Ubiór a muzyka

Gość

Ja słucham tylko jednego rodzaju muzyki i raczej też nie ubieram się pod muzykę, no chyba że koszulka musi być dłuższa i szersza :P. Z jednej strony nie stać mnie na bluzę za 200zł czy koszulkę za 100zł, a z drugiej jak już po dłuższym czasie stać to trochę szkoda wydać pieniądze na to skoro na allegro można zamówić koszulkę taniej i do tego z własnym nadrukiem i być prawie jak oryginał :D
Piotras003
T-Bag

Gość pisze:
a z drugiej jak już po dłuższym czasie stać to trochę szkoda wydać pieniądze
NIestety ja sie z tym nie zgodze poniewaz według mnie nie wolno żałowac pieniedzy na c iuchy a tym bardziej jak np.cos sie podoba za 300zł to trzeba kupic bo przewaznie tak jest ze te tansze rzeczy kupujemy bo sa tansze a nie ze sa fajne ;-) no moge sie mylic no ale takie jest moje zdanie.
Ernest
C-Note

według mnie ubieranie się pod muzykę nie ma sensu
no chyba że komuś się na prawdę podobają te ciuchy
powiązane z muzyką której słucha!
Ale jeśli kupuje je dla szpanu albo z przymusu żeby tylko pokazać
poprzez ubiór że słucha np metaliki........
To wtedy jest to całkowicie beznadziejne,bezsensowne!
madamebutterfly
Mahone

w zasadzie to najlepiej ubierać się w to, w czym jest nam wygodnie a nie zeby pokazać czego suchamy bo nie o to chodzi...
jeśli komuś kto sucha metalu podobają się czarne ubrania to ok ale jeśli nie to po co ma się zmuszać...
z drugiej strony czy każdy kto sucha disco polo musi nosić dresy a fanki Gosi andrzejewicz różowe sukienki?
Ja mam dużo czarnych rzeczy, bo akurat lubię ten kolor ale mam też ubrania bardziej kolorowe (żóte, masę zielonych...) i chodzę w nich równie często... ^^
Mahonia
T-Bag

Ja słucham rocka, ale to nie znaczy, że chodzę cały czas na czarno ubrana. Lubie równie dobrze ubierać się w kolorowe i wesołe rzeczy.
necik665
C-Note

ja również słucham różnego rodzaju muzyki ... więc raczej nie ubiorę się pod gatunek muzyki ;>
Roe
Sara Tancredi

Ta, a ja słucham praktycznie wszystkiego co mi w ucho wpadnie, więc ciężko by tu było dobrać do tego styl ; )
Noszę to co lubię, a muzyka nie ma z tym nic wspólnego ;>
Dominik676
John Abruzzi

Ja jak widzę kogoś z ciuchami dwa numery za dużymi to od razu kojarzy mi się z rapem, ale staram się nie wmawiać sobie, że ten typ musi słuchać akurat rapu. Może po prostu lubi tak się ubierać. Jeżeli jednak chodzi o duże buty (glany) to jakoś nie kojarzą mi się z metalem. Ogólnie to mało widzę ludzi, którzy w nich chodzą, ale jak już to na pewno nie wyobrażam sobie, że muszą słychać metalu, no chyba, że jeszcze są ubrani na czarno i mają długie włosy, tutaj takie skojarzenie byłoby jak najbardziej normalne.
javelin
Tweener

Słucham w większości rocka, metalu i różnych odmian muzyki gotyckiej. To 90% mojej listy w winampie :) W tym momencie większosć ludzi wyobraża mnie sobie - długie włosy, czarne ubrania, glany...
Glanów nigdy nie nosiłem, wolę porzadne, wygodne wojskowe buty,
Nigdy nie miałem długich włosów, od kilku lat golę się niemal na łyso (2cm włosów to dla mnie już zad dużo :D)
Z czarnych ubrań to mam jedną parę spodni i dwie bluzy (obie "robocze" z firm w których pracuję).

Cóż, chodzę w tym, w czym mi wygodnie. Głównie są to ciuszki wojskowe i firm turystycznych. Są to najbardziej wygodne rzeczy i najbardziej trwałe. No i zwyczajnie dobrze się w nich czuję. Mi nie przeszkadza jeśli ktoś ubiera się pod swoją muzykę - pod warunkiem że mu się to po prostu podoba. Jeśli ktoś ubiera się tak na przymus, bo "tak wypada" to już jest zwyczajnie głupie :)
B...
Michael Scofield

za duzo w tym stereotypów^^
ja np zaczęłam chodzic w glanach w 5 klasie podstawówki, gdy byłam na muzycznej banicji razem z Britney Spears i innymi jej pokroju :lol:
Teraz już co prawda w nich nie chodzę,ale gdyby ktoś właczył sobie moja liste utworów z winampa byłby pewnie innego zdania,
Choć czarny kolor akurat mi odpowiada, ale raczej nie dlatego, ze odzwierciedla moje muzyczne gusta.
Wróć do „Muzyka”