Książka, którą ostatnio przeczytałeś/aś.

Dominik676
John Abruzzi

Jako, że w dziale o filmach jest taki temat, postanowiłem napisać taki sam, tylko tym razem o książkach.
Dzisiejszego wieczoru skończyłem "Krew Elfów" Andrzeja Sapkowskiego. Po przeczytaniu opowiadań o wiedźminie trzy razy zabierałem się do agi, ale dopiero za trzecim razem udało mi się przebrnąć przez bardzo nudny początek tej książki, ale teraz wiem, że warto było. Nie przepadam za twórczością Sapkowskiego, ale powieść bardzo mi się podobała i na pewno zabiorę się niedługo do czytania kolejnych części. Najbardziej cenię sobie to, że fantastyka ASa jest inna niż wszystkie inne, jest taka oryginalna. Zdaję sobie sprawę z tego, że ktoś kto nie jest polakiem nie będzie wszystkiego rozumiał.
Chciałem jeszcze tylko powiedzieć, że jak ktoś chce zacząć czytać sagę o wiedźminie niech koniecznie wcześniej przeczyta opowiadani, w przeciwnym razie w ogóle nie będzie wiedział o co chodzi.
Bardzo polecam.
Barber
Świeżak

Niedawno skończyłem Makbeta dodam ze to jedna z kilku ksiązek którą przeczytałem
Polano
Świeżak

Ostatnio przeczytałem książkę pt. Szkoła wdzięku. Mam wrażenie, że spodobałaby się każdemu na tym forum :-)
Wróć do „Książki”