Czwarty sezon ostatnim sezonem Prison Break?

Nowinki ze świata serialu.
hatak
Świeżak

Mogliby zrobic 5 sezon ale bez naciaganych historii i watkow . 4 jest niezly ale te 3 pierwsze i tak sa najlepsze :D:D
mlody141
Świeżak

W wywiadzie dla francuskiej telewizji Canal+ Wentworth Miller zakomunikował, że czwarty sezon serialu Prison Break: Skazany na śmierć jest już ostatnim.

Twórcy serialu od dłuższego czasu liczyli się z nieuchronnym zakończeniem produkcji.

W poniedziałkowym wywiadzie udzielonym w Los Angeles Wentworth Miller powiedział: "Wszyscy, którzy pracują przy serialu wiedzą, że to już koniec".

Zródlo www.wp.pl Musiało to się kiedyś skończyć;/;/;/;/
alfiQ
Tweener

"
W wywiadzie dla francuskiej telewizji Canal+ Wentworth Miller zakomunikował, że czwarty sezon serialu Prison Break: Skazany na śmierć jest już ostatnim.Twórcy serialu od dłuższego czasu liczyli się z nieuchronnym zakończeniem produkcji. W poniedziałkowym wywiadzie udzielonym w Los Angeles Wentworth Miller powiedział: "Wszyscy, którzy pracują przy serialu wiedzą, że to już koniec. Myślę, że wszystkie osoby zaangażowane na co dzień w produkcję rozumieją, że trzeba się zatrzymać i odejść w najlepszym momencie.Gdyby był piąty sezon, to by chodziło...". I tutaj zrobił gest pocierania palcami sygnalizując, że chodzi o pieniądze...
Dodał jeszcze: "To serial, który odniósł duży sukces. Jest bardzo lukratywny.Jest kilka osób, osób decyzyjnych, które nie chcą, żeby się skończył.Ja wyciągnąłem wszystko co było możliwe z tego doświadczenia i jestem gotowy je zakończyć." Pomimo tego, że nie wyszedł jeszcze oficjalny komunikat, wszystko wskazuje na to, że Prison Break zostanie definitywnie zakończony. Ten wywiad zapowiada pojawienie się dwóch odcinków specjalnych, które będą mogły zamknąć serial."

(tłumaczenie z francuskiego: Aleksandra Sarnowska-Badziak) [wiadomość z witryny wp]
niema
Świeżak

Yhm może on powiedział coś innego, a dziennikarze tak to sobie zinterpretowali, żeby wywołać sensacje, już nieraz były podobne historie :]

Nie wieżyłbym w to na 100%, nie jestem przekonany że to już definitywny koniec , definitywny koniec będzie, kiedy wypowie się jeden z producentów, lub przedstawicieli telewizji Fox, niema co panikować :]

P.S

Jeszcze wracając konkretnie do wywiadu, a niby poprzednie serie były dla czego robione ? Dla przyjemności i dumy twórców że tworzą serial,a może dla satysfakcji telewizji Fox? Nie osmieszajmy się, wszystkie części były robione dla pieniędzy , więc niewiem gdzie tutaj zaskoczenie taką wypowiedzią może być...
alfiQ
Tweener

"Jest kilka osób, osób decyzyjnych, które nie chcą, żeby się skończył.Ja wyciągnąłem wszystko co było możliwe z tego doświadczenia i jestem gotowy je zakończyć."

no w sumie to ten cytat najwięcej mówi o całym wywiadzie...4 seria nie musi być rzeczywiście ostatnią skoro osoby decydujące wcale tego nie chcą;)...ale z drugiej strony Went jest chyba już znużony pracą na planie tego serialu..w innych wywiadach podkreślał nie raz że chciałby się sprawdzić w "nowej roli"..w komedii czy czymś takim,może więc warto zakończyć ten serial i go sprawdzić?! xD
niema^^ ja wiem że ten serial cieszył przede wszystkimi kieszenie producentów ale byl również kręcony z powodu fanów którzy zasypywali stacje telewizyjną prośbami o kontynuacje:)
agulec
Michael Scofield

Problem polega na tym, że jak oglądalność spada, to za bardzo tej kasy nie ma, chyba, że chodzi w tym przypadku o kasę dla aktorów, za ich pracę.

Wentworth i tak ma już przerąbane, cokolwiek nie zrobi i w czym nie zagra i tak każdy najbardziej będzie kojarzył go z Michaelem Scofieldem - wcale mu się nie dziwie, że już mu się nie chce. Ileż można :576:
damian1
Tweener

W końcu aby mieć rolę Michaela Scofilda to musiał się cały wytatułować.
Więc nic dziwnego, że już zawsze będzie z tą rolą postrzegany.
Aglek
Michael Scofield

damian1 pisze:
musiał się cały wytatułować.
Wcale się nie wytatuował... Oo
To były tylko "malunki" nakładali je codziennie 5 godzi... a potem je zmywali...
Vanzator
Świeżak

To były tatuaże wykonane henną ( farbą z rośliny która dostaje się pod skórę i daje wrażenie prawdziwej dziary ) Nie da się jej zmyć, sama znika po około 7 dniach.
agulec
Michael Scofield

Tatuaże były nalepiane, jak naklejki - tak jak napisała Aglek. Sam Went mówi o tym w którymś z wywiadów ;)

Wracamy do tematu.
Piotras003
T-Bag

agulec pisze:
Tatuaże były nalepiane, jak naklejki - tak jak napisała Aglek. Sam Went mówi o tym w którymś z wywiadów ;)
hahah przylepiali mu te z gum do żucia co kiedys były z tatuażami w środku :-D

a na temat to juz w 2 sezonie powinien sie skonczyc wtedy kazdy o tym serialu by mowił w samych dobrych słowach a tak to sie ciagnie i dlatego spada im ogladalnosc u mnie jak juz pisałem predzej juz polowa znajomych nie oglada bo mowia ze jest nudny :-/
damian1
Tweener

Mam nadzieje, że polsat szybciej puści odcinki 4 sezony w tv, jak sezon 2 miał 22 odcinki a 3 tylko 13 to może. Nie chce czekać do przyszłego roku :-/
Ania1991_ck
Michael Scofield

Oj zdaje mi się że będzie. A zwłaszcza jak to ostatni sezon to będą jak najdłużej wstrzymywać się od emisji. Na pewno puszczą we wrześniu tylko po jednym odcinki tygodniowo. żeby wydzowie jak najdłużej się cieszyli tym ostatnim sezonem.
agulec
Michael Scofield

Wrzuciłam do Spoilerów, ale część dotyczy spekulacji na temat końca PB i chyba warto, żeby tutaj też było, bo do Spoilerów nie każdy zagląda:

The_Man, jeszcze jedno pytanie, wiesz może, czy ostatni francuski wywiad z Wentworthem Millerem był prawdziwy czy nie? WM powiedział, że to jest zdecydowanie ostatni sezon i nawet, jeśli byłby następny, to on nie chciałby być jego częścią.
Nie mam pojęcia, czy ten wywiad jest prawdziwy, czy nie.

The_Man, ostatnio przeczytałem, że zostały zamówione dwa odcinki więcej oficjalnie dla PB w tym sezonie, co daje 24 epizody sezonu4. Czy to znaczy, że to jest ostatni sezon PB? Zastanawiam się, czy wiesz o tym cokolwiek.

Nie jestem pewny, czy to było oficjalnie ogłoszone, że będą 2 odcinki więcej, ale wiem, że oni myślą o zrobieniu właśnie czegoś takiego.. i to najprawdopodobniej byłoby użyte do zakończenia serii. Czy zrobią te dwa dodatkowe odcinki, czy też nie - nie jestem jeszcze pewny, ale tak czy siak wygląda na to, że to będzie ostatni sezon.

źródło; spoilerTv
tłumaczenie; moje

+ ten wywiad z Wentem.. z francuskim lektorem :roll:
-> http://www.dailymotion.com/video/k4VI3u9CzPAeStQLk7

+ Sarah o końcu PB [ang]
-> http://www.youtube.com/watch?v=w9yjqp3c ... gspot.com/
Conroe91
Tweener

To już było od dawna wiadomo że ostatni.
damian1
Tweener

Conroe91 pisze:
To już było od dawna wiadomo że ostatni.
Kasa może zdziałać cuda :-P
adi80
Świeżak

Dla wszystkich będzie dobrze jak ten serial się skończy, ponieważ 5 sezon może być totalną klapą i co wtedy??? Będziemy tylko narzekać. Co za dużo to nie zdrowo. To moje zdanie. Pozdrawiam:)))))
damian1
Tweener

Po obejrzeniu ostatniego odcinka.
Byłby ciekawy scenariusz na sezon V. Chociaż wątpię już, że tak się stanie. ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Teraz to lepiej żeby się tak nie stało, bo moje nerwy mogą tego nie znieść. 4 bardzo bardzo emocjonujące sezony wystarczą. A jakeszcze jak zabiją T-Baga to już nie będzie sensu kręcić.

ss

E-Jay
Świeżak

a wedlug mnie mogli by ciagnac ten serial w nieskonczonosc a i tak bym go ogladal nawet gdyby glowni bochaterowie siedzieliby nic nie robili i czasami jakas mucha by przeleciala:D
refugee
Świeżak

mnie gdzieś doszły słuchy, że podobno Wentworth rezygnuje, ale to napewno plotki, bo przecież sporo kasy ma za to, choć jak dla mnie to troche się pb ciągnie, ale i tak serial bardzo lubię:D
Kostek321
Świeżak

hmmm z tego co wiem to mial byc V sezon lecz aktorzy nie chcieli sie na to sgodzic dlatego on nie powstanie
Ania1991_ck
Michael Scofield

Może juz im sie znudziło granie w tym samym serialu od 4 lat. A może Went chce poświęcic troche czasu na szukanie swojej drudiej połowy. :mrgreen: :mrgreen:
A tak serio to na prawde już jepiej niech kończąm tylko tak ładnie żeby każdemu w pamięci zostało.
Kostek321
Świeżak

nom ... wg mnie powinni to juz skonczyc bo 5 sezon by byl nudnawy .... co by znowu ich do wiezienia wciepneli?? Kas na syberie :D
A przez caly czas nie moga scigac tez scylli ....
niech to fajnei zakoncza i bendzie git .... jak resyzerowi sie nie podoba zakonczennie tego setialu to niech lepiej mu sie spodoba albo niech zrobi novy ,,,,
Mevader
Świeżak

taak popieram, lepiej jakby się teraz skonczył serial ( na 4 serii) niż o wiele później. Tak to by się ciągnął w nieskończoność i głupio by było zepsuć taki genialny serial ;/ Grunt to dobre zakończenie i ciekawe odcinki, w których jest dużo napięcia i akcjii. ;-)
Wróć do „News”