NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Początek 20 maja

Nowinki ze świata serialu.
Tanira
Michael Scofield

News tłumaczony przeze mnie, więc zastrzegam sobie do niego pełne prawo.
Zakaz kopiowania na inne strony.

News, który pojawił się 29 kwietnia na stronie robertknepperfans.com

Niestety, Robert odwołał swój pobyt w Niemczech i Anglii z powodu promocyjnej trasy w Japonii (11-18 maja) i Prison Break (zaczyna 20 maja).
Ania1991_ck
Michael Scofield

O już 20. Extra. Bardzo się cieszę. Wiemy chciaż co i jak, świetna informacja.

Swoja droga ciekawe dlaczego wybrał Japonie zamiast Niemiec.
vague
Świeżak

ta, bo wy to aniolki jestescie... a kopiowanie fotek z williamfichtner.co.nr?
Gratuluję przeświadczenia, że wszystko co Ty znalazłeś jest Twoje.
jasne, że nie jestem.. dziwnym trafem tylko ta wiadomośc pojawiła się u was kilka godzin po tym jak ja napisałem o tym u siebie, podajac zrodlo. A wiadomośc na robertknepperfans.com była już 29 kwietnia, więc? łyso? Tanira, mogłabys się przyznac po prostu i tyle. byłoby po temacie. klam dalej..

Jestes frajerem i tyle, dla mnie osobiscie szmaciarzem i najgorszym cykorem jakiego znam masz moj numer gg jak chcesz pogadac 12119498 ale i tak wiem szmaciarzu ze sie nie odezwiesz bo jestes dziwolągiem !!! PRZEPRASZAM NIUNIA
i tym masz 24 lata? gora 14. i nie takim tonem no namie.

juz nic tu nie pisze bo zaraz banda sie na mnie rzuci, nie wazne czy mam racje czy nie...
Dusqmad
Administrator

vague, nawet jeśli źródło tej wiadomości zostało podpatrzone na Twoim forum to nie rozumiem skąd Twoje wybuchy buractwa. Każdy ma prawo ją przytoczyć. Jeśli jako pierwszy dowiesz się kiedy będzie miał premierę pierwszy odcinek czwartego sezonu PB to cały polski Internet ma milczeć na ten temat?

Wymyśliłeś sobie koncepcję reklamy swojego internetowego przybytku naszym kosztem. Takie sprawy powinieneś załatwiać prywatnie lub zgłosić mnie/moderatorowi. Wyprowadzając je na forum publiczne robisz z siebie chama i awanturnika. Tylko o co ta awantura?
Gosiaa
Świeżak

Szanowni forumowicze!

Pozwoliłam sobie zabrać głos w tej dyskusji nie dlatego, aby uczestniczyć w rywalizacji dwóch for PB, ale dlatego, ponieważ poruszono temat stworzonej przeze mnie strony www.williamfichtner.co.nr.
Jak napisała mk95 - myślałam, że portale aktorów są właśnie po to, żeby wszyscy mogli z nich korzystać...

Owszem, po to moja strona zaistniała w sieci, aby ludzie z niej korzystali, ale robili to w sposób uczciwy tzn nie kopiowali Galerii poprzez hotlink. Hotlinkowanie to zużywanie cudzego, opłaconego przez kogoś innego transferu. Powinniście to zrozumieć, gdyż sami zbieracie pieniądze na serwer. Mnie niestety (a pokrywam sama wszelkie koszta) nie stać na utrzymywanie strony tak obciążonej automatycznymi linkami. Właśnie z tych powodów zostałam zmuszona do wyłączenia galerii. A przecież wystarczyłoby dać zwykły link do galerii zamiast hotlinków.
Kolejną rzeczą jest złe kredytowanie mojej strony. Gdybyście pokusili się o sprawdzenie, a nie zwykłe kopiowanie - aby szybko i kto więcej - wiedzielibyście, że strona we-ride.org jest zupełnie o czym innym. Stworzenie strony Williama kosztowało mnie wiele pracy i chociaż prawa autorskie do większości zdjęć należą oczywiście do wielkich instytucji (agencji fotograficznych, wytwórni), to przy kopiowaniu całej kompilacji grzeczność nakazuje dopisać "znalezione na".
Liczę na to, że fani Williama Fichtnera potrafią uszanować wzajemnie swoje wysiłki.
Dziękuję również za pojawienie się w ostatnich dniach kredytowania na Waszym forum.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich miłośników tego wspaniałego człowieka i aktora!
Piotras003
T-Bag

swoja droga od tego wszystkiego co sie działo w tym temacie zapomnialem skomentowac newsa a jest bardzo ciekawy bo juz strasznie tesknie za serialem i czym predzej tym lepiej jak sie zacznie 20 maja super ;-)
agulec
Michael Scofield

Gosiaa - już się poprawiliśmy i podajemy linki do źródeł. Ja osobiście nie przypominam sobie, żebym używała tych hotlinków.
Nikt tu nie chciał nikogo okradać - więc przepraszamy.
Gosiaa pisze:
Liczę na to, że fani Williama Fichtnera potrafią uszanować wzajemnie swoje wysiłki.
Potrafią, potrafią i szanują.. chyba tylko nie mieli pojęcia, że potrafią również walczyć między sobą.
Gosiaa pisze:
Serdecznie pozdrawiam wszystkich miłośników tego wspaniałego człowieka i aktora!

Dziękujemy za pozdrowienia i pozdrawiam również ^^ William forever..! xDD
niunia
Michael Scofield

vague, brak mi słów. Czy ty jesteś świadomy co ty piszesz ? Przemawia tobą zazdrość, sądząc po tym co napisałeś widać jakim jesteś egoistą. Nigdy bym nie chciała spotkać takiego człowieka jak ty. Myślisz, że już nikt prócz Ciebie nie może korzystać z stron takich jak np. robertknepperfans.com ?
Mylisz się mój drogi.. nie jesteś tutaj sam. Każdy ma prawo. Jest podane źródło, jest własne tłumaczenie. Twoje oskarżenia są bezpodstawne. Przestań.. bo się ośmieszasz.
Nie ma sensu dalej pisać na ten temat. Posty zostaną usunięte.. nie warto nimi zaśmiecać forum Mam nadzieję, że to było już ostatni raz z twojej strony
A teraz kochani moi.. wracajmy do tematu. Nie ma potrzeby przejmować się takim.. kimś.

20 maja. To już za niedługo.. damy rade :)
Sebo
Michael Scofield

No tak news ;-)
od tego czekania niektórym sie już ............... ale mniejsza z tym ;-)

20 maja już nie długo..super super..Jedziecie z tym Prisonem..xD My tu czekamy ;-)
Madzialena
Mahone

No ja już się nie mogę doczekać. Dzisiaj śniło mi się, że oglądam pierwszy odcinek 4 serii xD
Tanira
Michael Scofield

Whistek trzymaj się xD
beda zdjecia beda zdjecia xD
agulec
Michael Scofield

Alex - buziaczki ;* ;* trzymaj się słońce i skop firmę..! hahahaha XD xD XD
odbiło mi oO
Aglek
Michael Scofield

Madzialena pisze:
Dzisiaj śniło mi się, że oglądam pierwszy odcinek 4 serii xD
No i co Ci się śniło?? Może prorocze :D
Madzialena
Mahone

Pamiętam, że jakoś podejrzanie się zaczynało xD rodem z seriali brazylijskich. Później były reklamy i sen mi się urwał xD
Tanira
Michael Scofield

Antonjo kocha Paole ale robił to ze wszystkimi nawet z bratem Luciji? xD

James musi wyjsc z tego cało. Moja kochana szuja
AutumnLeaf
Michael Scofield

Whistek trzymaj się xD
James musi wyjsc z tego cało.
a ja się zgadzam oO

Ames jest twardy! xD
Tanira
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
Ames jest twardy! xD
oj takkkkkk xD hłe hłe
bardzo xD
AutumnLeaf pisze:
a ja się zgadzam oO
jakbyś sie nie zgadzala to bym ci... no xD nie byłoby Australii. O.
PatuŚ
Michael Scofield

WOw ...swietna wiadomosc :-D co ja mówie to jest fantastyczny news :-D szybko czas leci , zanim sie obejzymy to już bedziemy mieli nową serię :-D

a mnie tak bawią te komentarze vague że uważam że te jego komentarze to spokojnie mozna umiescic w dziale Dowcipy czy śmiejmy sie.. :-D
Pam
T-Bag

Cudowna wiadomość!! Nie spodziewałam sie tego :D
PatuŚ pisze:
a mnie tak bawią te komentarze vague że uważam że te jego komentarze to spokojnie mozna umiescic w dziale Dowcipy czy śmiejmy sie.. :-D
Mnie też :D Ten koleś jak coś powie, to... ;) Bo z niego można sie pośmiać i to nieźle!! :D :D :D Tylko też za duzo sie wymądrza ;)
bzzyk
Świeżak

Znając życie - i tak coś się opóźni...
James Whistler
Świeżak

no wreszcie. Tylko czekać do pierwszego odcinka
Ania1991_ck
Michael Scofield

bzzyk pisze:
Znając życie - i tak coś się opóźni...
No nawet jak się opóźni to nie o wiele. Może być tak jak przy 3 sezonie2 tygodnie najwyżej. Ale przecież 2 tygodnie to my wytrzymamy.
PatuŚ
Michael Scofield

Ania1991_ck pisze:
Może być tak jak przy 3 sezonie2 tygodnie najwyżej. Ale przecież 2 tygodnie to my wytrzymamy.
jak już tyle wytrzymalismy to co to dla nas te marne 2 tygodnie :-P ... ważne że jeszcze przed wakacjami :-D
AnGi
Tweener

O! Dzień po moich urodzinach :D Warto było trochę zapomnieć o Prison Break i zająć się innymi serialami i teraz tylko 10 dni :D
PatuŚ
Michael Scofield

AnGi pisze:
O! Dzień po moich urodzinach
Nie gadaj ... ja też mam 19 :-D to w sumie całkiem niezły prezent od Fox'a :-D
Wróć do „News”