Nie będzie SpinOff'a?!

Nowinki ze świata serialu.
Conroe91
Tweener

Ostatnie dni nie są najlepsze dla fanów ''Skazanego na śmierć'', bo każdy zbliża ich do ostatniego odcinka. ''Prison Break'' już niedługo się skończy, ale od jakiegoś czasu coraz częściej spekulowało się na temat spin-offu, w którym jedną z głównych postaci miałaby być Gretchen. Dziennikarz E!Online postanowił sprawdzić, jak się sprawy mają i nie ma dobrych wiadomości - twierdzi, że nic z tego. A może jest szansa na inną produkcję powiązaną ze ''Skazanym na śmierć''?

Wygląda na to, że nie powstanie żaden spin-off i po prostu będzie trzeba pożegnać się ze wszystkimi bohaterami ''Prison Breaka''. Twórcy serialu pracują teraz nad dwugodzinnym filmem, który będzie dodatkiem do zwykłych odcinków. I to wszystko. Szkoda.
Jeśli chodzi o dwuczęściowy bonus (uwaga, spoiler!): wydarzenia w nim pokazane będą rozgrywały się kilka dni po tym, co widzowie zobaczą w finale serii. Osoba związana z produkcją mówi enigmatycznie, że Michael ma zmierzyć się w nim z czymś przełomowym i bardzo ważnym.
Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można obejrzeć ten dodatek - znamy jednak tytuły: pierwsza część będzie się nazywać ''The Old Ball and Chain'', a druga ''Free''.

Źródło:popcorner.pl
Co o tym sądzicie?
mike8686
Świeżak

Cóź, z tego co mówią osoby bezpośrednio związane z filmem wynika jednoznacznie, że nie bedą przedlużać w nieskończoność serialu i zakończą go po tej serii krótkim dodatkiem, a jak to zrobią zobaczymy i ocenimy 8-)
Może to i dobrze, że już nie bedzie 5-ej serii? W każdym razie jest to na pewno jeden z lepszych filmów :)
Dominik676
John Abruzzi

to na pewno jeden z lepszych filmów :)
Zasadniczo to jest serial :-)
Co do newsa. Nazwa "Free" może nam podpowiadać, że ostatecznie wszyscy bohaterowie będą wolni, to chyba dobrze, nie?
mike8686
Świeżak

Chyba, że założyć "Free" jako wolność od wszelkich trosk po śmierci. ;-)
Przyjmując tezę, że wszyscy bohaterowie zginą :evil:
Ale przecież nie bedziemy życzyli źle naszym ulubionym serialowym bohaterom.

Myślę, że "Free" może oznaczać zupełnie coś innego. Za proste byłoby i zbyt przewidywalne gdyby tak po prostu zwykłym, bez polotu happy endem miał się zakończyć ten serial.
kasiulaxp
Świeżak

Jeśli ten serial zakończy się Happy Endem, każdy rozejdzie się w swoją stronę, i będzie żył szczęśliwie to będzie to wielkie rozczarowanie. Mam nadzieję, że wprowadzą chociaż drobną nutę wrażeń na sam koniec i że faktycznie wydarzy się coś przełomowego ;D Skoro to już koniec to niech zaszaleją :-D
Nero
Lincoln Burrows

I bardzo dobrze, że nie będzie spin-offu, bo zapewne jakiś szajs by wyszedł z tego.
mike8686 pisze:
Może to i dobrze, że już nie bedzie 5-ej serii? W każdym razie jest to na pewno jeden z lepszych filmów :)
Bardzo dobrze.
T byłby jeden z najlepszych seriali, nawet najlepszy, taki, którego ludzi na długo zapamiętają jako niezwykły, wciągający i bardzo realistyczny serial, gdyby nie wyjście 3 i 4 sezonu. Oglądacze by go wspominali jako bardzo dobry serial i chętnie do niego wracali. Jadnak kasa zrobiła swoje.
Dominik676
John Abruzzi

Mimo wszystko wydaje mi się, że to "Free" będzie jednak oznaczać tą najzwyklejszą wolność, a my zostaniemy uraczeni normalnym happy endem. Czy to dobrze? Zależy dla kogo, ja na przykład wolałbym nie happy, ponieważ byłoby chociaż w tej czwartej serii troszeczkę oryginalności.
javelin
Tweener

Nero pisze:
[...] bardzo realistyczny serial[...]
No, tu bym polemizował, bo już w pierwszej serii każdy odcinek wręcz raził brakiem realizmu, a czasem nawet pokazywał rzeczy fizycznie niemożliwe :)
agulec
Michael Scofield

Mi się ten spin-off od początku nie podobał, tylko wydaje mi się, że jeżeli nie powstanie teraz - za rok, dwa - to producenci zostawią sobie jednak otwartą furtkę i kiedyś, może za kilka lat i tak się za to wezmą :roll:

A tak pisze E!Online:

Fox zdjął z anteny Prison Break na kilka tygodni, ale producenci są w trakcie nagrywania dwóch dodatkowych godzin serialu.

Co to oznacza?
Czy będzie w końcu, ten spin-off?
Czy zła (ale gorąca) "Firmowa Lala" Gretchen będzie jego częścią?

Oto co słyszeliśmy ...

Pomimo tego, co wielu z Was fanów przesyła nam pocztą elektroniczną,
Fox nie tworzy serialu z Gretchen w roli głównej, ani też nie pracuje nad "panie-za-kratkami" spin-offem. Kreatywny zespół Prison Break'a po wielu dyskusjach wreszcie pracuje nad tym dwu-godzinnym odcinkiem-filmem.

Te dwa bonusowe epizody są zatytułowane "The Old Ball and Chain" oraz "Free", i wydarzenia w nich zawarte odbywają się kilka dni po wydarzeniach w finale sezonu. A źródło ze Studia mówi nam, że "Michael staje twarzą w twarz przed przełomowym i najtrudniejszym jak dotąd wyzwaniem. I tak - Gretchen jest zaangażowana, ale tak jest również z resztą pozostałej załogi Prison Break, wiesz, oddanie i miłość."

źródło;E!Online
Ania1991_ck
Michael Scofield

Powiedzmy sobie w prost. Drugiego takiego serialu jak Prison Break nie będzie i chodzby nie wiem jak sie starali to i tak nie zrobią podobnego serialu. Nawet lepiej że tego nie będzie bo wygladało by to tak że ktoś chce skopjować produkcje. Tak jak polacy kopjują każdą od amerykanów. Niech już dadzą spokój, skończy się ale fani i tak nie zapomną swojego serialu. Długo jeszcze bedzie popularny.
Dominik676
John Abruzzi

Moim zdaniem nie powinno być żadnego spinoffa. Serial powinien skończyć się na ostatnim jego odcinku. Co za dużo to nie zdrowo. Nie wiem jak wy, ale mi się wydaję, że jeżeli powstanie jeszcze coś o PB i będzie to trwało dwie godziny to ja się będę na tym nudził. Po prostu niech kończą z tym serialem, a nie na siłę wydziwiają nie wiadomo co.
Wróć do „News”