NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Stacja FOX najlepsza

Nowinki ze świata serialu.
Mahonia
T-Bag

Stacja FOX po raz pierwszy w historii sięgnęła po tytuł "Najchętniej oglądanej stacji w Stanach Zjednoczonych".

Na sukces FOX złożyły się w dużej mierze trzy czynniki:

1. Wielkie wydarzenia telewizyjne, takie jak rozdanie nagród Emmy czy Super Bowl, czyli coroczny finał footballu amerykańskiego, który w tym roku mógł pokazać właśnie FOX.

2. "American Idol" Obecnie można oglądać już siódmą edycję tego, wciąż regularnie przyciągającego przed telewizory rekordowe ilości widzów, popularnego programu.

3. Oczywiście seriale: House, 24, Terminator: Sarah Connor Chronicles no i oczywiście nasz kochany Prison Break, który przyciąga przed telewizory średnio 8 mln widzów

Wszystkie amerykańskie stacje przedstawiły już swoje nowe ramówki. Najbliższy sezon wykorzystajmy zatem do nadrabiania zaległości serialowych PB i oczekujemy na jeszcze ciekawsze sezony naszych ulubionych seriali.

źródło:ThePrisonBreak.net
B...
Michael Scofield

ja tam nie orientuje sie w jakosci amerykanskich stacji ale z takie cudenka jak PB czy House nalezy im sie uznanie :-D
Pam
T-Bag

Co do trzeciego podpunktu to powinno być widzów trochę więcej... To są przecież najbardziej popularne ze wszystkich seriali (szczególnie House i PB ;) )
edzik
Michael Scofield

no prosze ci to trzepia kase! W polsce tez mogliby zrobic jakies dobre filmy a nie m jak milosc tylko i samo zycie. nalezy im sie chociazby za samego prisona
k0sa
Tweener

edzik pisze:
no prosze ci to trzepia kase! W polsce tez mogliby zrobic jakies dobre filmy a nie m jak milosc tylko i samo zycie. nalezy im sie chociazby za samego prisona
M jak miłość prezentują na dwójce, nie na polsacie ^^^^.
B...
Michael Scofield

k0sa pisze:
M jak miłość prezentują na dwójce, nie na polsacie ^^^^.
a co to ma do rzeczy? :lol:

polskie stacje 'oszczedzaja' kase produkujac badziewne programy i to nie tylko publiczne, ale tez komercyjne. Połowa z nich jest i tak skopiowana ze stacji zagranicznych, ale u nas w takim wydaniu ze rece opadaja Oo
Piotras003
T-Bag

No ja wcale sie nie dziwie bo sam Prison napewno przyciagnal wielu widzów ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Jak na jednaj stacji leci PB House i 24 to to musi się zakończyć sukcesem. Inaczej być nie może. Uważam że stacja w pełni sobie na to zasłużyła. Gratulacje :-D :-D
Misterek999
C-Note

pare mln widzów na 1 seasonie było ;-) PrisonBreak moj najlepszy film odcinkowy ;) szkoda ze juz koniec, no ale dlugo byl ;] wszystkie odc ogladalem ;) szkoda ze nie moge byc na planie PB
Dominik676
John Abruzzi

Nie było mi dane oglądania nigdy tej stacji telewizyjnej, ale nikt się chyba temu nie dziwi :-) . Być może i należy się im, ale ja się za bardzo wypowiedzieć na ten temat nie mogę. Powiem tylko, że za samo to, że puszczają nasz ulubiony serial się im jakaś nagroda należy, a do tego jak można przeczytać jest tam też wiele innych ciekawych atrakcji, chociaż mnie to by z tego wszystkiego i tak tylko PB interesował.
Wróć do „News”