NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Będą 22 odcinki IV serii PB!

Nowinki ze świata serialu.
damian1
Tweener

a ile miało być odcinków na początku 13? Wie ktoś kiedy zostały zrobione?
milosz998
Świeżak

22 odcinki! juuuuuuuuuuhuuuu! Eha!!!!!!! To mi pasuje!!!!!!! A potem jeszcze 5 seoznik i bede w siódmym niebie!
Ssijce
Świeżak

22 odcinki bo muszą mieć czas na uśmiercenie wszystkich postaci:D XD :-D
Piotras003
T-Bag

22 odcinki bo muszą mieć czas na uśmiercenie wszystkich postaci:D XD :-D

nie no nie uśmiercą na pewno wszystkich napewno zostanie LINC :-D a tak poza tym to według mnie coś mam takie przeczucie że to nie pierwsza śmierć w tym sezonie tak jak to miało miejsce w poprzednich sezonach tak sobie mysle że teraz może już iśc po kolei :-/
Susan B
Świeżak

Bardzo fajnie, że będą kolejne odcinki, ale myślę że na tym producenci powinni zakończyć ten serial. Jeżeli będą dokręcać kolejne ,to to już będzie trochę na siłę i film będzie się za bardzo ciągnął i w pewnym momencie stanie się po prostu nudny..I tak nic już nie przebije pierwszej serii, bo moim zdaniem była ona najlepsza ,a kolejne serie już są chwilami za bardzo poplątane, zwłaszcza druga..
LeSzCz3
Świeżak

Racja Susan B ! :)
Ale po zakończeniu filmu by mogli zrobić
Naprzykład: Prison break 2 ! :D
Np o firmie że na nowo postała i michael nowych ludzi szuka itp :P
milosz998
Świeżak

valentiina pisze:
I bardzo dobrze, bo jakoś nie wyobrażam sobie co będzie, gdy Prison Break się skończy.
Takie wypowiedzi czaje!! tez nei wiem co by było!

Ale 22 to i tak mało! ja bym chciał 122!!!!
LeSzCz3
Świeżak

122 ? I tak dla nas to mało ! :D
JA chciałbym serial xD bez odcinkowy :P
Ania1991_ck
Michael Scofield

Wiadomo że kiedyś się to skończy. Będzie totraumatyczne przeżycie dla niektórych, ale jak koniec będzie ładny to przebolejemy.
Tak patrząc z perspektywy czasu to nawet lepiej że był ten strajk scenarzystów, bo mamy 4 serie. Takto skończyła by się na 22 odcinkach 3.
LeSzCz3
Świeżak

Najgorzej będzie jak to wszystko się skończy :(
W tedy wszystkie odcinki od 1 sezonu do ostatniego sezonu pozbieram i w czasie wolnym np. w wakacje obejrzę wszystkie odrazu bez spania to długo będzie ale fajnie będzie !
Najgorzej będzie że wiadomo co z nimi się stanie ja chce płakać ;( :-(
Ania1991_ck
Michael Scofield

Tak to nie oglądaj bo wykitujesz z przemęcznia.
Pociesze się nawet jak się akończy to o takim kultowym serialu długo się nie zapomni.
A 22 odcinki to całkiem sporo. Do końca jeszcze daleko.
LeSzCz3
Świeżak

Niewiem co ale naprawdę moge wykitować
w tedy gdy BRAD zgniął :? Chciałem też zginąć :P Mało nie wykitowałem :(
Chciałbym aby zrobili jeszcze jeden sezon ale jeszcze lepszy niż 1 ale wądpie w to bo 1 sezon w więzieniu jest najlepszy i najwięcej im to czasu zajęło kręcenie :)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Widze że oglądasz PB z wielkimi emocjami. I dobrze fani są potrzebni.
Ale chyba nie chciał byś żeby zrobiła się z tego taka moda na sukces. Jak zakończą z klasą odejdzie do historii jako najleszy serial. A jak będą przeciągać to już nie będzie to samo.
Domor
Świeżak

agulec
Michael Scofield

Trwają spekulacje na temat tego, czy powstaną jeszcze dwa odcinki Prison Break, bądź jeden dwugodzinny po zakończeniu IV serii. Najprawdopodobniej będzie to materiał na tzw. 'zakończenie'.
Dokładnie nie wiadomo, nie wiadomo też, czy będą w ogóle ;)

Tutaj trochę informacji, po angielsku:
http://www.thetvremote.com/fox-wants-tw ... ap-series/
Pawlosik
Świeżak

Dobrze ze IV seria bedzie miec 22 odcinki. Bedzie sie na spokojnie ogladalo.
Ale nie da sie ukryc ze te spekulacje co do odcinkow po IV serii sa wynikiem spadku ogladalnosci.
Niestety serial jest coraz mniej popularny. Tojuz takie troche naciagane. Brak odpowiedniego scenariusza.
edzik
Michael Scofield

"Skazany na śmierć" skazany na porażkę?

Aktorzy z obsady serialu "Skazany na śmierć" zostali poinformowani o planach nakręcenia dwóch dodatkowych odcinków obecnej serii, co może oznaczać, że popularna produkcja znika z anteny po 4 latach sukcesów.

Jak donosi magazyn "Hollywood Reporter", scenarzyści serialu nie zdradzają na razie żadnych szczegółów nadprogramowych odcinków, a telewizja Fox nie podjęła jeszcze decyzji o ich emisji.

W związku ze spadającą oglądalnością w opublikowanej niedawno ramówce zabrakło miejsca nawet na 6 ostatnich odcinków planowo kończących serię. Ich pominięcie wywołało spekulacje, że telewizja Fox wyemituje dodatkowe odcinki w ramach następnej serii lub umieści jedynie w wersji DVD.

Źródło: www.onet.pl
damian1
Tweener

Zastanawiałem się, co oni by robili gdy główne zadanie czy złapanie scylli już jest w 11 odcinku.
A musieliby zrobić 22 odcinki. ;-) Ale post wyżej wszystko mi wyjaśnił. :mrgreen:
Piotras003
T-Bag

No włąsnie bo moi znajomi tez zadziej go ogladaja i mówia ze juz nudny sie zrobił dlatego nie dziwie sie ze taka decyzja zapadła ,bo jak u nas w Polsce też spada ogladalnosc to musi być naprawde zle;-)
agulec
Michael Scofield

Jeszcze jedna informacja odnośnie dodatkowych odcinków PB:

''Skazany na Śmierć'' to serial, który posiada miliony zwolenników jak i przeciwników. Również najnowszy sezon zbiera najróżniejsze opinie. Obie grupy zainteresuje zapewne wiadomość o przedłużeniu serialu. Naprawdę!

Przedstawiciele FOX'a poinformowali, że zamówione zostały dwa dodatkowe odcinki. Przypomnijmy, że wcześniej zapowiadano, że czwarty sezon zostanie zakończony po 22 "epizodach" (nie wliczając dodatkowych).

Pojawiła się również pewna niejasność, gdyż pomysł na emisję dodatkowych odcinków nie jest do końca pewny. Istnieją trzy możliwości:

Pierwsza z nich zakłada, że dodatkowe odcinki będą dwugodzinnym finałem sezonu (i być może całego serialu!). Kolejna sugeruje, że powstanie specjalny film telewizyjny (na wzór ''24: Redemption''), który wyemitowany zostanie kilka tygodni po ostatnim odcinku. Najmniej prawdopodobny wydaje się trzeci pomysł, według którego dodatkowe części zostaną wydane na specjalnym DVD.

Co z tego wyniknie, przekonamy się już niedługo...

źródło;popcorner
B...
Michael Scofield

z tych niejasnosci^^ najlepsza moim zdaniem jest 1 opcja. Film krecony po serialu jest bezsensu, a przykład "24" to potwierdza...lepiej zamkac to juz w formule serialu, w takim filmie nigdy nie wiedza do konca co zawrzec i wychodzi "historia" za bardzo oderwana od serialowej rzeczywistosci. 3 koncepcja z tym DVD jest juz calkiem "nie na miejscu" :-D
milosz998
Świeżak

Podobno mają byc inne sezonu ale juz nie w TV tylko do kupienia na DVD to by było extra :)
Conroe91
Tweener

milosz998 pisze:
Podobno mają byc inne sezonu ale juz nie w TV tylko do kupienia na DVD to by było extra :)
Możliwe jednak ze ukażą się w TV.
upodlony
Świeżak

Wydaje mi sie to trochu naciagane, obejrzalem dzisiaj 11odcinek 4seri. Wsztko fajnie, tak jak mowia niektorzy, po co 22odcinki skoro watek "Scylla" o ktora chodzi w calym tym bajzlu jest juz w zasiegu reki Scofilda pod koniec tego odcinka... Naciagniete to wszystko po to zeby zdobyc wieksza ogladalnasc - a tu wrecz przeciwnie, spada. Najleprza byla seria pierwsza, i druga. Na nich mial sie odpierac serial. Bo to jest sensowne. Glownym zadaniem "Ucieczka z Fox River" serial mial sie zakonczyc po 22odcinku pierwszego sezony, na prozbe widzow i dla korzysci meterialnych gdyz ogladalnosc pierwszego sezonu bila rekordy zostal nakrecony drugi. Na nim powinno sie zakonczyc. Moje zdanie.
Laraa
Tweener

I tak wszystko to raz na przeminie i ani się nie obejrzymy a już będzie 22 i koniec IV sezonu a może nawet PB. Ale cieszę się że nie będzie mniej ;]
Wróć do „News”