Seria Prince of Persia

mahones
C-Note

Grałem, we wszystkie części prócz tych starszych, jakoś mi się nie spodobały i nie przypadły do gustu. Ale, poza tymi starymi reszta jest świetna przeszedłem każdą część po kilka razy.

The Sands Of Time:
- Ta część, bardzo mi spodobała się lecz brakuje w niej kilka nie dociągnięć, jakimi są kombosy w tej części ich nie ma za dużo. Lecz, grafika jest bardzo dobra jak na ten wiek gry. Jest już stara, ale graficznie muszę ją pochwalić. Ogólnie nie jest najlepszą częścią, ale kilka lat temu w nią grałem i nie mogłem od kompa odstąpić, choć na senunde.

Warrior Within:
- To już było, w ogóle coś innego. W tej części zmieniło się już prawie, wszystko. Styl walki się zmienił, doszły kombosy, gdzie w starszej części bardzo mi ich brakowało. Sam Książe Persji się postarzał, w ogóle jakiś inny człek. Ale, fabuła tej część miała, chyba najlepszą ze wszystkich jakie do tej pory grałem.

The Two Thrones:
To jest moja, najlepsza część. Co prawda, nie ma lepszej fabuły od duszy wojownika, ale w tej części znów bardzo mi się spodobał styl walki oraz kombosów, które może używać Dark Prince oraz Zwykły Ksiaże, na bossach lub też na zwykłych przeciwnikach.
wojtas264
Tweener

A mi wogule nie odpowiada ta gra :-/ :-/ :-? :-/ :-/
mahones
C-Note

A to dlaczego? nie grałeś to nie mów chyba że grałeś i ci nie pasuje? :->
wojtas264
Tweener

Grałem w The Two Thrones, ale typy takich gier mi jakoś nie pasują :-/
prison oszolom
Tweener

a ja musze sie przyznac ze nie gralem w te trylogie , musze sobie zalatwic . Gralem na pegazusie i nawet mi sie spodobala :-)
Fazer15
Sara Tancredi

Gra świetna, ale mi najbardziej do gustu przypadła Dusza Wojownika.
Rafaqio
C-Note

Fajna pod względem graficznym, ale szybko się nudzi. ;-)
Dominik676
John Abruzzi

Grałem tylko w tego starego, pierwszego PoP ( na pegasusie się w to zagrywałem, było super, ale jednak nie udało mi się przejść :-/ ), oraz Duszę Wojownika i Dwa Trony. W Piaski czasu nie grałem, sam nie wiem czemu. Najbardziej do gusty przypadła mi Dusza wojownika. Miała taki mroczny klimat, taki jaki lubię najbardziej. Dwa trony też były ciekawe, ale jednak już za bajkowe jak na mnie.
Wróć do „Komputer: Gry i sprzęt”