce!
obejrzałam tylko koncówkę niestety...
wazne ze mamy 'naszego człowieka' na podium :-D
Wróć do „Sport”