NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Disco Polo RelaX

Sebo
Michael Scofield

Ludzie wstydzą sie przyznać że tego słuchają, i zaraz każdy "Ja no co Ty" a tak w naprawdę to muzyka przy której ludzie bawią sie najlepiej "Mazury" i kurde zakładamy ten temat z Piotrkiem żeby każdy napisał tak naprawdę czy słucha czy nie? JA osobiście^^ jak mam odpowiedni nastrój(wiadomo) to słucham...niema to jak sie pobawić przy takiej muzyce.lalala..

to Kręcicie sie czy nie?..xDDDD
Piotras003
T-Bag

Sebo160186 pisze:
kurde zakładamy ten temat z Piotrkiem
Oo tak i podpisuje sie pod tym bo temat jest swietny ja ogolnie tez pamietam jak w podstawowce ktos powiedzial DISCO POLO to kazdy od razu czerwony jak buraczek :-D i mowili ja nie słucham a co sie okazalo to pozniej na imprezie lub dyskotece szkolnej wysttarczylo poscic jeden kawałek z tego gatunku i wszyscy zaczeli sie bawic lepiej niz przy techno ,wiec ja zakoncze to tym ze lubie ta muzyke bo jak wiadomo muzyka łagodzi obyczaje a przy tej muzyce dostaje świra :-D i przy innej tak sie nie bawie jak przy tej ;-)
necik665
C-Note

no tak można się przyniej bawić i to doskonale :mrgreen:
ktos powiedzial DISCO POLO to kazdy od razu czerwony jak buraczek :-D i mowili ja nie słucham a co sie okazalo to pozniej na imprezie lub dyskotece szkolnej wysttarczylo poscic jeden kawałek z tego gatunku i wszyscy zaczeli sie bawic lepiej niz przy techno
zgadzam się...

nie lubię zbytnio tego gatunku piosenki , lecz nie powiem ze nie słucham od czasu do czasu :D lubię kawałek etna- nocy smak :) polecam :mrgreen: :lol:
PatuŚ
Michael Scofield

Ja na codzien nie słucham - bo preferuje "spokojniejsze" rytmy, ale jak się zbliża impreza to podstawą są dobre Disco polowe kawałeczki, teraz siostra katuje ostre Disco (nie wiem co ja naszło) - cały czas sobie słucha na wiezy - siła rzeczy tez musze, ale przyznaje że nie narzekam - lubie czasem posłuchac takich "pozytywnych" piosenek
Roe
Sara Tancredi

Na ogół nie słucham.
Jak już, to na dyskotece, gdzie tego zabraknąć nie może ; ) Ale właśnie przy disco polo , z tego co zauważyłam, ludzie najlepiej się bawią.
Ja tam i tak wolę całkiem inny rodzaj muzyki, więc za dużo z tym do czynienia nie mam ; )
niunia
Michael Scofield

Na codzień nie słucham, lecz na imprezy owa muzyka jest niezastąpiona. Przy niej ludzie bawią się najlepiej.. i nie ma co ukrywać :)

moja mała blondyneczko, lalalal czy ty o tym wiesz ? :gitara: :-D
madamebutterfly
Mahone

ooo w końcu powstał ten temat ^^
i bardzo dobrze...
ja słucham disco polo albo jak mam ostrą fazę, albo an imprezach, albo na jakiś szkolnych
(i nie tylko) wyjazdach. Bo przy tym każdy się najfajniej bawi, i jak tak to się zaklina ze disco polo to w życiu to potem jak przyjdzie co do czego to każdy teksty na pamięć zna... :P

Z drugiej strony wkurza mnie jak ktoś słucha tego non stop (mam takich trochę dalszych sąsiadów... ze 12 godzin na dobę to tam leci...) bo ile można... dla mnie to są fajne rytmy żeby tak o... odfazować, zafazować czy coś.... ale na codzień nie słucham... ^^
Roe
Sara Tancredi

mam takich trochę dalszych sąsiadów...
hoho ja mam bliższych ; ) Może to oni mnie do tego nieco zrazili...
edzik
Michael Scofield

no jak kazdy chyba tez zcasem zanuce... wyobrazacie sobie wesele czy jakas rodzinna bibez przy innych rytmach? xD. denerwuje mnie to nowe disco polo ktore jest denne i plami imie boysow akcentow i innych xD
Piotras003
T-Bag

Z drugiej strony wkurza mnie jak ktoś słucha tego non stop (mam takich trochę dalszych sąsiadów... ze 12 godzin na dobę to tam leci...) bo ile można... dla mnie to są fajne rytmy żeby tak o... odfazować, zafazować czy coś.... ale na codzień nie słucham... ^^
ja podobnie miałem w domu moj tata uwielbiał tą muzyke a szczegolnie shazze wiec byłem zmuszony do słuchania no ale jak kupiłem głosniki to juz ja rzadze :-D
Mahonia
T-Bag

Ja też tego na co dzień nie słucham, ale właśnie na różne dyskoteki czy coś takiego to jest to muzyka przy której można się świetnie bawić ;-)
necik665
C-Note

w szkole jak czasami są dyskoteki to puszczają same techno przy którym nie można się tak wybawić jak przy disco polo :> taka prawda...

no i jak nie można tańczyć do "Biały Miś'' :mrgreen: :-P ?
B...
Michael Scofield

disco polo kojarzy mi sie własnie z weselami, pijanymi wujkami w kamizelkach od garniturów i sierpniowymi dożynkami u babci we wsi xD ze sceną na belkach słomy :-D
ja szczerze mówiąc naprawde za tym nie przepadam i nie nuce pod nosem
lubie wesołe piosenki ale niekoniecznie z tego gatunku :roll: :lol: hehe
do zabawy sa oczywiscie idealne, ale ja sie osobiscie do tanca nie rwe wiec wole słuchac czegos co sporawia mi przymnosc ;-)
ale to tez zalezy co do niego zaliczymy...bo dla mnie Bojsy^^ i "jestes szalona" to standardxD

zatem w duzym uproszczeniu:
disco tak, polo niekoniecznie^^
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
disco polo kojarzy mi sie własnie z weselami, pijanymi wujkami w kamizelkach od garniturów i sierpniowymi dożynkami
100% trafna wypowiedź, ja na hasło disco tez mam taki obrazek przed oczami :-D , ale to chyba dobrze bo zazwyczaj na takich "imprezach" wytancze się do baiełgo rana i jest przy tym "kupa" smiechu :-P :-D
necik665
C-Note

tak wesela są najlepsze ... tam się lepiej wybawię niż na dyskotece ;) ta atmosfera taka ... xD
Roe
Sara Tancredi

Taka wesoła atmosferka nie?;)
Drawno już byłam na jakimś weselu, ale pamiętam, że na każdym nie obyło sie bez 'jesteś szalona'.
Na weselu disco polo -jak najbardziej, we własnym radiu czy kompie -nieee ;P
Aglek
Michael Scofield

Ja te imprezy w Kierzbuniu pamietam...
"Kupiłem czarny ciągnik..." :P Nie wiem czy to Disco Polo, ale co tam :P
Piotras003
T-Bag

Aglek pisze:
Kupiłem czarny ciągnik..." :P Nie wiem czy to Disco Polo, ale co tam :P
ta piosenka akurat to nie jest disco polo no ale tak jak w przypadku zespołu JUST5 to tez mowili ze oni spiewaja cos innego ale ja zawsze pozostane przy swoim ze spiewali disco polo :-D
PatuŚ
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
tak jak w przypadku zespołu JUST5 to tez mowili ze oni spiewaja cos innego ale ja zawsze pozostane przy swoim ze spiewali disco polo
""aaa kolorowe sny kiedy ja dotykam Ciebie ..lalala"" :-D - czyste Disco z pola przeciez
Piotras003
T-Bag

PatuŚ pisze:
"aaa kolorowe sny kiedy ja dotykam Ciebie ..lalala"" :-D - czyste Disco z pola przeciez
no tak i własnie to jest przykład jak wszyscy kłamią bo pamietam ze to był hicior a wszyscy mowili ze niesłuchaja disco polo :-D
Madzialena
Mahone

"Skłąd jesteś mała?" :D haha hit na wymianie :D

Bez disco-polo nie ma imprezki :D
edzik
Michael Scofield

Juz sobie wyobrazam tekst tego utwroku xD.
Dzisiaj w sie kreci taki podkladzik w pewnym materiale lecial "najwiecej smaku jest w polskim chlopaku" reszty nie zapamietalam dokladnie xD. wiem ze bylo cos o bialych skarpetach i dresie xD
agulec
Michael Scofield

Disco Polo na co dzień nie słucham, bo ogólnie nie mój że tak powiem gust muzyczny^^ ale tak jak mówicie, to jest najlepsza muzyka żeby się bawić. Wystarczy puścić jeden taki kawałek i wszyscy idą tańczyć śpiewając :D Można się pośmiać, powygłupiać..
Natomiast ja osobiście w innym stanie niż taki: %)
nie potrafię znieść ani minuty takiej ...muzyki.
B... pisze:
disco tak, polo niekoniecznie^^
no, dobre podsumowanie^^
Piotras003
T-Bag

Agulec odświeżyła temat :mrgreen: ja ostatnio słyszałem zmixowanych Boysów i niewiem czemu ale ta piosenka weszła mi w ucho nawet fajnie się jej słucha powaga ;-)
valentiina
Tweener

Na co dzień nie słucham, wolę inną muzykę.
No ale muszę przyznać, że przy takiej muzyce na dyskotekach ludzie bawią się najlepiej.
:-D
Wróć do „Muzyka”