NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Euro 2008

Piotras003
T-Bag

Już niedługo bo w czerwcu rozpoczną sie kolejne mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii i ciekaw jestem jakim drużyną kibicujecie ,piłkarzowi, no i oczywiscie według was kto zdobedzie mistrzostwo Europy ?

Moje odpowiedzi to:

kibicuje drużyną - oczywiscie Polski no i Hiszpanii
piłkarzowi - Arturowi Borucowi i Maciejowi Żurawskiemu
a mistrzem europy zostana Niemcy !

Obrazek
Sebo
Michael Scofield

A wiec.....
Moje typy to Włochy i Portugalia....z przewagą Włochów ;-)
piłkarze? wielu mam ulubionych...C.Ronaldo....
Co do Polskiej drużyny nie mam zdania :roll: jak wyjdą z grupy to będzie dobrze..Oo
Aglek
Michael Scofield

piotras003 pisze:
kolejne mistrzostwa Europy w Austrii
Przeczytałam Australii xD Ale mi ta Europa troche nie pasiła xD

Nie znam się na piłce :P Ale Kibicuje Polakom :D Nie mam ulubionych piłkarzy, ale stawiam tak jak piotras, że wygrają Niemcy xD
B...
Michael Scofield

hmmmm ciezko stwierdzic xD
widze Piotras patriotyczne nastroje Sebo bardziej realistyczne ;-) Ja uwazam ze powinnismy wyjsc z grupy ale za długo nie pograja. W kazdym razie zycze im powodzenia, jak sie juz dostali na to Euro to niech nie narobia wstydu jak na ostatnich mundialach^^ Bo jak nam Euro z Polski i Ukrainy zabiora ( nie daj boze!) to nei ebdziemy mogli liczyc na przywilej gospodarza i nasze zakwalifikowanie moze okazac sie ciekzo sprawa wiec licze na to ze chociaz teraz pokaza klase :-D

co do reszty to....
kibicuje Francji i Holandii
piłkarzowi: francuskim, szczegolnie takiemu jednemu :-P
a kto wygra? ciezko stwierdzic : Niemcy moze Włochy^^ moze my ? hehe
Xaneta
Michael Scofield

ja kibicuję Włochom. No oczywiście naszym też :D no ale tak jakby... za dużo chyba szans to nie mają xD
Piłkarze- Ebi Smolarek-mój ulubiony polski piłkarz xD i Ronaldo
a mistrzem zostaną chyba Włochy. Szwabom szczęścia nie zyczę^^
No i jak Polacy wyjdą z grupy to bedzie swięto :D
Madzialena
Mahone

Kibicuję oczywiście Polsce, Hiszpanii i Francji.
Piłkarze- Thierry Henry, Raul.
Mistrzem Europy zostaną mam nadzieję Polacy :D ale tak realnie patrząc to Włochy, Francja.
Mam nadzieję, że nasi wyjdą z grupy xD Oj już nie mogę się doczekać Euro xD
Polska! Polska! Polska!
PatuŚ
Michael Scofield

Ja to pamiętam jak przezywałam na poprzednich mistrzostwach jak grała Polska vs. Niemcy - muszę przyznać że pokazali wtedy poziom... tylko ta końcówka tragiczna :-/ ale się chociaz starali

Kibicuje Polsce , ale Mistrzami to bedą Francuzi albo Włosi
Piłkarze : T. Henry, C.Ronaldo a z polskich: Ebi Smolarek i Żurawski :-D
B...
Michael Scofield

ehehe to widze ze Henry bedzie miał wsparcie w naszych wiernych fankach
<333

juz sie ciesze na sama mysl o tych mistrzostwach^^
Madzialena
Mahone

<333
Oj będzie, będzie xD Lubię go xD fajny jest xD
juz sie ciesze na sama mysl o tych mistrzostwach^^
Mnie już nosi xD Chce już oglądać mecze xD
B...
Michael Scofield

Madzialena pisze:
Oj będzie, będzie xD Lubię go xD fajny jest xD
Cytat:
ehehehehehehehe troszke xD
ja od miesiaca *molestuje* pełnoletnia meska czesc mojej rodziny zeby uzywała Gillette Fusion a ja sobie wysyłam esemeski xDDD ahaha a co mi szkodzi :-P

swietna sprawa z tymi mistrzostwami, potem jeszcze igrzyska nynyny xD
Madzialena
Mahone

swietna sprawa z tymi mistrzostwami, potem jeszcze igrzyska nynyny xD
O tak! Te wakacje zapowiadają się naprawdę ciekawie xD Będzie co oglądać :) Jeszcze do tego po drodze będą mecze kwalifikacyjne siatkarzy :)
Piotras003
T-Bag

B... pisze:
wiedziałem zakładając temat że żeńska czesc forum zaraz o piłkarzach bedzie sie wypowiadac :-D ale to dobrze bo przynajmniej interesujecie sie pilka nozna ;-) dla was zdjecie Thiery Henry :

Obrazek
Aglek
Michael Scofield

Arsenal ^^ Thiery też jest moim ulubionym piłkarzem tak po zastanowieniu xD Nikogo innego nie znam xD Nie no znam :P Ale tego zdecydowanie najbardziej lubie :D
B...
Michael Scofield

piotras003 pisze:
dla was zdjecie Thiery Henry :
dziekuje:* słodki jest :-D

ja miałam tak na poczatku ze ogladałam mecze tylko dla piłkarzy, poczynajac od Beckhama( :shock:) , przez Larsona, Christiano po Raula hehe i wielu innych.
Teraz juz tak nie jest, bo sie na serio wkreciłam, a tak na powaznie to od Euro 2004 roku... po meczu Portugalia-Anglia myslałam ze rozniose połowe domu a Christiano nabije na widły hehe :-D od tego czasu piłka nozna jest moja ulubiona dziedzina i nie wazne czy graja reprezentacje czy sa to rozgrywki ligowe to zawsze mnie to ciekawi :-D
choc rzeczywiscie urodni piłkarze sa miłym dodatkiem do reszty xD
skoro my podziwiamy graczy to wy musicie obejrzec mecz profesjonalnej druzyny kobiet, o dzizys xD nie dosc ze wygladaja jak faceci :roll: to jeszcze tak dziwnie graja ze mozna sie ze smiechu popłakac xD
Madzialena
Mahone

A ja zawsze oglądałam piłkę nożną nie ze względu na piłkarzy, ale na grę. Jakoś piłakrze mnie nie ciekawili :P
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja kibicuje Polsce oczywiście po patriotycznemu.
A druga ekipa to zdecydowanie Włochy. Te mulaty z loczkami mmhmm
Sebo
Michael Scofield

Ja oglądam bo lubię,mam kilku ulubiony piłkarzy, od kilku lat oglądam mecze, ME, MŚ , ale najbardziej to uwielbiam Ligę Mistrzów, Sam hymn na początku sprawia że ciarki mnie przechodzą..hehe...na serio ;-)
Madzialena
Mahone

Sam hymn na początku sprawia że ciarki mnie przechodzą..hehe...na serio ;-)
Mnie też ;) Podobnie mam z Hymnem Polski na różnych uroczystościach i Pieśni o Małym Rycerzu :)
B...
Michael Scofield

widze ze mamy podobne reakcje xD ehehe
szkoda ze ostatnio nie miałam za duzo czasu na te wszystkie rozgrywki...
a tak w ogole to kogo obstawiacie na zwycięzcę finału Champions League?
Madzialena
Mahone

Mam nadzieję, że wygra ManU! Chelsea nie lubię. Kurcze nie wiem czy oglądnę finał, bo idę na osiemnastkę. Może się coś wymyśli xD
Glory, glory Man U!
Ostatnio zmieniony 2008-05-10, 20:28 przez Madzialena, łącznie zmieniany 1 raz.
Sebo
Michael Scofield

Ja oczywiście MU, moim zdaniem gra najlepiej w obecnej edycji i jak najbardziej zasługuje na zwycięstwo..Oo..przypomina mi sie finał MU vs Bayern, to był mecz, nie zapomnę go nigdy a w szczególności końcówki ;-)
agulec
Michael Scofield

a się jeszcze nie wypowiadałam na ten temat, to se coś powiem xD
ogólnie fanem piłki nożnej wielkim nie jestem.. i nie oglądam każdego meczyku jaki puści telewizja^^ ale jak są jakieś ważniejsze imprezy, to czasem lubię siąść i popatrzeć jak kopią piłkę, szczególnie jak grają jakieś dobre drużyny, bo czasami są naprawdę fajne akcje^^ oglądam też ważniejsze mecze z naszą reprezentacją, bo się lubię powkurzać czasem xD A czasami jak się wkręcę to przeżywam gorzej niż faceci xD
Teraz to w ogóle nie wiem jak wygląda forma naszych piłkarzy, ale bede im kibicować na Euro, bo... bo wypada xD
Jak widać mam bardzo ogólne pojęcie o piłce nożnej i do dzisiaj nie wiem o co chodzi w spalonym xD
Ogólnie to lubię patrzeć jak gra Brazylia, Portugalia, Francja, Włochy.
a kto wygra to nie mam pojęcia :D
B...
Michael Scofield

agulec pisze:
i do dzisiaj nie wiem o co chodzi w spalonym xD
ty sie tam nie zastanawiaj nad spalonymi tylko o dziadkach tam mysl intensywnie xD
Sebo160186 pisze:
przypomina mi sie finał MU vs Bayern, to był mecz, nie zapomnę go nigdy a w szczególności końcówki ;-)
ooo chyba wiem o czym mówisz :-D
ale ja i tak kibicuje Chelsea, nie z powodu jakiejs specjalnej sympatii dla tego zespołu, raczej z zemsty za połfinał i przegrana mojej Barcy...ale cóz sami sobie winni bo grali jak cioty^^
a teraz chyba w weekend miał byc finał Pucharu Anglii czy cos takiego? wiecie cos moze bo mi sie kiedys tam obiło o uszy, ze graja własnie te zespoły...
Madzialena
Mahone

Też żałowałam Barcy... Ale Man U to mój drugi ulubiony zespół, więc jakoś to przeżyłam.
Sebo
Michael Scofield

B... pisze:
a teraz chyba w weekend miał byc finał Pucharu Anglii czy cos takiego? wiecie cos moze bo mi sie kiedys tam obiło o uszy, ze graja własnie te zespoły...
Tak te zespoły, ale mi sie obiła o uszy data 13 maj ;-)

heh ja od Dziecka lubię Inter Mediolan, nie wiem dlaczego ale tak jest ;-) ostatnio król remisów^^
Barca..hmm... miała nie dawno dobry sezon, wygrała LM ale daleko im do tej formy ;-)
Wróć do „Sport”