Programy warte polecenia.

Xaneta
Michael Scofield

Programy z których korzystacie i są bardzo przydatne. A także takie rózne tam bajery xD

ja bezapelacyjnie CCleaner. Czysci komputer z niepotrzebnych smieci. Wspaniałe.
Desktop Icon Toy i Desktop Tray Clock. Ten pierwszy służy do takiego fajnego przestawiania ikon na pulpicie a drugi ustawia zegar. Fajne ;D
Download Accelator Plus. Szybciej pobierają sie pliki. U mnie to działa.
Google Earth.Ogladanie kosmoosu. xD Miasta,wieżowce widoczne z satelity. Świetny widok ;] gwiazdozbiory itd .;P
Eset Smart Security Świetny program antyvirusowy.Podobno jeden z lepszych.Ja z niego korzystam i zastrzeżeń nie mam.
Mahonia
T-Bag

Avast! Antivirus - program antywirusowy, informuje o wszelkich niebezpieczeństwach, bardzo dobry
VLC media player - odtwarza wszelkiego rodzaju filmy, nawet w formacie mp4
uTorrent - program do ściągania filmów - prosto i przyjemnie :mrgreen:
Na razie to tyle ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

JA korzystam z:
Bit Cometa - prosty mała i uzyteczny programik do pobieranie za pomocą torrentów
Kaspersky Interent Security- bardzo dobry , kompleksowy program do ochrony komputera
Smarty Uinstaller - czyści i poprawia wiekszośc niepoprawnie wykonanych dezinstalacji
Minilyrics- programik który automatycznie pobiera słowa piosenki i synchronizuje je z piosenką , czyli małe domowe karaoke :-P

to na razie tyle , mało bo wczoraj robiłam formata :-P
Pam
T-Bag

Ja moge polecić takie programy:
KASPERSKY - program antyvirusowy; u mnie od razu po zainstalowaniu wykrył10 wirusów (same Trojany :/ )
GIF Movie gear - program do robienia gifów (u mnie nieaktualny)
CDex - program przerabiający muzykę audio na mp3; bardzo fajny :)
Real Player - dobry program do oglądania filmów, słuchania muzyki itp.
edzik
Michael Scofield

Subedit- swietny program do odtwarzania filmow
rzeznik MPEG-ów-latwy program do wycinania fragmentow piosenek
opera- najlepsza wg mnie przegladarka
napi-project- medal tym ktorzy go zrobili
Moorhunt- latwy w obsludze program do sciagania filmow, gier i takich tam
Ostatnio zmieniony 2008-07-08, 12:02 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotras003
T-Bag

jesli chodzi o kodeki to polecam CCCP kodek jest swietny ;-) a do ogladania tv na kompie to sopcast ;-) ,no i programik ashampo clipfinder i spy wer ten pierwszy sluzy jako wyszukiwarka do filmikow z you tube i innych jak np gogle video z opcja zapisywania od razu na dysk ,zas ten 2 po zaistalowaniu go wykryl mi 20 wirusow choc mam avasta ;-)
Handcannon
T-Bag

Kodeki to tylko K-Lite + Real Alternative i pójdzie wszystko :P
Moorhunt nie zastąpiony program P2M.
Firefox mówić nie trzeba.
Kaspersky świetny AV.
Photoshop... :D
SUPER najlepszy konwerter i na dodatek darmowy.
ATITool jak chcecie podkręcić sobie karte :D
IPLA ten program był użyteczny do oglądania meczy EURO 2008 :)
Orbit akcelerator pobierania darmowy (dużo funkcji międy innymi ściąganie filmów z youtube i innych stron)
Winrar nie trzeba mówić.
Napi-projekt program do ściągana napisów
Sebo
Michael Scofield

RegCleaner - bo rejestr zawsze lepiej wyczyścić ;-)
AudioGrabber- Audio :arrow: mp3.
Piotras003
T-Bag

RegCleaner - bo rejestr zawsze lepiej wyczyścić ;-)
Oo dzieki Sebo bo własnie szukałem czegos aby uporzadkowac dysk a programik ktory poleciles swietny ;-)
edzik
Michael Scofield

Pisze tutaj bo mysle ze to dobry temat. zna ktos moze prosty w obsludze program do wycinania fragmentow piosenek? Cos typu rzeznik. Uzywalam go dlugo az wkoncu licencja mi wygasla i lipa...
Handcannon
T-Bag

Może spróbuj Movie Makerem ;)
madamebutterfly
Mahone

hmn... a znacie jakiś program do robienia teledysków, filmików (coś w stylu pinacla ale żeby mniej miejsca zajmowalo... )zeby dalo radę obrazki pod muzykę wstawic i przejścia porobić...

bo ten program polecam bardzo chociaż na swoim komputerze nie mam (zajmuje prawie 10 GB i dlatego jest u taty na kompie...)

Pinacle Studio 9
PatuŚ
Michael Scofield

Dla madam też polecam to co Hand pisał Windows Movie maker - zazwyczaj jest na kompie jako oprogramowanie podstawowe - bynajmniej u mnie jest
edzik
Michael Scofield

ale jak to z tego korzystac? :roll: Nie jestem za bystar w tych sprawach. To chyba tylko do filmow jest

edit: dobra juz mam inny, rownie prosty jak rzeznik a moze nawet prostszy (dla zainteresowanych Mp3DirectCut)
Ostatnio zmieniony 2008-07-08, 19:31 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
madamebutterfly
Mahone

hmn... nie widzialam tego nigdy więc pewnie nie mam...
ale ściągnę zaraz...
a prosto to się obsluguje???
Sebo
Michael Scofield

edzik pisze:
zna ktos moze prosty w obsludze program do wycinania fragmentow piosenek?
Audacity ;-) korzystałem i nie narzekałem..
madamebutterfly
Mahone

dziękuję bardzo fajny programik ten movie maker...
właśnie o taki mi chodziło....
jak tylko wywalę tego choler**go antywirusa (co może trochę potrwać) zamierzam się tym bardziej pobawić ^^
Gość

madamebutterfly pisze:
dziękuję bardzo fajny programik ten movie maker...
na prawde bardzo prostynw obsłudze i ładne filmiki, zlepki zdjęc itp mozna porobic a przy tym zazwyczaj nalezy do podstawowego oprogramowania tylko trzeba go poszukac bo zawsze gdzieś jest ukryty w plikach

Polecam też
Any Video Converter - programik bardzo przyjemny i prosty w obsłudze - konwertuje wszystkie rodzaje plików video na dowolnie wybrany format obsługuje m. in. Avi, rmvb, mpg, flv, wma ...itd. ) przy czym można tez wybrać rodzaj kodeka jakim kodujemy (xvid, mpeg4, mpeg2 , ffv1, itd) oraz rozmiar - na prawde jeden z lepszysz konwerterów jakie spotkałam :-D

Nero 7 Essentials[\b] - chyba każdy wie do czego słuzy w 7 lepszy interfejs uzytkownika i dodatkowe opcje (full)
Sebo
Michael Scofield

A i tak ogólnie, jeśli chodzi o system^^

Naj naj naj jest Windows XP...chyba każdy sie zgodzi?..Vista buahahaha...niewypał moim zdaniem ;-)
madamebutterfly
Mahone

ja mam xp i nie narzekam ogólnie... wszystko ładnie szybciutko chodzi (no, chodziło ale mniejsza..) visty nigdy nie miałam i nie żałuję (po tym co mówią o niej inni)
a nero też fajny programik ^^
Mahonia
T-Bag

Ja w swoim życiu najpierw miałam 98, później Milenium a teraz mam XP i jest świetny. A Vistę ma moja koleżanka i jest beznadziejna ;-)
madamebutterfly
Mahone

a u nas w szkole dalej archiwalne 97 ^^
oj tylko spróbuj otworzyć 2 karty albo włączyć jakiś filmik...
raz prawie rozwaliłam cały serwer... no ale trudno :P
Dominik676
John Abruzzi

Avast! Antivirus- też uważam, że to najlepszy antywirus
SubEdit Player- super programik do oglądania filmów. Posiada dużo ciekawych opcji.
więcej programików z których korzystam nie pamiętam, ale jest tego naprawdę dużo.
Windows mam oczywiście XP, visty jeszcze nie testowałem, ale podobno to porażka, więc na razie się wstrzymam.
Oo i mam jeszcze mało pytanko: Chciałbym zacząć robić avatary, ale jestem w tym zielony. Możecie mi poradzić jakiś programik do tego? Byłbym naprawdę wdzięczny.
Pozdrawiam.
sylwek1005
Sara Tancredi

Gom Player-świetny odtwarzacz filmów, muzyki, korzysta z kodeków już zainstalowanych
Kaspersky Anti-Virus 2009- jeden z najlepszych wirusów, skuteczny, oczyszcza plik z wirusa a nie usuwajac pliku, czytajac powyzsze posty: wiele antywirusów wykrywa falszywe/nie istniejace zagrozenia
Subtitle Workshop-program do edycji/tworzenia napisow w wielu formatach
XnView-wygodna przegladarka zdjec z opcja edycji
Free Download Manager-pobieranie plikow
GIF Movie Gear-prosty w obsludze program do tworzenia animacji
Spybot - Search & Destroy-program usuwa spyware i inne tego typu zagrozenia
Dominik676
John Abruzzi

Jeżeli ktoś chciałby zacząć bawić się w grafice, a nie chce płacić za programy to mogę jeszcze polecić Gimp. Jest to darmowy program do tworzenia i edytowania grafiki, który moim zdaniem możliwościami niemal w ogólnie nie ustępuje najlepszym płatnym programom. Przynajmniej jak ja mam coś do zrobienie to korzystam właśnie z Gimpa i jestem jak najbardziej zadowolony.
Wróć do „Komputer: Gry i sprzęt”