Sarah Wayne Callies przemawia!

Nowinki ze świata serialu.
agulec
Michael Scofield

Kradnąc jedną z kwestii jednego z publicystów FOX’a, "Dobrze widzieć Cię z głową na ramionach."
Bardzo miło z Twojej strony, że tak mówisz!

Jakie to uczucie promować znowu serial? Kto zrobił pierwszy krok, by Cię odzyskać?
Nie jestem pewna, ponieważ zadzwonili najpierw do moich reprezentantów. Byłam właściwie w procesie negocjowania, by uczestniczyć w innym serialu.. i to wyszło znikąd.

Szczególne okoliczności powrotu Dr. Sary.
Szczególne, bo nie wyszłam łebsko w trzecim sezonie. [Mruga okiem] Ale odsuńmy żarty na bok. Mój powrót był związany z fanami. Jestem ogromnie wdzięczna za ich upór.

My tutaj w TVGuide.com dostaliśmy tyle listów....
Naprawdę?

Och, tak. Ludzie czuli, że romans Michael - Sara został nagle przerwany, ucięty.
Interesujące. Myślę, że to ma teraz dla mnie sens, by wrócić i się z tym rozliczyć, dać całości zamknięcie, na które zasługuje.

Czy Wentworth Miller był zadowolony z Twojego powrotu?
To jest pytanie do Went’a!

Czy masz jakiś pomysł, skąd Sara będzie powracać, emocjonalnie? Czy ona jest, dajmy na to, całkowicie wkurzona?
Myślę, że była przez długi czas. Każdy w serialu był. Ale, ponieważ jako jeden z nielicznych charakterów, który nie był zaznajomiony z życiem przestępcy zanim to wszystko się zaczęło, to wszystko uderzyło ją bardzo mocno. Więc myślę, że ten sezon będzie dla niej walką z konsekwencjami wyborów, których musiała dokonać i rzeczami, które zostały jej zrobione.

Jodi Lynn O'Keefe (Susan B.) powiedziała nam, że umiera z niecierpliwości by odgrywać sceny z Tobą.
Poprosiłam o nie także, ale nie przeczytałam jeszcze ani jednego scenariusza, więc nie wiem. Było tak dużo świetnych i przerażających kobiet w trzecim sezonie i nie wydaje mi się, że kiedykolwiek miałam scenę z inną kobietą....

Żadnej, tylko z tą pielęgniarką, którą nabrałaś i zostawiłaś drzwi otwarte w szpitalu.
[Śmiechy] Taa.. i ona jest wspaniałą kobietą, chciałbym pracować z nią znów. Ale z nowymi aktorkami Prison Break również.

Jako pracująca mama, cieszysz się, że filmujecie ten sezon w Los Angeles, w porównaniu z Chicago albo Teksasem?
To jest ekscytujące dla mnie, bo nie będę musiała przemieszczać całej mojej rodziny, więc oczywiście, że się cieszę, całkowicie.

To na jak długo znowu Ciebie mamy? W najlepszym wypadku.
Myślę, że będę do samego końca, ale tak myślałam też wcześniej. Więc, kto wie!

źródło: www.tvguide.com

Zakaz kopiowania na inne strony.
tłumaczenie: agulec
Dominik676
John Abruzzi

Ja przeczytałem dopiero teraz i postanowiłem się na ten temat troszkę wypowiedzieć.
To już jest pewne na 99%, że zostanie ona w serialu do samego końca, dziwnie byłoby gdyby przywrócili ją tylko po to, aby teraz znowu z niej zrezygnować. Już dawno się wypowiedziałem, ze dla mnie jej powrót był wielkim błędem i od tamtego czasu nie zmieniłem zdania. Gra ona teraz sztywno, już nie tak ciekawi jak to było w I sezonie. No ale cóż, nic się na to nie poradzi.
Wróć do „News”