NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Lane Garrison otrzymał wyrok

Nowinki ze świata serialu.
Posty: 10 Strona 1 z 1
Dusqmad
Administrator
Posty: 496
Rejestracja: 2007-08-20, 09:42


Obrazek

Była gwiazda Prison Break Lane Garrison 2go sierpnia stanął przed sądem aby usłyszeć wyrok za wypadek spowodowany kierowaniem pojazdu pod wpływem środków odurzających, w którym zginęła 17letnia dziewczyna. Było mnóstwo spekulacji odnośnie najlepszego i najgorszego scenariusza jaki mógł się wydarzyć w sądzie, ale pod koniec wymiar kary napiął się do dramatycznej sytuacji na miarę Prison Break.

Niektórzy za to jak poradził sobie z sytuacją chwaliło Garrisona pomimo ze zachował sie nieracjonalnie. W dzisiejszych czasach gdy sprawiedliwość wydaje się częściej służyć społeczeństwu Garrison wziął na siebie całkowitą odpowiedzialność i okazał skruchę za każdy czyn by odpokutować wypadek i jego dramatyczne następstwa.

Tematem do debat, nawet w środowisku fanów, było pytanie czy Garrison zostanie potraktowany ulgowo za swoje starania czy też nie. Przez większość czasu byli członkowie Garrisona z obsady PB unikali komentowania zaistniałej sytuacji, ale wspierali go niezależnie od wyniku procesu.

Na razie sąd nie podał wyroku, ale nakazał aktorowi spędzić 90 dni w więzieniu przygotowawczym gdzie oficerowie od warunkowego zwolnienia, inni obrońcy prawa i eksperci od rehabilitacji ocenią Garrisona i zalecą swoją rekomendację podczas ogłaszania wyroku.

To bardzo nieprofesjonalne posunięcie które całkowicie przeciwstawia się całemu konceptowi legalnego systemu.
Eksperci szybko wskazali, że dodanie tego programu przygotowawczego do wyroku Garrisona może spowodować jego uwolnieniem z końcem 90 dni okresu sprawdzającego jeśli stwierdzą, że dokonał on wystarczających zmian w swoim życiu i jest świadomy efektu swojego postępku.

W wypadku, który doprowadził do rozprawy sądowej, Garrison rozbił swoje SUV o drzewo zabijając jedną z trzech nastolatek, które dopiero co poznał na imprezie. Poziom alkoholu w jego krwi przekraczał dwukrotnie dopuszczalny limit.

źródło: skazanynasmierc.pl

Teraz głupi Polsatowy slogan: "Poczuj więzienie na własnej skórze" nabiera sensu.
Mela0607
T-Bag
Posty: 855
Rejestracja: 2007-08-21, 17:00


Dusqmad pisze:
Teraz głupi Polsatowy slogan: "Poczuj więzienie na własnej skórze" nabiera sensu.
No tak masz rację! Ale to przecież jego wina, więc ja nie zamierzam go usprawiedliwać zresztą w serialu jakoś nie przepadałam za nim.
Dusqmad
Administrator
Posty: 496
Rejestracja: 2007-08-20, 09:42


W żadnym stopniu go nie usprawiedliwiam, ma odsiedzieć taki wyrok na jaki zasłużył. Żadna skrucha nie ma prawa go zmniejszyć, na przemyślenia jest już za późno... Pozostaje tylko nadzieja, że na planie serialu czegoś się nauczył i w więzieniu nie będzie Tweenerem i ofiarą osobników przypominających T-Baga....

Zresztą całkiem ciekawe byłoby więzienne reality show z jego udziałęm. Gratka dla fanów "Prison Break" :P. Może nietaktem jest wyśmiewanie się z takich obrotów losu, ale sytuacja pokazuje, że w życiu też może być jak w filmie... Tylko ten film akurat komedią romantyczną nie jest.
renqaaa
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 2007-08-29, 13:26


No komedią to w ogóle nie jest.
Trochę mi go szkoda, no ale na pewno go nie usprawiedliwiam.
Przecież mógł temu zapobiec.
Nie przepadałam za nim wiec niech odsiedzi wyrok taki na jaki sobie zasłużył.

A i że jestem nowa - witam wszystkich forumowiczów :)
Ble
C-Note
Posty: 176
Rejestracja: 2007-08-28, 13:17


Jeśli on trafi do więzienia, to wydaje mi się, że bedzie miał problem z innymi skazanymi. Oni mu nie popuszczą, szczególnie, że jest 'gwiazdą'.

A tak poza tym, nawet bez więzienia będzie mu cieżko. Żyć ze świadomością, że się kogoś zabiło (oczywiście nie mówię tu o seryjnych zabójstwach, czy morderstwach z premedytacją)...
Miodzio
Świeżak
Posty: 24
Rejestracja: 2007-08-22, 12:46


Ktoś z Was naprawdę wierzy, że on pójdzie do więzienia? ;-)

Jako znany człowiek na pewno się wykręci, albo co najwyżej dostanie wyrok w zawieszeniu. Taka prawda. :-)
Ble
C-Note
Posty: 176
Rejestracja: 2007-08-28, 13:17


Miodzio pisze:
Jako znany człowiek na pewno się wykręci, albo co najwyżej dostanie wyrok w zawieszeniu. Taka prawda.
No tak... i w dodatku okazał skruchę...
Misterek999
C-Note
Posty: 217
Rejestracja: 2008-11-19, 12:04


masz racje , bedzie mu ciezko , raczej mu nie odpuscza chociaz zalezy do jakiego wiezienia trafi ;]
agulec
Michael Scofield
Posty: 3495
Rejestracja: 2007-12-07, 15:27


Tak dla wyjaśnienia:

2 grudnia 2006 roku Garrison spowodował wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu (z raportu policyjnego wynikało, iż aktor miał podwójnie przekroczony dopuszczalny limit poziomu alkoholu we krwi) oraz kokainy, w wyniku którego wjechał w troje nastolatków. 17-letni student Vahagn Setian zmarł w szpitalu Cedars Sinai Medical Center, natomiast dwie 15-latki odniosły poważne obrażenia. Lane Garrison i jego pasażerowie odnieśli jedynie drobne rany. Rodzina zmarłego chłopaka domagała się tego, aby Lane dostał najwyższą z możliwych kar.

31 października 2007 roku sąd w Beverly Hills skazał młodego aktora na 40 miesięcy pozbawienia wolności oraz 300 000 $ odszkodowania dla rodziny Setiana i dwóch pasażerek, które również zostały poszkodowane w wypadku. Przed zapadnięciem wyroku Garrison spędził 90 dni w kalifornijskim zakładzie karnym w Chino, gdzie poddawano go obserwacji psychiatrycznej. Podczas rozprawy, która przebiegała zgodnie z planem, aktor przyznał się do wszystkich przedstawionych mu zarzutów. Garrison odpowiadał z wolnej stopy - wpłacił kaucje wyznaczoną na 100 000 $. Jednak dobre sprawowanie aktora może umożliwić mu wcześniejsze opuszczenie więzienia, które może być zrealizowane około lutego 2009 roku.

W wywiadzie udzielonym magazynowi "People", Lane mówił jak współczuje i modli się za całą rodzinę ofiary, oraz przyznał, że ma świadomość tego co zrobił, żałuje i wie, że będzie z tym żył do końca życia.

źródło; wikipedia

I filmik:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=-uio7ET4g3o
Misterek999
C-Note
Posty: 217
Rejestracja: 2008-11-19, 12:04


2006 :O ? xD dawno , ciekawe co rodzice dziecka na to ;/ jeszcze jestem ciekaw ile bedzie w tym wiezieniu , moze sie jakos wykreci ;d
Posty: 10 Strona 1 z 1
Wróć do „News”