NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Czwarty sezon ostatnim sezonem Prison Break?

Nowinki ze świata serialu.
mewosh
Świeżak

jak 4 sezon jest ostatni to ja biore żyletke i w kąt ;<
alfiQ
Tweener

nie tak ostro mewosh;) to przecież może być ładne zakończenie ,to chyba lepsze od prisona w stylu mody na sukces? wszystko się musi kiedyś skończyć:)
Tjung
Świeżak

Po obejrzeniu 13ego odcinka 4ego sezonu zaczynam mieć wątpliwości co do momentu zakończenia serialu.
Jedno jest pewne: prawie w ogóle nie oglądam telewizji, nie jestem kinomanem, ale Prison Break to pierwszy i jedyny serial jaki obejrzałem do tej pory. Pierwszy raz na jakikolwiek film tak niecierpliwie czekałem z tygodnia na tydzień. Uważam, że scenarzysci PB to swego rodzaju geniusze. Były wpadki, ale całokształt jest tak dopracowany, że należy im się wielki szacunek
Babydoll
Mahone

No, ja też jeszcze nigdy z taką niecierpliwością nie czekałam na żaden serial... W ogóle nigdy nie byłam miłośniczką seriali. Kiedyś jak ktoś mówił o PB to myślałam: "jezu, podniecają się jakimś kolesiem wytatuowanym, bez sensu" :roll: Ale pewnego dnia obejrzałam jeden odcinek w sumie przypadkiem i od razu zaskoczyło! Z miejsca polubiłam bohaterów, szczególnie T-Bag'a. I dalej już poszło :)

Dlatego, mimo wszystko, trochę szkoda będzie, gdy obejrzymy już ostatni odcinek i nie będzie na co czekać :(
Ania1991_ck
Michael Scofield

To czekanie jest nawet lepsze od oglądania. Jak się myśli że zostało jeszcze pare dni i już premiera. Nie wiem jak ja sobie z tym poradzę jak już będzie po wszystkim. W sumie jak jeszcze bardziej będą to odwlekac to tym trudniej będzie się rozstać z serialem dla mnie przynajmniej.
Babydoll
Mahone

No własnie, to czekanie...

I w ogóle te postaci... Strasznie się już przywiązałam do nich. Mimo tego, że czasem bezsensownie zrobione są niektóre momenty, to i tak dla mnie ten serial bije na głowę wszystkie inne, nawet najgorszy odcinek PB jest dla mnie lepszy niż jakikolwiek odcinek innych seriali tego typu. Jakoś tak najbardziej mi odpowiada. Nie wiem czemu.

No weźcie, jak to będzie bez T-Bag'a, BEZ MAHONA??? :(

Nie mylę rzeczywistości z serialem, tylko po prostu baaardzo ten serial polubiłam.
Sley
Świeżak

No i bardzo dobrze. 4 sezony i koniec, już pora dokończyć wątek i finito kompadieros.
Następny sezon na 100% byłby na siłę. Nie warto psuć tak doskonałego dzieła.
Jak skończy się PB to mam zamiar od początku oglądać go odcinek po odcinku, aż nie zwymiotuję =]
Uważam, że najlepszym zakończeniem będzie jakaś zagadka, zawarta w ostatniej scenie. W ostatnim odcinku niby wszystko w porządku, tu tego, trochę akcji, pod koniec się większośc wyjaśnia, a tu ostatnia scena i :o
Żeby widz sam mógł sobie wyobrazić jak to się skończy. To by było o wiele bardziej ciekawe, przynajmniej moim zdaniem.
Babydoll
Mahone

Sley pisze:
Następny sezon na 100% byłby na siłę.
Tak naprawdę to już drugi sezon był w pewnym sensie na siłę. Bo już wtedy przecież uciekli z więzienia, na czym opierała się cała konwencja i choćby tytuł serialu.

Ja już sama nie wiem. Mogliby zrobić 5 sezon, ale taki szałowy a nie badziewny ;)
Mahonia
T-Bag

Babydoll pisze:
o weźcie, jak to będzie bez T-Bag'a, BEZ MAHONA??? :(
Tak, też się strasznie przyzwyczaiłam do tych postaci. Zresztą do wszystkich Michaelów czy Linców itp. :mrgreen: Jak pomyślę, że nie będę już mogła czekać tydzień na kolejny odcinek z Willem, to się smutno robi :-( W ogóle to już nie będę widywać tych aktorów tak często. W sumie to bardzo lubię ten czas wyczekiwania, bo mam o czym myśleć czasem i spekulować na ten temat ze znajomymi co się może zdarzyć^^, a teraz już tak nie będzie. No ale i tak jest lepiej niż gdyby miał ten serial się przerodzić w coś beznadziejnego i bym już go tak dobrze nie kojarzyła ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Bez T-Baga to nie będzie Prison Break, a bez Alexa to to już nic nie będzie. Jak zabraknie tych postaci to żadne nowe ich nir zastąpią.
Lepiej żeby serial zostal w pamięci ludzi jako dzieło wszechczasów. niżeby jako jakie badziewie naciągane tylko dla kasy.
Babydoll
Mahone

Ale może ludzie pracujący nad PB doznają nagłego olśnienia i 5 sezon byłby mega extra super? :lol:

A tak serio to ciekawe czy ta sama ekipa wymyśli jakiś inny serial jak już definitywnie skończą Prison. Ale i tak nic tego nie przebije :P
Ania1991_ck
Michael Scofield

Oni już przez te wszystkie sezony doznawali takiego olśnienia że jak jeszcze jakies ich najdzie to ludzie będą ich witać na klęczkach. Teraz się nieżle rozkręcili zobaczymy co będzie dalej.
Babydoll
Mahone

No właśnie, teraz to się nawet nieźle rozkręciło! Bo na początku to myślałam że to będzie kompletna klapa ten sezon. A tu proszę. Wciąga, prawie tak samo jak kiedyś... Prawie. Ale i tak bardziej niż jakikolwiek inny serial.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja też myślałam że będzie nudno. Ale widać teraz że jest świetnie. Chyba każdy sezon jaki stworza będzie wciągał jak każdy. Byle by były te postacie najważniejsze. Ty już wiesz o kogo mi chodzi.
Babydoll
Mahone

No wiem, wiem ;)

Kurde... Mam nadzieję że oni nie przegną z uśmiercaniem tych postaci... Chyba przestałabym oglądać jakby się okazało że Mahone ma zginąć! Albo T-Bag... No może oglądałabym, ale byłoby jakoś dziwnie... Oni są po prostu częścią całej historii, te postacie są genialnie od początku do końca obmyślone. No i przywiązałam się do nich, fakt. To aż zadziwiające :)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Wiedziałam że wiesz. :-D
Teraz to i tak się wykruszyła ta paczka ich cała z FR i poten jeszcze co postacie doszły. Zostało ich bardzo niewiele, szkoda by było tracić kolejnych ludzi. Z resztą teraz to już nie ma kogo zabić. Wszyscy są ważni. Bez nich 5 sezon nie ma sensu.
Babydoll
Mahone

No dokładnie, bez nich ten serial nie ma sensu. Są zbyt ważni żeby tak po prostu ich uśmiercić. Mi tam się wydaje że Mahona nie uśmiercą. Co coś mi tak mówi, nie wiem co ;)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie uśmiercą go nie mogą tego zronić. To by było totalne przegięcie.
Jak nie chcą robić 5 sezonu to w ostatnim odcinku tego mają wszyscy żyć. A nie tak jak w lostach, na końcu wszystkich w powietrze wysadzili i myślą że jest fajnie.
Babydoll
Mahone

Ja tam już sama nie wiem czy chciałabym 5 sezon czy nie... Jak nie będzie... To trudno... Hmmm... Najwyżej będę szukać Fichtner'a i Knepper'a w innych serialach i filmach ;)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Chyba tylko to nam pozostaje. Ja na pewno nie zapomne i nie odpuszcze tych aktorów. Jak mają robić 5 sezon to niech będzie tak dobry jak pozostałe bo jak ma być jakiś beznadziejny to ja dziękuje
Misterek999
C-Note

Jeżeli ma być koniec to niech dają 22 odc , :-) jak się skończy już PB to będzie smutno ;/ no ale na forum nadal chyba będziemy dyskutować ;))
agulec
Michael Scofield

Nick Santora zasugerował, że scenarzyści zostaną tak długo, jak długo "Internet" prosi - nawet jeżeli każdy mówi, że 4 sezon Prison Break będzie ostatnim.

"Będziemy kontynuować PB tak długo, jak długo zwraca się o to do nas sieć," pisze Nick na PBreakFans. "Ale jeśli nie jesteśmy proszeni/pytani o sezon 5-lub 6 lub jakikolwiek, to będzie to koniec drogi. Ale my, jako scenarzyści/producenci, o to się teraz nie martwimy - robimy serial najlepiej jak potrafimy i zobaczymy co się stanie dalej. Internet jest dla nas wspaniały i traktujemy ludzi jak naszych partnerów - będziemy dla nich ciężko pracować i dawać im serial z którego, mamy nadzieję, będą dumni i zobaczymy co będzie dalej. Tak to jest z każdym serialem. Wrzucasz go na wizję w nadziei na najlepsze".

żródło;spoilerTV
tłumaczenie;ja ;]
Żmij
Sara Tancredi

Nieco się penwnie zawiódł tym, że oglądalność spada, spada... i jakoś tendencji nie ma, by wzrastała.
Dla mnie serial powinien już dawno się skończyć, a jeśli nie skończyć, to przynajmniej pójść inną drogą, taką droga, w której nie powielali by schematów.
Ale szkoda mi będzie rozstać się z takimi bohaterami jak T-Bag, Mahone. Są klasą amą w sobie. Ach, no i skoda mi, że (chyba) nie zobaczymy już ani Scre ani Susan.
Susan szczególnie mi szkoda, bo teraz zostanie kobieta bez ikry że się tak wyrażę, Susan miała to coś, ten pazór... :cry:
Ja bym chciał taki mini serial wyłącznie o wybranych bochaterach... np. o T-Bagu albo Alexie, albo Susan... Spind of?.... Tak to się chyba nazywa.
Dominik676
John Abruzzi

No nie, ten cytat co przetłumaczyła agulec trochę mnie przestraszył ;-) , może jeszcze się tak stać, że zobaczymy jeszcze ze dwa sezony. Jeżeli już miałoby tak być (czego bym nie chciał) to życzyłbym sobie sezon podobny do drugiego, czyli ucieczka przed policjantami na duuużym terenie. Mimo wszystko jednak chciałbym aby IV sezon był tym ostatnim tak jak już to dawno temu zapowiedzieli i mam nadzieję, że tak właśnie będzie.
agulec
Michael Scofield

Jeszcze jedna informacja odnośnie końca PB od samego prezesa FOX'a, Kevina Reilly:

Michael i Lincoln wkrótce będą mogli zlapać oddech. Kevin Reilly ogłosił we wtorek na Winter TCA Press Tour, że "będzie to ostatni rok" z Prison Break.

źródlo; spoilerTV
Wróć do „News”