NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Czyżby koniec strajku scenarzystów?

Nowinki ze świata serialu.
KhAn
John Abruzzi

Strajkujący 14 dni scenarzyści zobaczyli światełko w tunelu. Gildia Producentów Filmowych i Telewizyjnych zdecydowała się ponownie zasiąść do negocjacji.

Obie strony spotkają się w poniedziałek, 26. listopada - 3 dni po amerykańskim Święcie Dziękczynienia.

Przypomnijmy, akcja protestacyjna 12 tysięcy członków Stowarzyszenia Scenarzystów Ameryki rozpoczęła się 5. listopada po nieudanych rozmowach dotyczących nowych kontraktów.

Głównym jej powodem był brak uwzględnienia w umowach wpływów z nowych technologii umożliwiających oglądanie filmów oraz seriali poprzez płyty DVD, strony internetowe i telefonie komórkowe.

Dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że obie strony przygotowały listę bardzo podobnych warunków, co oznacza jedno - w następny poniedziałek producenci oraz scenarzyści mogą dojść do konsensusu.

Nie wiadomo jak negocjacje wpłyną na już mocno zniszczony* rynek serialowy i jak będą wyglądały ramówki stacji jeśli strajk zakończy się w przyszłym tygodniu.

*Jak podała agencja Reuters, na skutek strajku Universal Media Studios w czwartek powiadomiło protestujących ze scenarzystami aktorów z produkcji "The Office: Biuro US", "30 Rock" i "Bionic Woman", że zostali zawieszeni na okres pięciu tygodni z jednoczesną redukcją pensji o połowę.

Źródło: wp.pl
Tanira
Michael Scofield

o matko :shock: oby coś z tego wyszło...
PatuŚ
Michael Scofield

no w końcu może sie opamietaja ... mam nadzieje ze tą przerwę wynagrodzą nam .... kolejnymi wciagającymi odcinkami PB
Tanira
Michael Scofield

no ja mysle bo ja nie wiem jak wytrzymam jeszcze tyle dni :shock: to dużo za dużo jak na moje skołatane przez ten serial nerwy :mrgreen:
PatuŚ
Michael Scofield

Tanira pisze:
jak na moje skołatane przez ten serial nerwy
ja teraz to już po mału fixuje... to brak PB tak na mnie działa :mrgreen:
AutumnLeaf
Michael Scofield

A u mnie jest całkiem dobrze^^ nawet nie fixuje tak bardzo^^ Ale rzeczywiście, mogliby już dać nastęony odcinek...
Tanira
Michael Scofield

patus1905 pisze:
Tanira pisze:
jak na moje skołatane przez ten serial nerwy
ja teraz to już po mału fixuje... to brak PB tak na mnie działa :mrgreen:
jak ja nie widze niektórych osób to jest źle ^^ więc w kółko oglądam te 8 odcinków xD
PatuŚ
Michael Scofield

ja tez... ale czasem to nie pomaga... jak mnie korci żeby się dowiedziec co dalej z Alexem , albo kim naprawde jest Whistler lub kim jest ten generał i o co wogóle chodzi z tym wszystkim :-P
Tanira
Michael Scofield

najwieksza zagadka wszechczasów xD co będzie dalej ^^
MarQ
Michael Scofield

ja nie fiksuje przez to ze nei ma serialu ale juz sie przyzwyczailem wstawac o 5 rano we wtorek zeby scaignac PB. ;)
Tanira
Michael Scofield

ja miałam tak samo :shock: wstawałam i zaspana zawsze włączałam tego kompa...kiedys mi sie dni pomyliły :mrgreen:
PatuŚ
Michael Scofield

marq112 pisze:
wstawac o 5 rano we wtorek zeby scaignac PB.
ja myslałam ze tylko ja tak mam...a tu prosze :-P teraz tak jakoś pusto... zazwyczaj bit commet właczony zeby się PB sciagało a teraz nic
Natix
Świeżak

Ciekawe co by z tego wyszło chyba figa z makiem(hahaha)A włąsnie ta przerwa trwa do którego??łetam że tak długo trzeba czekać a ja chciałą sobie obejrzeć odccinki III sezonu przez przerwe swiateczna łe tam :-/
BYK76
Tweener

Bardzo modne są też agencje nieruchomości w krakowie. Kraków jest miastem, które kulturą stoi. Wiele przedsięwzięć nie było by w stanie powstać bez współpracy z agencjami nieruchomości. Mają dużą wiedzę i potrafią odpowiednio doradzić.
Wróć do „News”