NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Muzyczna zabawa

yrek
Świeżak

Oceniamy utwór który słucha osoba powyżej:

Ja zacznę:
There For Tomorrow - Pages <-- kliknij
madamebutterfly
Mahone

nie bardzo wiem co mam oceniać ale ocenię jak umiem...

muzyka - ogólnie fajna
teledysk - śmiechowy i oklepany z deka (chodzi o to jak tam śpiewają, te fruwające kartki itd) wygląd kolesi też taki oklepany i brechowy, ale fajnie mi się podobają te fotografię...

tekst - może być, chociaż za bardzo się nie wsłuchiwałam.

ogólnie - fajne, bojsbendowe klimaty, ze tam powiem ^^

ja teżmam coś podać???
niech będzie nirvana-lake of fire

http://www.youtube.com/watch?v=7oVvkNp4GdA
Cwaniaczek
Tweener

Odświeże zabawe.

Nirvana... Nie trawie tego zespołu. Jedna wielka pomyłka. Zaczynając na beznadziejnym Cobainie który był absolutnym impotentem wokalnym, do tego tragicznym gitarzystą. No ale umiał sie wypromować, na kradzionych riffach (polecam posłuchać Kreator - Terrible Certainty i porównać riff ze Smellsa do tego z Kreatora), kończąc na beznadziejnych kompozycjach. Kawałki są wręcz prymitywnie proste, jak budowa cepa opierające sie na jednym schemacie (riff, plucie do mikrofonu, jakieś pseudo solo i zakończenie). A już szczytem szczytów są ich fanki (ostatnio na mieście widziałem dziewczyne z facjatą Kombajna na podkoszulce, a na plecaku naszywke Tokio Hotel, no kur*a litości). "Kawałek" powyżej oceniam na 2, nie ma sie po co rozdrabniać nad tym.

I ludzie, wiem że to gówno da, ale przyjrzyjcie na oczy i rozejrzyjcie sie. Jest naprawde wiele grungowych kapel, ktorym Nirvana może buty czyścić (chociażby Soundgarden, Alice in chains, Pearl jam czy Screaming Trees).

http://www.youtube.com/watch?v=zm6AGd3qE5U
Ostatnio zmieniony 2010-05-02, 09:24 przez Cwaniaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Muzyka”