Będą 22 odcinki IV serii PB!

Nowinki ze świata serialu.
agulec
Michael Scofield

Pytanie Adry:
'Czy masz jakieś informacje odnośnie przyszłości Prison Break? Czy jest jakaś nadzieja na wszystkie 22 odcinki tego sezonu?

Odpowiedź Ausiello:
Teraz jest. Nie tak bardzo dawno, bo dwa tygodnie temu, FOX powiedział producentowi Twentieth Television, że potrzebują tylko 16 epizodów w tym sezonie zamiast pierwotnie uzgodnionych - 22. W każdym bądź razie, odpowiedź Twentieth Television dla FOX'a brzmiała mniej więcej tak: "Poprosiłeś o 22, dostaniesz 22!"
Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie, Adry - tak, będą 22 odcinki IV serii Prison Break.'

źródło; spoilertv-prisonbreak.blogspot.com
tłumaczenie; moje
Dominik676
John Abruzzi

No, i to się nazywa dobra wiadomość.
michaella
Świeżak

Bosko :D :D Byle tylko utrzymywali się na poziomie szóstego odcinka :P Bo jak mają z tego zrobić naciągane dziadostwo, to już lepiej żeby było mniej, a fajniejsze.
PatuŚ
Michael Scofield

Bardzo dobra wiadomośc ! ... No w końcu tak jak powinno byc ..bez żadnych zawirowań
AutumnLeaf
Michael Scofield

O szlag. No to kicha. Ja tam do góry ze szczęścia nie skaczę...>>
edzik
Michael Scofield

O Jezu az tyle... kiedy ja to posciagam?
Luthien
Fernando Sucre

W pierwszej chwili strasznie się ucieszyłam, ale potem przeczytałam to:
agulec pisze:
potrzebują tylko 16 epizodów w tym sezonie
i teraz tak sobie myślę, że skoro wystarczyłoby im 16 odcinków, to znaczy, że 6 będzie wymyślone na siłę, a to przecież nie za dobrze.
Już oglądając ostatni odcinek zastanawiałam się, co oni niby wymyślą na te dalsze, skoro wygląda na to, że stosunkowo szybko może się udać to załatwić (nawet wliczając liczne komplikacje), no i najwyraźniej oni tak samo uważają, skoro chcieli 16. Mam nadzieję, że będą mieć wenę podczas wymyślania kolejnych sześciu...

Ja bym jednak wolała 16, skoro oni uważają, że 16 byłoby w sam raz na dociągnięcie wszystkiego do końca, bez zbędnego wydłużania na siłę.
Choć oczywiście z przyjemnością obejrzę wszystkie, jakie stworzą ;-)
Mahonia
T-Bag

A niech robią co chcą i kończą. Obojętnie mi czy będzie 16 czy 22, ważne żeby wszystko fajne było do końca ;-)
Ernest
C-Note

No takie wieści o PB powinny być za każdym razem......Super
Piotras003
T-Bag

fajnie tylko żeby były to odcinki trzymające w napieciu a nie nudne,ciągnące się ;-)
vasil.zajcev
Świeżak

Z tego co ogladam i czytalem:

"Bedziemy krecic tak duzo / wiele serii jak Fox zechce" - wypowiedź reżysera.

Stąd jeśli mają takie zadanie od Fox Tv to moze i być 5 sezonj jesli dobrze chwyci to rynek - według Fox'a.
Ale tak pol zartem pol serio - zawsze moze być, ze ktos inny trafi do wiezienia z nich - Sara (?) co zmotywuje Mika do działania. Bo poki co, co drugi sezon to ktos w więzieniu siedział ;-)
Mnie tam ciekawi jak to pojdzie, byle nie bylo jakiś romansideł, tulanek, czyli podchodzenia pod ten amerykanski romantyzm - to juz bedzie brnięcie nie w tę rzeczywistość.
valentiina
Tweener

I bardzo dobrze, bo jakoś nie wyobrażam sobie co będzie, gdy Prison Break się skończy.
Sebo
Michael Scofield

Kurde ale będę miał oglądania..xD
Fajnie fajnie ja się tam ciesze i nie mogę sie doczekać.
czarny_rumak
Sara Tancredi

uff to bardzo dobrze ze 22 a nie znow 13. Czeka nas porządna dawka pb :)
Serdziu
C-Note

zauważcie że początkowo chodziło o zdobycie Scylli która rzekomo miała być czarną skrzynką firmy czyli jak już bedą mieli wszystkie dyski to pewnie gdzieś w 12 odcinku wyjdzie na jaw ta prawda a potem przez kolejne 12 będą szukać jeszcze czegoś innego :roll:
Luthien
Fernando Sucre

Serdziu pisze:
pewnie gdzieś w 12 odcinku wyjdzie na jaw ta prawda a potem przez kolejne 12 będą szukać jeszcze czegoś innego :roll:
Właśnie dlatego pisałam, że chyba jednak lepsze byłoby te 16 odcinków, skoro oni sami uważają, że tyle wystarczy, żeby to wszystko zgrabnie zakończyć
czarny_rumak
Sara Tancredi

Luthien pisze:
Właśnie dlatego pisałam, że chyba jednak lepsze byłoby te 16 odcinków, skoro oni sami uważają, że tyle wystarczy, żeby to wszystko zgrabnie zakończyć
W sumie to sie z Tobą zgadzam bo jak sie zaczyna robić cos na siłe to pozniej efekt jest kiepski...Więclepiej skończyć wcześniej ale efektywnie :) :P
Dominik676
John Abruzzi

W sumie to sie z Tobą zgadzam bo jak sie zaczyna robić cos na siłe to pozniej efekt jest kiepski...
Moim zdaniem nie będą robić nic na siłę, bo już poprzedni odcinek zapowiadał dobrze dla przyszłości serialu, pokazał że jeszcze jest tyle rzeczy do zrobienia, że spokojnie wyjdzie z tego 22 odcinki. Choćby znalezienie Scylli, teraz bez urządzenia będzie to trudniejsze więc zajmie więcej niż poprzednie dyski, czyli jeden odcinek. Do tego dojdzie jeszcze odkrycie prawda co to jest w końcu ta Scylla, więc nie będzie moim zdaniem już nic naciąganego i bardzo dobrze, bo do 8 odcinka ta seria po prostu mnie nudziła.
LJ Burrows
Świeżak

Super ;) :( szkoda tylko że już 5 serii nie będzie :roll:
jezior_16
Świeżak

Domyślam się że jest to często zadawane pytanie na tym forum ale jakoś nie zdołałem znaleść odpowiedzi czy to już jest zatwierdzone oficjalnie ja osobiscie nie slyszałem czegos takiego ze IV seria bedzie ostatnio możliwe to jeszcze że bedzie V sezon prosze o odopowiedz z góry dziekuje i pozdrawiam
damian1
Tweener

Skoro ktoś o tym napisał, że IV będzie ostatnia to raczej to prawda. Ja jakoś nie mam pomysłu co by było w V części bo jakby znowu ktoś trafił do więzienia to by było głupie. Nie wiadomo jak się IV skończy, pożyjemy zobaczymy.
sylwek1005
Sara Tancredi

skoro IV sezon ma tyle odcinkow to powinni nadawac po 2 na polsacie tak jak to bylo z I, obejrzalem 8odc ale na zywo ogladac jest fajnie, kiedys wolalem nie sciagac z neta pb tylko czekac tydzien na kolejny epizod, wtedy jakos czulem bardziej 'klimat', teraz w ekspresowym tempie nadrobilem straty z 3 i 4 sezonu
roket16
Świeżak

Dobrze że będą 22 odcinki anie 16 dobra nasza
Snajper
Świeżak

Niech to, starczy już! Ja się nie mogę doczekać końca PB, nie chciałbym, żeby ten serial przetransformował się w Klan. Poninni zakończyc krótko i z klasą, 16 odcinków by starczyło. No chyba, że wymyślą coś naprawdę wystrzałowego, czego twórcom i sobie szczerze życzę.
vasil.zajcev
Świeżak

Snajper pisze:
Niech to, starczy już! Ja się nie mogę doczekać końca PB, nie chciałbym, żeby ten serial przetransformował się w Klan. Poninni zakończyc krótko i z klasą, 16 odcinków by starczyło. No chyba, że wymyślą coś naprawdę wystrzałowego, czego twórcom i sobie szczerze życzę.
Tak na prawdę, kazda serie, sezon mozna traktować jak inny film, moze 1 i 3 podbne, ale mimo wszystko ukazuje co innego, a nie te same perepetie, co powoduje, ze film cos nowego wnosi> Klan to wałkowanie tego samego z tym samym. W Pb masz dużo większą różnorodność, jesli i V zrobią, ktory cos pokaże nowego, jakieś ciekawe rozwiązania, akcje, motywy, nie tasiemca, to i super. Byle trzymał klimat.
Wróć do „News”