Nick Santora - czy będzie 4 sezon Prison Break?

Nowinki ze świata serialu.
madamebutterfly
Mahone

ja nie zwymiotuje, o niee... (no chyba że po parówkach ale to inna historia :P )
czekam i obejrze, ale oby to był ostatni sezon bo jak mamę kocham przestane :P
agulec
Michael Scofield

Jak tak czytam Wasze posty, to jestem coraz bardzie ciekawa, czy się zmienią, gdy 4 sezon się zacznie :D Póki co, wszyscy podchodzimy do niego dość sceptycznie - łącznie ze mną - głównie przez spoilery, którymi jesteśmy poirytowani oraz, wydaje mi się, jesteśmy już trochę zmęczeni tym ciągłym czekaniem ;)
Osobiście nie mogę się doczekać, żeby go zobaczyć, by przekonać się, czy naprawdę będzie taki kiepski jak nam się wydaję, czy nas jednak zaskoczy^^
Mia
Fernando Sucre

agulec pisze:
jesteśmy już trochę zmęczeni tym ciągłym czekaniem
Pewnie tak ;-) Teraz możemy sobie pogdybać, ale to nie znaczy, że nie zmienimy zdania. Faktycznie gdyby spojrzeć trochę wstecz, poczytać wszystkie posty dotyczące odcinków 3 serii to o dziwo same pochwały się sypały "odcinek boski", "jeden z lepszych odcinków", "odcinek dobry", "najlepszy odcinek 3 serii" itd. Nie wspomnę o emocjach jakie wzbudził odcinek 13 ;-) Ja również chcę zobaczyć 4 sezon ale nie przezywam go już tak bardzo. Cóż wszystko kiedyś ma prawo się znudzić, mam nadzieję, że to chwilowe znudzenie i zagną mnie na zawał 4 sezonem (i miejmy nadzieje ostatnim ;-) )
Sebo
Michael Scofield

Jest długi okres czekania pomiędzy sezonami,a końcówka 3 sezonu zostawiła tyle pytań że szok^^ tematy do rozmów sie już chyba wyczerpały ;-) i dlatego jesteśmy zmęczeni tym czekaniem, gdybaniem, domyślaniem sie itp....ale ale^^ przecież będzie ten sezon już całkiem niedługo, osobiście myślę że 4S "zaskoczy"...kurde fajnie macie :roll:
Misterek999
C-Note

Roe , 5 season jak by zrobili było by skomplikowanie , oczywiscie chcial bym zeby zrobili, no ale oni nie mają teraz co kręcic a dopiero co w 5 seasonie , ;)
Wróć do „News”