Kabarety xD

Programy TV, teleturnieje, kabarety, reklamy i wszystko co warto (lub nie) oglądać.

Jaki jest Twój ulubiony kabaret?

35%
Ani Mru Mru
21
23%
Moralnego Niekopoju
14
2%
Grzegorz Halama
1
8%
Neo-Nówka
5
5%
Mumio
3
8%
Łowcy .B
5
2%
Dno
1
Brak głosów
Potem
Brak głosów
Ireneusz Krosny
5%
Grupa MoCarta
3
2%
Paranienormalni
1
Brak głosów
Kabaret Skeczów Męczących
Brak głosów
JURKI
10%
Formacja Chatelet
6

Liczba głosów: 60

edzik
Michael Scofield

To byl kabaret pod wyrwigroszem! Tez bylo mocne... Julio ach ma Julio.. Nooo? Czemu w twym nosie takie wlosie? xD mocarne to bylo. ja bylam przekonana ze KMN wygra bo to naprawde bylo genialne. za sam ich wyglad i miny gorskiego xDxD. Ani mru mru mial lepszy skecz na Opolu bo widzialam po poludniu jakos powtorke w niedz. z Huba xD
gosia!.
Tweener

Ja najbardziej lubię kabarety Ani mru mru, Moralnego niepokoju i Mumio...
A za co? Ani mru mru i Kabaret moralnego niepokoju uwielbiam no oczywiście za ich skecze, bo praktycznie wszystkie skecze tych kabaretów mnie śmieszą... :P
A Mumio polubiłam za reklamy Plusa, ale te co były na początku... :P
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja też gustuje w kabaretach moralnego niepokoju. świetne skecze maja , ale ani mru mru też obejżę i jeszcsze kabaret dno.
agulec
Michael Scofield

Kiedyś lubiłam Ani Mru Mru - byłam nawet obejrzeć ich na żywo :D Właściwie to dalej ich lubię^^
Potem Kabaret Moralnego Niepokoju - i chyba właśnie ten jest dla mnie numerem jeden.
Jako trzeci.. dam Paranienormalnych, bo pamiętam ich skecze i niektóre teksty, co w moim przypadku jest naprawdę nienormalne^^
madamebutterfly
Mahone

ooo ci z reklam plusa (tych tak sprzed roku..) byli świetni... ^^ nie wiedziałam że tak się nazywają... szkoda, że już nie robią tych reklam... :(
Xaneta
Michael Scofield

ja kocham i nadal będę wielbić Neonówke.Skecz o Euro 2012 udał im sie doskonale. No jak w rzeczywistości xD 'Jako ze do organizacji euro zostało nam poł roku ja ten stadion proponuję wybudować tutaj' xDD
necik665
C-Note

ja wybrałam:
-moralnego nie pokoju ;> kocham śmiech Pokosy
-formacja chatelet ;> no raczej wszyscy znają BUBU
-ani mru mru;> ich skecze są najlepsze ;D doprowadzają do łez
Roe
Sara Tancredi

A ja wybrałam Kabaret Moralnego Niepokoju.
Ostatnio wolę oglądać ich skecze niż Ani Mru Mru, chociaż necik ma rację - doprowadzają do łez ; )
Tanira
Michael Scofield

a mojego ulubionego nie ma dlatego głos po znajomości leci do Nowej Huty ^^ Michale 8-) cóż więcej 8-)
necik665
C-Note

a formacja chatelet ? nie znacie Pszczółki Maji?
edzik
Michael Scofield

.Skecz o Euro 2012 udał im sie doskonale
O Xan to boskie bylo. I jeszcze atek z pielgrzymka xd. I kolo "to ja pobiegne!"
Tanira
Michael Scofield

necik665 pisze:
a formacja chatelet ?
znam aż za dobrze
Xaneta
Michael Scofield

edzik pisze:
O Xan to boskie bylo. I jeszcze atek z pielgrzymka xd. I kolo "to ja pobiegne!"
będe nosić te cegły w 2011 xDD jak bedą w Olsztynie to wezme jedna ;D
'Panie prezesie nie ma autostrad!Jak to nie ma?! No etż sie dziwie!' xDD
madamebutterfly
Mahone

ejj.. nie widziałam tego skeczu...
ale byłam dziś na młodych panach no i "romeo i julia" na żywo duużo fajniejsze...
byłam bardzo pochłonięta robieniem "szszszsz..."
a balkon to już w ogóle masakra była...^^
w ogóle było bardzo bosko i skecze też świetne... ^^ jutro może na dno...
edzik
Michael Scofield

O romeo jest swietny!!! na kabaretonie to lalam z tego. Wogole zauwazylam ze coraz wiecej kabaretow robi skecze z udzilem publicznosci... i dobrze bo fjane sa
B...
Michael Scofield

płakałam na tym wczoraj xD

http://pl.youtube.com/watch?v=WK0W1_kDufk

jakby ktos nie wiedział to 'serial' w pełni improwizowany :-D
edzik
Michael Scofield

Kurcze widzialam jeden odcinek, swietne to jest ale zawsze zapomne zobaczyc...ciagle mi cos wypada. Dzis se przypomnienie zrobie ;p
madamebutterfly
Mahone

buachachacha...
oni są swietni... a Bałtroczyk prowadził wczoraj to na czym byłam... on świetny jest po prostu... ^^
PatuŚ
Michael Scofield

" Spadkobiercy " ^^ haha to jest dopiero serial, najbardziej nie moge jak oni sami leją się z tego co mówią... a czasami wygadują takie bzdety że idzie się popłakac ze smichu . A najlepsze jest to że skład taki wymieszany z róznych kabaretów.
B...
Michael Scofield

własnie własnie :-D
moje serce raduje sie najbardziej gdy widzi na jednej scenie Roberta Górskiego i Marcina Wójcika ( ew.Michała) a tu miałam taką okazje parokrotnie, ale nadal nie wiem w kogo wcielal sie Wojcik, bo Górski to wiem...syn Owensa.

Owens i Dorin sa najlepsi z całej paki :-D
i jeszcze Worren ( nie wiem jak sie pisze^^) taki potulny :lol:
Scylla
Fernando Sucre

Ta. Improwizacje są najlepsze, a gdy grają je jeszcze kabareciarze to już po prostu bomba. Najlepsze jest to że czasami oni sami nie mogą się powstrzymać od śmiechu i z tego też można się pośmiać. :mrgreen:
edzik
Michael Scofield

NMo ja nie moge z tego serialu... gorski zdevydowanie wymiata! to wszystko przychodzi mu z taka latwosci ze gada jakby revytowal wiersz...i te miny XD.
Najslabsza wg mnie jest hariet xD. A najbardziej smieszne momenty sa wtedy jak gadaja i sie dusza ze smiechu XD
Z jakich kabaretow wystepuja tam jeszcze ludzie? znam andrusa baltroczyka i gorskiego Xd. Reszta to jakos tak z widzenia tylko kojarze

"-Jest takie slowo na M...
-W morde!!! tak w morde!!!" :-D :-D :-D
Justyska...
Świeżak

Moim faworytem jest K.moralnego niepokoju. Fajny też jest Ani Mru Mru, ale Ci pierwsi są lepsi wg mnie, bo nie pokazują wciąż tych samych skeczy ciągle i wszędzie , ale mają duuuużo i wciąż wymyślają nowe i do tego fajne! AMM też są oczywiście bardzo zabawni, ale mają jak dla mnie za mało skeczy ;-) I rzadko robią nowe...
No i zaznaczyłam też Neo-nówkę. :-D
edzik
Michael Scofield

Zgadzam sie z toba justyska... KMN nawet jak powtarza swoej skecze to zawsze jakos je zmienia nawet w malym stopniu, a AMM zwsze odwala tro samo...rzadko maja jakis nowy skecz.
B...
Michael Scofield

Moralny Niepokój ma skeczów w chol*rę xD
nie wiem czy ogladaliscie ale jakies 2 lata moze rok temu leciał ich "tygodnik", potem z tego co wiem Górski zachorował, ale na co to nie wiem^^, i go zdjeli. Puszczali "miesiecznik" ale to juz nie to samo.
ehhh te niedzielne spotkania ze smiechem Pakosy xD o ludu :-D
w ogole maja genialny repertuar i swietne pomysły. Najlepsze moim zdaniem sa własnie skecze zaangazowane politycznie i społecznie, które wysmiewaja otaczajaca nas rzeczywistosc a KMN jest ich królem :-D Ani mru mru sami kiedys stwierdzili ze nie chca mieszac sie np w polityke i unikaja takich tematów w skeczach, wiec oczywiste ze beda miec mniejsze pole do popisu, bo KMN codziennosc podsuwa setki pomysłow :-D
Romek & Gwidon wymiataja :lol:
Wróć do „TELEWIZJA”