NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

William Mapother w Prison Break!

Nowinki ze świata serialu.
agulec
Michael Scofield

William Mapother dołączy do obsady Prison Break na ostatnie dwa odcinki, aby odegrać rolę agenta FBI Todd'a Wheatley.

O Wheatley'u wiemy na razie tyle, że pojawi się w odcinku 4x23 jako agent, który będzie podchodził niejakiego "Connor'a" i pytał go o znajomość więzienia, gdzie przetrzymywana jest jego żona.

Mapother stał się znany z roli Ethan'a w Lost, ale ma na koncie również występy gościnne w CSI: Miami, Criminal Minds, K-Ville, a Law and Order: SVU. Jest również częścią załogi swojego kuzyna, Tom Cruise'a, w Mission Impossible, Born on the Fourth of July, Rain Man, i Cocktail.

Obrazek

źródło;prisonbreakbuff
Ania1991_ck
Michael Scofield

Oooo znam te oczy. Bałam się go strasznie jak gral w Lostach. Ale miło będzie sobaczyć w PB kogos zanjomego. Mam nadzieje że to potwierdzona informacja a nie tak jak ta z Clintem Estwodem. :lol:
Dominik676
John Abruzzi

Jakoś go sobie nie wyobrażam w PB. Gdyby nie było go wcześniej w Lostach pewnie byłoby teraz inaczej, a tak to wszyscy będą go porównywać z tamtą rolą i decydować, która lepsza. Aktor jednak jak się na niego patrzy to bardziej chyba pasuje do klimatów Zagubionych, a nie PB. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Wróć do „News”