Gra oparta na Prison Break

Nowinki ze świata serialu.
agulec
Michael Scofield

Prison Break może i skończył się w TV, ale gra na nim oparta dostała drugą szansę.

Zanim seria została spisana na straty przez FOX, tego roku, na koniec sezonu IV, prace nad grą Prison Break zostały anulowane już dawno temu, bo ostatniej jesieni przez firmę Brash Entertainment - wymarłego już wydawcę gier opartych na filmach i telewizji.

Ale Słowacka firma Zootfly, producent gry dla Brash, postanowiła sama sfinansować i dokończyć projekt. Podpisali niedawno kontrakt z wydawcą Deep Silver (część Brytyjskiego Koch-Media).
Gra ma zostać wydana tej jesieni.

Dalej jest to, ale już mi się nie chce tłumaczyć: :027:
"The cancellation was a blessing in disguise because we got to spend more time on the key gameplay features and get rid of the half-baked ideas Brash management pushed on us," Zootfly CEO Bostjan Troha said on the phone from Slovenia.

Releasing a licensed video game when the property on which it's based no longer exists is a difficult business proposition, but Troha said he's counting on the show's loyal fan base, many of whom protested its death, to support the title. The CEO said he's still working with Fox to secure some of the show's actors to do voice work.

Prison Break and Where the Wild Things Are, which is set for release this fall but is still searching for a publisher, are the last of Brash's games far enough along in production that they'll eventually see the light of day.

Source: LA Times
źródło; spoilerTV
Ostatnio zmieniony 2010-03-21, 14:22 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominik676
John Abruzzi

No na pewno postaram się w to zagrać jak już będzie dostępne. Jakoś nie za bardzo sobie potrafię wyobrazić gry opartej na PB.
Misterek999
C-Note

jak ja ogladalem Screeny z tej gry to jest bardzo dobra grafika :) mysle ze zagram , podobno w marcu bedzie wiecie cos o tym dokladnie ?
zipciu
Świeżak

Czy gra się skończy na ucieczce czy będzie obejmowała też kolejne sezony?
Anders
Sara Tancredi

Interesowałem się tą grą, no ale... polskiego wydawcy nie ma, a z UK nie będe tego zamawiał T_T, jeszcze się nad tą grą zastanowię, na razie priorytetem są Episodes From Liberty City i Just Cause 2 ;]
Air
Świeżak

A jaki jest tytuł tej gry ? W google grafika wpisuje ,,Prison Break game" w czasem widać takie screeny jak by z gry.
Anders
Sara Tancredi

Prison Break - The Conspiracy
zipciu
Świeżak

Czy to już wkońcu wyszło? :-/

[ Komentarz dodany przez: agulec: 2010-03-08, 10:45 ]
Zapraszamy również tutaj :)
-> http://www.prison-break.filmowo.net/gra ... htm#109860
Misterek999
C-Note

no własnie jak z tą gra bedzie ? chociaz powiedzcie jak to bedzie czy wyjdzie ta gra wogole ;)? pzdr
agulec
Michael Scofield

producent: Zootfly
wydawca: Koch Media

Światowa data premiery: 26 marca 2010
Data wydania w Polsce: obecnie brak planów wydania
Data premiery w USA (NTSC): 26 marca 2010

GALERIA:

-> http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=181615
„Skazany na śmierć” w wydaniu wirtualnym, gdzie więzienną fabułę śledzimy z perspektywy Toma Paxtona.

Prison Break to gra akcji oparta na popularnym serialu kryminalnym, emitowanym w Polsce pod tytułem „Skazany na śmierć”. Projekt studia Zootfly pozwala nam wcielić się w postać Toma Paxtona z Firmy (organizacja pozarządowa) i śledzić wydarzenia zakładu karnego Fox River State Penitentiary z zupełnie nowej perspektywy.

Fabuła skupia się na historii Michaela Scofielda, który pomimo braku kryminalnej przeszłości trafił do więzienia w związku z napadem na bank. W czasie naszej przygody próbujemy rozwikłać zagadkę dotyczącą tej sprawy. Po drodze spotykamy wiele postaci znanych ze szklanego ekranu i bierzemy udział w kilku scenach wziętych żywcem z serialowego hitu.

Akcja Prison Breaka ukazana została z widoku kamery umiejscowionej za plecami naszego bohatera. Prowadząc Paxtona możemy wykonywać szeroki wachlarz ruchów – m.in. skradać się, chować za przeszkodami i wspinać po różnych pionowych powierzchniach.
źródło; www.gry-online.pl
Misterek999
C-Note

:) kupię ta grę. mam rodzine w angli wiec tam napewno ta gra sie pojawi wiec nie ma obawy ze sobie nie pogram :D
agulec
Michael Scofield

No proszę, pierwsze oficjalne trailery z gry. :)
Osobiście jestem zaskoczona realistycznym odwzorowaniem twarzy postaci, a głosy podkładają chyba sami serialowi aktorzy. :]

Zapraszam do oglądania:

Prison Break: The Conspiracy - Trailer #1
-> http://www.youtube.com/watch?v=K27EjVMe ... re=popular

Prison Break: The Conspiracy - Trailer #2
-> http://www.youtube.com/watch?v=h9l7UUM7DJA&NR=1
Barber
Świeżak

Sam nie wiem czy kupić tę grę . Grafika słaba , ale zawsze to PrisonBreak. A w dodatku czekam na dodatek do GTA IV :P
DawidQuerr
Tweener

Ja pobrałem właśnie.
Jutro instaluje. Wrzuce dla Was screeny.

Pozdrawiam!

Do pobrania tutaj:
-> http://www.prison-break.filmowo.net/gra ... htm#111934
Ostatnio zmieniony 2010-03-20, 09:33 przez DawidQuerr, łącznie zmieniany 1 raz.
Barber
Świeżak

Chciałeś chyba powiedzieć : "kupuję ze sklepu torrentów " xD

Czekam na screeny
Anders
Sara Tancredi

Gra to ch**nia za przeproszeniem. Cały czas skradanie się, ukrywanie, bieganie, bicie po mordzie. No i strasznie krótka. Przeszedłem w 7h. Pare postaci nie jest odwzorowanych na podstwie serialu i nie posiadają nawet oryginalnych głosów aktorów. Jest to Sara, Henry Pope i Westmoreland. Fiorello chyba też. Do reszty jakoś nie miałem pamięci. Prison Break The Conspiracy można nazwać typowym średniakiem.
Ostatnio zmieniony 2010-03-20, 09:25 przez Anders, łącznie zmieniany 1 raz.
DawidQuerr
Tweener

Grafika nie jest wcale słaba. Jak narazie jej nie planuje przechodzić, brak czasu na takie zabawy.
Oczywiście jeśli to co mówi Anders jest prawdą, to grę i tak polecam pobrać lub kupić, dla każdego fana Prison'a, chociażby z sentymentu.

A o to screeny:
Kod: Zaznacz cały
http://ostrowieckieforum.c0.pl/dat/1.png
http://ostrowieckieforum.c0.pl/dat/2.png
http://ostrowieckieforum.c0.pl/dat/3.png
Na życzenie mógłbym nagrać krótki filmik Frapsem.
Anders
Sara Tancredi

Co do kupowania, to z tym może być ciężko, bo gra nie ma Polskiego wydawcy. Jedynym wyjściem jest kupić z UK lub innego kraju w którym gra została wydana, lub poczekać aż ktoś inny kupi hurtowo i powystawia na np Allegro. Ja może kupię oryginała, ale to dopiero jak stanieje gdzieś do 30-40 zł. No i wadą gry jest długość, mi przejście zajęło 7 godzin. Są też pewne niedociągnięcia, np z odcinka 7 przeskakujemy w pare chwil do 12, dokładnie do końca 12 gdy ratują Abruziego. Podobnie jest dalej. Nic nie słyszymy jak dobrze pamiętam o egzekucji Lincolna, z 12 przeskakujemy na 17. Na początku do 7 odcinka wszystko jest ok, leci się odcinek po odcinku.
Chciałbym aby jakaś firma(np taki Rockstar, Eidos, czy Ubisoft) zrobiła grę Prison Break z prawdziwego zdarzenia, opartą całkowicie na serialu, sterując Scofieldem, lub to co by mnie ucieszyło najbardziej - granie postacię którą chcesz grać(oczywiście do każdej by musiała powstać odrębna część gry).
Misterek999
C-Note

gra nie jest taka zła ;) co prawda krótka ale czego się spodziewacie? i tak grafa nie zła wiec jest spoko co do orginału to kupie napewno na pamiatke :)
DawidoosPB
Świeżak

Także kupie sobie tą gre. Widziałem po screnach że grafika nie jest taka zła . Kupie se ją chociaż na pamiątke, tak samo jak Misterek999. Pozdrawiam ; )
Wróć do „News”