NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Euro 2008

Sebo
Michael Scofield

To ja już nic nie czaje...xD
To Euro jest dziwne, Włosi odpadli, mój faworyt, ehh już nie kibicuje nikomu...wygra najlepszy, bądź ten co ma najwięcej szczęścia ;-)
B...
Michael Scofield

kurde :roll:
szkoda...Włosi zwalili te karne, mogli bardziej sie postarac^^
szkodaaaaaa

Buffon fajnie stal tyłem gdy Włosi strzelali :-D rozbawiło mnie to nie wiem czemu^^ jak tzreba było rzucał sie w lewo na koncu ktoś szczelił w lewo a ten w prawo...ajjjj
Piotras003
T-Bag

O tak tak i to jest piłka tu nigdy nie jest wiadome o co chodzi i na koniec sie okaze ze mistrzami europy zostanie druzyna z tej dwojki Turcja lub Rosja i wcale bym sie nie zdziwił ;-)
B...
Michael Scofield

mam nadzieje^^
Turcja moze sobie pograc, bo jak wczoraj powiedzieli to Niemcy beda grali pod presja, a Turcy juz ciesza sie ze zaszli tak wysoko. A Rosja mota wszystkich jak chce :-D Po wczorajszym meczu nie wróze Hiszpanii zwyciestwa w półfinale, bo Rosjanie raczej nie beda czekac 90 minut i dogrywke bez bramek, tylko znowu rusza jak w meczu z Holandia z szybkim tempem ;-)
Piotras003
T-Bag

B... pisze:
Po wczorajszym meczu nie wróze Hiszpanii zwyciestwa w półfinale, bo Rosjanie raczej nie beda czekac 90 minut i dogrywke bez bramek, tylko znowu rusza jak w meczu z Holandia z szybkim tempem ;-)
ja tak szczerze mowiac tez sie obawiam tego meczu ale chcialbym przypomniec jak Hiszpanie ograli Rusków w grupie 4-1 ,według mnie bedzie cieko Hiszpanom ale dadza rade ,bo Ruski fakt zagrali ładnie ale to juz jest ich historyczny rezultat wiec watpie ze sa doswiadczenii na takim szczeblu wiec go Hiszpania :-)
B...
Michael Scofield

no w sumie^^
ale moze własnie Rosjanie sie zbiorą na rewanz i beda chcieli wygrac? sama nie wiem...bez sensu tak obstawiac jak i tak zawsze jest inaczej xD :lol:
Piotras003
T-Bag

B... pisze:
ale moze własnie Rosjanie sie zbiorą na rewanz i beda chcieli wygrac? sama nie wiem...bez sensu tak obstawiac jak i tak zawsze jest inaczej xD
o własnie tak samo jak obstawialismy ze Polska wyjdzie z grupy a tu klops :-D ,i kto Turcje i Rosje obstawiał ze dojda tak daleko ? Nikt wiec poczekamy zobaczymy ;-)
Scylla
Fernando Sucre

Mam pytanie. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy Benhaker odchodzi? Bo nie mogę się połapać troszeczkę. Właśnie sobie czytam na WP.
B...
Michael Scofield

wczoraj słyszałam na tvp info od rzecznika prasowego chyba^^ PZNu ze decyzja nie zapadła. Jesli nie dojdzie do obustronnej decyzji o odejsciu trenera bedzie pracowal az do zakonczenia kontraktu, chyba do 2010 roku...
ale moze jakies nowe fakty ustalili dzis^^
Scylla
Fernando Sucre

no właśnie nie wiem bo nie mogę się połapać na wp. niby tytuł artykułu jest że odchodzi ale jak czytam to nie pisze tego wprost
MarQ
Michael Scofield

Leo Why? :D
a tak odbiegajac.. co to woglole za polfinaly ?? rosja ?? Turcja ?? ;/ jakos beznadziejnie. chcialbym finał hiszpania niemcy :D ruskow nie lubie nawet jakby grali najlepiej na swiecie :D kurde gnoje wygrali z holandia ;/
Xaneta
Michael Scofield

a wiedziałam że Hiszpania wygra xD ale nie liczyłam że w karnych.
Teraz w środe mecz.. matko... ja sie rzuce na ten telebim... :roll:
Piotras003
T-Bag

Scylla pisze:
Mam pytanie. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy Benhaker odchodzi?
Ogolnie to niby ma kontrakt do 2010 i zalezy tez od tego jak zareaguje na jego dalsza prace nowy szef PZPN ktory nie długo zostanie wybrany ,ale z tego co czytałem a czytałem o tym dłużo to Leo ma zostać bo zmniana trenera jest niepotrzebna bo i tak bedzie tak samo jak jest teraz,no i chca sie wziasc za wydział szkolenia młodzieży i według mnie to dobry kierunek ;-)
Rafaqio
C-Note

Cóż by tu dużo mówić, chyba gorzej być nie mogło. Te drużyny na które liczyłem, że dotrą do finału rozczarowały mnie swą grą i pożegnały się tak samo jak Polska z EURO 08 tyle, że doszli o krok dalej. Mówię tu o Portugalię, która grała strasznie pasywnie i wolno jak Polska WTF? Co się stało w ich drużynie to nie wiem, ale to było coś niedobrego skoro tak słabo im poszło. Szwaby goa no bywa :/ Okazali się być bardziej przygotowani na to EURO :/ Drugą drużną na którą liczyłem tuż po Portugalii była Holandia. Przed meczem z Ruskimi tak myślałem, że Ruskie ściną dupy i pojadą ostro. Szkoda gadać... Jestem teraz ciekaw kto wygra te zasrane EURO :/ Chyba Szwaby :/
Pozdro Raf.
Madzialena
Mahone

Właśnie sobie czytam na WP.

Scylla też czytałam ten artykuł na wp :P o ile dobrze zrozumiałam to odchodzi trener bramkarzy, a nie Leo. ;)
Ale jest zamieszanie w reprezentacji Turcji. Mają tylko 14 zawodników. Jeden z bramkarzy będzie grał albo jako napastnik, albo jako obrońca :D
Pam
T-Bag

Też nie jestem zadowolona z finalistów.... :/
Też mi Polaków szkoda :( Grali jak grali. Robili co umieli... Ale najlepiej spisywał się Boruc. Tylko mnie Smolarek rozczarował. Prawie nic nie robił, tylko Roger tą jedyną bramkę dla nas strzelił...
Scylla
Fernando Sucre

Anglicy nie weszli, Francuzi odpadli, Włosi odpadli, Chorwaci odpadli, jak jutro odpadną Niemcy...... Ehhh. Niespodzianki i niespodzianki. Ale właśnie za to kocham sport.
B...
Michael Scofield

oby Allachy i Mahomety wszystkie przyniosły szczescie Turkom, niech skopią dupsk* tym Niemcom xD

słowa M.Klose'go: " Wołabym grac z Polska". Gdy to uslyszałam sie zdziwiłam bo w przeciwienstwie do Podolskiego wyjatkowo nieprzychylnie odnosi sie do naszego, i w sumie tez swojego, kraju. Se mysle, jakas odmiana xD a tu prosze. Wyrwane z kontekstu zdania moga zupełnie zmienic sens wypowiedzi: " Wolałbym grac z Polska...zamiast Turcji...mielibysmy mniejsze trudnosci na drodze do awansu. Spodziewałem sie po was czegos wiecej" . Niby ma racje, bo nasi pokazali co potrafia :lol: No ale nie do konca czaje celów takich wypowiedzi...w zasadzie Polaka^^

osz Szwaby, poradzic sobie nie moga to fauluja beczelnie :evil:
Madzialena
Mahone

Strzelcie jakimś cudem tego gola! Turcja do boju!
B...
Michael Scofield

ehhh te moje typy: wiec jakby cos to jutro Kibicuje Hiszpanii zeby ni było od razu wiadomo ze Rosja odpadnie^^

ale mecz był niezły, wiecej takich :-D
Madzialena
Mahone

Szkoda, że Szwaby wygrały.
Teraz liczę a Hiszpanię. Dadzą radę chłopoki xD
B...
Michael Scofield

e tam, Ruskie ich zabiegaja xD
chyba ze Hiszpanie przeszli jakąs niezwykła metamorfoze od czasu meczu z Włochami, bo jak nie to nie wiem czy maja szanse, tak realnie kalkulujac^^
Madzialena
Mahone

Piłka nożna jest nieprzewidywalna xD
A pod względem technicznym Hiszpania jest lepsza a to też sie liczy.
B...
Michael Scofield

ale kondycyjnie troche w tyle i to moze przewazyc. Poza tym podobno Hiszpanie maja problem z takimi waznymi meczami bo nie wytrzymuja presji. A Rosjanie beda grac na wiekszym luzie. Ale co bedziemy se tak gdybać...jutro sie dowiemy xD
Madzialena
Mahone

Szkoda, że nie oglądnę tego meczu ale całym sercem będę z Hiszpanią.
Tak koło 21 wyskoczymy na pole i zaśpiewamy "do boju Hiszpania" :D
Wróć do „Sport”