NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Teleturnieje

Programy TV, teleturnieje, kabarety, reklamy i wszystko co warto (lub nie) oglądać.
Dominik676
John Abruzzi

Co sądzicie o teleturniejach, które można sobie pooglądać bardzo często w telewizji? A może ktoś z was kiedyś uczestniczył w czymś takim?
Czasami lubię sobie takie coś pooglądać po prostu z nudów. Bardzo lubię "Familiade", "Milionerów" i jeszcze wiele innych. Nigdy w żadnym nie uczestniczyłem i chyba nawet bym nie chciał.
Czasami można oczywiście też pośmiać się z wpadek uczestników. Nigdy nie zapomnę jednego odcinka familiady:
Prowadzący: Ważne święto w grudniu?
Uczestnik: Wielkanoc
Po prostu nie wyobrażacie sobie jak mi się wtedy chciało śmiać. Trzeba przyznać, że koleś zrobił trochę z siebie debila.

Wypowiadajcie się także na ten temat.
edzik
Michael Scofield

Hehe... Milionerzy mnie troche draznia, bo to wszystko zbyt dlugo trwa... Ale lubie bardzo Jednego z dziesieciu. Gra sprawnie przebiega, sympatyczny prowadzacy. I jeszcze (prosze sie nie smiac!) lubie se obejrzec Jaka to melodie :P. Odcinki specjalne sa irytujace, ale te "codzienne" moga byc. Mozna czasem wychaczyc jakis oldskulowy numer :d
Co do familiady, to nie wiedze w tym nic fajnego :p. Karol opowiadajacy zarty... ehehehe. Babcia z dzaidekiem pilnie sledza kazdy odcinke :P. Wczoraj sie zalapalam i rozwalil mnie koles ktory byl w finale"
Karol: "Cos ptasiego"
Uczestnik: "Kupka" :D

Moj brat i jego kumple jako iz szukaja jakiegos zrodla dochodu zglosili sie, dostali odpiwiedz i czekaja na eliminacje :d
Nero
Lincoln Burrows

Lubię oglądać teleturnieje,ale te normalniejsze, tj. Milionerzy, Kłamczuch(chyba tak się to nazywa), Familiadę i swojego czasu Eureko ja to wiem. Koło Fortunyu też jest spoko. Jednak szczerze nienawidzę rzeczy typu "Czy dorównasz 5-klasiście" ponieważ od tego czegoś okropnie jedzie ustawieniem wszystkiego przed programem i zero rywalizacji.
Karol: "Cos ptasiego"
Uczestnik: "Kupka" :D
Miałem okazję oglądać ten odcinek :P
Kolesie w finale razem zdobyli tylko 50 pkt :D
edzik
Michael Scofield

O matko, kolo fortuny jest takie zenujace ze szok. Szczegolnie mnie rozwala Krzychu... I nie rozumiem jednej rzeczy:Dlaczego nie moze byc Krzychu i Marta tylko Magda? Rozbraja mnie gdy w napisach widze: w roli Magdy Marta jaks tam :D
B...
Michael Scofield

Nadtemat \o/

xD

Tez sobie lubie od czasu do czasu obejrzec jakies takie cos.
Nero pisze:

Lubię oglądać teleturnieje,ale te normalniejsze, tj. Milionerzy, Kłamczuch(chyba tak się to nazywa), Familiadę i swojego czasu Eureko ja to wiem.
Familiada nie jest normalna xD Ale tez czasami to ogladam. Zwłaszcza jak przyjezdzam do domu to tak jakos mam do niej skłonność :lol: Karol niezmiennie robi wrazenie, zart mu sie wyostrzył jak brzytwa przez te wszystkie lata.
Ostatnio nawet studenci z mojego wydziału tam zawitali xD no dramat.
Ale przyjemnie się to ogląda, nie ma co :lol:
Co tam jeszcze? hmmm....
Bardzo lubię 1 z 10. Naprawde to chyba jedyny teleturniej na poziomie. Swietny prowadzący. Fajna formuła. Polecam! < jakby ktos przypadkiem nie znał :lol: >
Koło fortuny widziałam raz. I stwierdziłam, ze hehe lepiej objerzec pasmo reklam na polsacie niz to cos.
Milionerów nigdy nie ogladałam,wiec nie wiem ;]
Z tych wczesniejszych to najbardziej lubiłam Zyciową szanse...chyba tak sie to zwało...z Ibiszem, ale puszczali ją w czasach, gdy uchodził on jeszcze za w miare szanowago dziennikarza /o\. Prowadził tez Awanture o kase chyba. Nie przepadałam za tym, bo było tam zdecydowanie za głosno i zbyt nerwowo.
W ogole jak ogladam jakies teleturnieje to denerwuje sie zwykle bardziej niz Ci, ktorzy tam graja xD

oooo i jeszcze Rosyjską ruletkę oglądałam. Fajnie tak spadali w dół^^
ale to było zbyt nerwowe dla mnie, czułam sie tak jakbym to ja miała za chwilę zlecieć a nie oni :569:
edzik
Michael Scofield

Zapomnialam o Naslabszym ogniwie! To bylo cos :D. fajnie sie ogladalao Szczuke jadaca po ludziach, ktorzy malo czesto czegos nie wiedzieli :P.
Dominik676
John Abruzzi

"Jaka to melodia" czasami jak mi się nudzi to też obejrzę. Dosyć ciekawy teleturniej. Z tego co pamiętam było też jeszcze coś takiego jak "Grasz czy nie grasz?". To też było w miarę ciekawe i fajnie się oglądało.
Wróć do „TELEWIZJA”