Najlepszy wokalista

Cwaniaczek
Tweener

Zakładam taki temat, by poznać waszych ulubionych wokalistów. Moim ulubionym jest oczywiście Chris Cornell. Za Soundgarden, Temple of a Dog, Audioslave(<3) i za solowe 2 płytki, ze Scream to chłopak na kase poleciał. Tak czy inaczej, nie zmienia to faktu, że ten ktory nie zagłebił sie w Audioslave czy Soundgarden, robi wielki błąd. Drugim faworytem, jest Jonathan Davis z KoRna. Potrafi zaśpiewać czysto, growlem, zapłakać czy zaszczekać jak pies pod płotem. Dalej to Tankian z Soadu, Layne Staley z Alice in chains(szkoda że chłopak sie zaćpał [']) i Andres Friden z In Flames. Licze na podobne i rozbudowane wypowiedzi jak moja :-) xd
Nero
Lincoln Burrows

U mnie w sumie to nie ma tak an pierwszym miejscu, czy na drugim. Ale z tych moim zdaniem najlepszych to będzie przede wszystkim Chad Kroeger z Nickelback(w sumie to jego wyróżnię bardziej niż pozostałych), dalej wspomniany wyżej Anders Friden z In Flames, James Heitfield z Metallicy. Z poza rockowego grona wymieniłbym tylko Chrisa Martina z Coldplay, za to, że swoim głosem idealnie wkomponowuje się w rytm piosenki.
B...
Michael Scofield

Ja pod wpływem chwili, w której odkryłam zupełnie mi wcześniej nieznany < :oops: > zespół Volbeat, a która trwa już ponad 2 h i mija na odnajdywaniu kolejnych kawałków w sieci, wspomnę sobie w temacie o ich wokaliście:
Michael Poulsen + kawał jego głosu waty uwagi! :-D
np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=aUheY9iy ... re=related :->
Anders
Sara Tancredi

Ja najbardziej lubię Thomasa Andersa i Mortena Harketa, panowie odpowiednio z Modern Talking i A-ha .
Wróć do „Muzyka”