NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Fifa czy pro evolution która lepsza?

Piotras003
T-Bag

[center] moim zdaniem lepsza jest pro evo choć niemają licencji na niektóre kluby to i tak rzuca fife na kolana bo jest to wspaniała symulacja Piłki nożnej ;-)

Obrazek VS.Obrazek [/center]
Dominik676
John Abruzzi

Jestem tego samego zdania. PES jest o niebo lepszy, chociaż szczerze to wolałem PESa 2008, niż 2009, ale i tak jest lepszy od fify. Chociaż nie za bardzo lubię grać w piłkę kopaną na komputerze, to jak już zagram w PESa to mnie trzyma dość długo. Tam prawie każda akcja wygląda inaczej co sprawia, że chce się grać. Fifa jest moim zdaniem taka jakaś sztywna. W moim otoczeniu jednak każdy woli Fife, nie wiem co oni w niej widzą.
sylwek1005
Sara Tancredi

wiadomo ze pes wymiata, gralem we wszystkie czesci, moim zdaniem 2009 jest najlepszy, dopracowano podania, jednak nie rozumie konami z jajami o licencje, Roger jest bialy, w Polsce Bak i Matusiak, Braszczykowski...Fifa nie zaluje kasy na licencje, a poza tym fajnie posluchac Szpaka :mrgreen: Apropo polskiego komentarza to w pes6 byl beznadziejny[para Kolton-Borek, nie przylozyla sie :-( ]
Dominik676
John Abruzzi

Może po prostu nie są tacy bogaci jak twórcy fifa. EA to przecież bardzo duża firma, wydająca wiele gier, a Konami? nie ma ich za dużo. Teraz już nie mają nawet Silent Hill. Zgodzę się jednak, że z licencją było by o wiele lepiej. No i komentatorzy też by się teraz przydali polscy, ale masz rację, przydali by się lepsi niż w PESie 6, tam to mi się śmiać chciało jak ich słuchałem.
Piotras003
T-Bag

ja tam np.nie lubie Polskich komentatorów są poprostu słabi a szczególnie Szpak z Szaranowiczem coś też się nie postarali w Fifie 2009 dlatego wole komentatorów angirlskich bo przynajmniej niektórych słów nie rozumie i wtedy fajnie się gra :-D
Dominik676
John Abruzzi

omentatorów angirlskich bo przynajmniej niektórych słów nie rozumie i wtedy fajnie się gra :-D
No też racja. Nie słyszy się wtedy, że pewne komentarze się powtarzają i jest lepszy efekt, tak jakby każdy mecz był tłumaczony na żywo.
sylwek1005
Sara Tancredi

dominik676 pisze:
Może po prostu nie są tacy bogaci jak twórcy fifa. EA to przecież bardzo duża firma, wydająca wiele gier, a Konami? nie ma ich za dużo.
no co ty :shock: Konami biedne :?: Na pewno nie, po prostu szkoda im kasy bo wiedza ze grywalnoscia bija fife i nie potrzebuja tylu licencji aby zachecic klienta, konami wydalo wiele swietnych gier takich jak Metal Gear Solid :-)
Kicaj89
Świeżak

To wszystko to pojecie względne...jeśli chcemy sobie pograć sam mecz to PES królował, króluje i będzie jeszcze długo królował...ale jeśli chcemy do tego dołączyć rzeczy dziejące się poza meczem to Fifka będzie lepsza(chociaż uważam ze do tych rzeczy służą managery piłkarskie)...grałem w każdą część PES'a i Fify i uważam ze Fifa nie robi większych postępów robiąc nowe części...nie mowie ze PES robi ogromne postępy ale jednak PES nie ma sobie równych w kompankach...
sylwek1005
Sara Tancredi

eeee nie masz racji, wlasnie fifa powoli zbliza sie do poziomu pesa, i jest juz blisko :-D
Dominik676
John Abruzzi

Nom, nad 09 EA się postarała. Widać, że wprowadzili wiele zmian, ale mimo to jeszcze dużo im brakuje do PESa.
Wróć do „Komputer: Gry i sprzęt”