NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Będzie 23 i 24 odcinek!

Nowinki ze świata serialu.

Czy w ogóle - i jak bardzo - cieszysz się na powstanie kolejnego Prison Break'a? (pod jakąkolwiek postacią)

43%
Tak bardzo się cieszę! Hura..! PB 4EVER.
79
6%
Absolutnie nie. To mnie w ogóle nie cieszy.
11
1%
Mam to gdzieś (najdelikatniej mówiąc).
2
7%
Co?!?! Jenyyy...
12
7%
Błagam, zabijcie już Scofielda.
12
1%
Mam zamiar wysłać Sky One kwiaty z podziękowaniami.
1
5%
Od jutra konstruuję bombę w piwnicy (dla Sky One).
9
14%
Zwyczajnie nie wierzę w powstanie kolejnego PB.
25
7%
Szczerze współczuję tym, którzy zajmą się kontynuacją PB.
12
11%
Przepraszam, ale nie oddam głosu w tak głupiej ankiecie.
21

Liczba głosów: 184

yester
Świeżak

skotar, nie musisz przecież oglądać tych odcinków, będziesz dalej miał znaki zapytania w głowie :). Ja muszę zobaczyć! :D
agulec
Michael Scofield

Ja się okazuje "Prison Break: The Final Break" będzie miało swoją światową premierę w Izraelu - w niedzielę, 24 Maja, 22.30-00.05 czasu izraelskiego. (GMT +3).

Jest też kilka nowych - lub mniej nowych - informacji odnośnie tego, o czym będą te dodatkowe odcinki, więc jeśli chcesz wiedzieć, czytaj dalej.

Video:
:arrow: http://spoilertv-prisonbreak.blogspot.c ... video.html

Z grubsza: Sara trafia do więzienia za zabicie Christiny, za kratkami będzie torturowana przez Gretchen. Czy Michaelowi uda się wydostać swoją ciężarną ślicznotkę zanim będzie za późno?

Kilka zdjęć promocyjnych:

http://spoilertv.iimmgg.com/image/a503e ... 1f47230de1
http://spoilertv.iimmgg.com/image/bbf39 ... c1d7bb3a99
http://spoilertv.iimmgg.com/image/01f3d ... 2f8daab8af
http://spoilertv.iimmgg.com/image/66604 ... 05f26cec0c

źródło;spoilerTV
Ostatnio zmieniony 2009-05-24, 14:12 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Aglek
Michael Scofield

Hmmm... Te odcinki są bez sensu... Zobaczę je z czystej ciekawości... Ale uważam, ze zostawiając taką tajemnicę zrobiliby lepiej... Z tego wszystkiego wynika, że prawdopodobnie Mike nie zginie przez tą chorobę, jak myslałam wcześniej, ale zostanie zabity... Czy u nas na forum będą te odcinki do ściągnięcia??
A jak Sky One chce sobie robić coś dalej to im współczuję... Ja nie będę tego oglądać i pewnie dużo stałych widzów PB też nie będzie... Nie uda im się zgarnąć tej kasy na którą liczą...
mike8686
Świeżak

Moi Drodzy,
Skoro w Izraelu będą te odcinki w sobotę wieczór, to tylko pozostaje nam czekać aż ktoś wrzuci to do neta. Jeśli tak sie stanie to linki do odcinków na pewno bedziemy mieli w niedzielę rano.
Tylko z mojej strony taka sugestia, a za razem i prośba nie zaśmiecajmy w dziale download niepotzrzebnych postów<o której, a kiedy, a za ile itd> tylko szukajmy wszyscy razem. Kto znajdzie wstawia linka i gitara. 8-)
Co do tłumaczenia, to wydaje mi się, że trzeba będzie albo uprzedzić grupę HATAK - zajmującą sie profesjonalnym tłumaczeniem filów o wcześniejszej premierze, albo też poczekac do środy kiedy zrobią to sami (premiera angielska swzeroko nagłośniona we wtorek w nocy).

PS. Aglek - o co chodzi z tym mike8686?? Podoba Ci sie mój avator? :mrgreen:
agulec
Michael Scofield

Te odcinki najprawdopodobniej powstają tylko po to, żeby zrobić wprowadzenie do kolejnego, podobnego serialu. I jak dla mnie robią ogromny błąd, bo dopiero co uratowali się trochę udanym, tajemniczym i niedopowiedzianym zakończeniem, a teraz tą tajemniczość zniszczą.
No i pewnie przy okazji chcą zadowolić trochę zrozpaczonych fanów Michaela i Sary.

edit:
Izraelczycy obiecują miodny rip, oby bez lektora :D
mike8686
Świeżak

Najwyżej nam przetłumaczy to jakiś Żyd :-)
bo w tym momencie anglista byłby już niepotrzebny. :roll:
Z pewnością nie łatwo bedzie takowego znaleźć, ale po co sie martwić na zapas.
W ostatecznosci możemy wyłaczyć dźwiek z filmu, puścić sobie Spiritualized <ostatnio bardzo popularny, ciekawe dlaczego? ;-) i "oglądać" film.
yester
Świeżak

Ja myśle że twórca PB chciał zobaczyć jak zareagują FANI serialu, na taki koniec, jeżeli źle, to będzie szło dalej, bo to jest tak dobry serial że bylejak go skończyć nie chcą i dbają o to żeby zakończenie się spodobało fanom. Takie jest moje zdanie. A ile ludziom się podoba zakończenie to nie wiem, przydałaby się jakaś ankieta, Podobało się?/ Nie podobało się?.
szydlak123
Świeżak

yester pisze:
Ja myśle że twórca PB chciał zobaczyć jak zareagują FANI serialu, na taki koniec, jeżeli źle, to będzie szło dalej,
Już raz przywrócili z grobu taką jedną niezbyt atrakcyjną! Bo co? Fani tego się domagali? Przecież to jakiś absurd! Gdyby nie żyła wtedy zapowiedzi przedsezonowe miałyby potwierdzenie. "O wielka zemsta Michaela za śmierć Sary" dopadłby Generała za wszelką cenę i wsadziłby mu jego "komputerek" z ładunkiem explosive w dupę, a tak ... Scylla wyznacznikiem pokoju na świecie? No bez przesady.
yester
Świeżak

Myślę, i jestem prawie pewien, że efekty oddania scylli temu ONZ czy komu tam oddali pokażą w 23 i 24 odcinkach, jestem ciekaw ile dobra zrobiła, i jak zadziałała.
skotar
Tweener

Ogladalem dzisiaj drugi raz finalowy odcinek i natchnela mnie jedna rzecz. Uwazamy za kompletny bezsens watek Sary w wiezieniu, bo jej nie mogli uniewinnic a T-Baga mogli. Otoz wedlug mnie moglo wygladac to tak: Sara zabila Cristine w obronie Michaela. Dostala do podpisania dokumenty uniewinniajace, ale ich nie podpisala, gdyz sumienie nie pozwolilo jej na to, uwazala ze po zabiciu czlowieka z jakiegokolwiek powodu nie zasluguje na uniewinnienie za oddanie Scylli, oddala jednak kartki bez podpisu (widzimy to na filmie jak je oddaje) a wszystcy mysleli ze podpisala. Dlatego zostala aresztowana. Co wy o tym myslicie ?
agulec
Michael Scofield

mike8686
Świeżak

Ostatnie dwa odcinki Prison Break'a
:arrow: światowa premiera w Izraelu - Yes Stars Action, Niedziela 24 maja,
:arrow: premiera Wielka Brytania - Sky 1, 27 maja

Tak więc najprawdopodobniej do obejżenia u nas już 25 maja w Poniedziałek rano, :mrgreen:
Misterek999
C-Note

szkoda nie chce tych odc no niby fajnie ale to i tak juz koniec:P
mike8686
Świeżak

eee tam koniec :-P
bądź pozytywny :-D
Sky 1 wykupił teraz prawa do serialu i będziesz miał PB z angielskimi aktorami, a jak dobrze zapłacą Millerowi i ekipie to bedziemy ich dalej oglądać :)
W otateczności zawsze można looknąć na powtórki :-/
yester
Świeżak

prison break z innymi aktorami to nie prison break
summer
Świeżak

yester pisze:
Dokładnie, to byłaby profanacja :571:
prezes945
Świeżak

Twórcy potwierdzili pogłoski jakoby sezon 4 byłby ostatnim sezonem oraz, że oprócz zaplanowanych 22 epizodów zostaną nakręcone dodatkowo dwa, które przybiorą formę pełnometrażowego filmu o tytule: Prison Break: The Final Break. Odcinek 4x23 i 4x24 zostanie wyemitowany przez izraelską stację Yes Stars Action 24 maja 2009, która wykupiła od Foxa licencję.

kiedy te dwa odcinki pojawią się na forum i w jaki dokładnym dziale:P
mike8686
Świeżak

odcinki pojawią sie w dziale Download -> odcinki sezon 4 -> torrenty ->23, 24 odc.
Jeśli po filmie zostaną od razu wrzucone do sieci to będą dostępne w necie od 3 w nocy. Jeśli ktoś je wrzuci bezpośrednio po obejrzeniu filmu a ja bede mial moment rano to umieszcże przed 5 lub 6 rano. Czyli jak wstaniesz to już być może będą u nas na forum. 8-)
a to oznacza, że zanim pójdziesz do szkoły zdążysz załadować sobie torrenta :-D
ale pozostaje kwestia językowa, bo może sieokazać, że nie puszczą filmu w orginale tylko będzie czytała lektor izraelski <osobiście wydaje mi się to niemożliwe, w związku, że jest to premiera światowa> :-P
Misterek999
C-Note

premiera swiatowa;P a bedzie w telewizji ?? :P ciekawe kiedy. A czy wiecie moze czy puszcza w tv od nowa np 4 season tak zeby leciało albo powtórki 1 2 i 3 ?
Radiq
Świeżak

W telewizji pewnie będzie.. z tym, że jakto zwykle w polsce bywa - z opuznieniem.. zazwyczaj puszczali powtórki w wakacje, a dalsze odcinki na jesieni, ale zobaczymy jakto bedzie..
heaven1988
Świeżak

odcinki 4 serii beda juz od 6 wrzesnia na polsacie
Misterek999
C-Note

dopiero 6 wrzesnia? jezu ale pózno ;(
klocek1231
Tweener

w tej ankiecie brakuje opcji : "jesli nagrają to obejrzę [sentyment do serialu]"
Bo tylko taka opcja odpowiada mnie i zapewne wiekszosci ludzi:P
yezen
Świeżak

yester pisze:
Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Jak niby miałby wyglądać prison z innymi aktorami ?
Moje propozycje kto miałby zastąpić Millera:
1) Daniel Craig (zaje***fajny James Bond z niego był :-? )
2) Brad Pitt (laski by się oszczały niektóre ;] )
3) Książę William ;]
Tak samo kto ma zmienić Sarę ;]
1) Victoria Beckham (co nawet cienia już nie rzuca)
2) Britney Spears (ogólny żal)
3) Królowa Elżbieta ( :-D to by było ciekawe ;] Sara 60 lat później :P)
Czy może kto inny. Cokolwiek nie wybraliby, byłoby to co najmniej żałosne.

Jestem jak najbardziej za 5 sezonem, ale bez zmienionej obsady. Jedyne czego się obawiam, to czy produkcja Angielska nie będzie czasem marną imitacją poprzednich sezonów. Z całym szacunkiem dla Anglików, ale większość filmów ich produkcji, które miałem (nie)przyjemność oglądać, to zwykłe kawałki g***.
Wróć do „News”