Najbardziej denne filmy/programy/seriale

Programy TV, teleturnieje, kabarety, reklamy i wszystko co warto (lub nie) oglądać.
agulec
Michael Scofield

nie pamiętam czy już było, ale wczoraj oglądałam przez 10 minut "Pierwszą Miłość' i.. delikatnie mówiąc nie wiem, jak wytrzymałam aż tyle czasu.
Radekk11
Tweener

Co wy chcecie od mody na sukces przecież oni są na 1 miejscu pod względem ilości odcinków bija wszelkie rekordy :mrgreen: a pozatym to jaki serial jest tyle lat emitowany w telewizji może nawet jest starszy ode mnie :-D
Tanira
Michael Scofield

ja tam mode czasem sobie ogladnę...uwielbiam się nabijac z tego jak oni myślą ^^ jest wtedy taka cisza i tylko ten polski lektor, który tym swoim seksownym głosem wypowiada mysli Ridża i innych z wesołej rodzinki xD
czarny_rumak
Sara Tancredi

Jeny a mnie wnerwia reklama najcześciej lecąca w porze obiadowej Urinal...po prostu dno...człowiek sobie wcina pyszny obiadek a tam ci kolesiówa wyskakuje i mówi weź urinal on pomoże ci zadbać o drogi moczowe...po prostu jesc sie odechciewa...
John Abruzzi
Sara Tancredi

Oczywiste ze wszystkie polskie opery mydlane + moda na sukces = majątek dla producenta torebek na wymioty :mrgreen:
Xaneta
Michael Scofield

John Abruzzi pisze:
wszystkie polskie opery mydlane + moda na sukces = majątek dla producenta torebek na wymioty :D
trafne stwierdzenie xD
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie lubię idiotycznych komedii amerykańskich. Typu głupi i głupszy. Filmy bez poziomu.
kutakume
Świeżak

Moda na Sukces właściwie oglądalność ma tylko z sentymentu i samo jej istnienie opiera się na śrubowaniu rekordu (którego nie ma, a myślałem). Osobiście całkowicie ją ignoruję. Można się jednak pośmiać, gdy przez głupie dialogi i bezsensowną mydlaną fabułę prześwitują wątki w stylu science-fiction, jak spadnięcie którejśtam bohaterki z wieży Eiffle'a lub wskrzeszenie (tak, przywrócenie do życia) innej przez hinduskiego mistrza (sic!).
agulec pisze:
nie pamiętam czy już było, ale wczoraj oglądałam przez 10 minut "Pierwszą Miłość' i.. delikatnie mówiąc nie wiem, jak wytrzymałam aż tyle czasu.
Inaczej sprawa się ma właśnie z takimi serialami, w których w prostej rodzinie ma się dziać jak najwięcej rzeczy naraz. Tu w jednym momencie możesz uratować kogoś z pożaru, w drugim stracić wzrok, w trzecim - wygrać w Totka. I to ludzie chcą oglądać. Szczerze? Ja, od czasu do czasu, też.
fazer15 pisze:
Samo Życie - najgorsze co może być
To jest właśnie serial tego typu (jak wyżej) z tym, że tu scenarzyści często zapominają o tym, że ma się coś dziać. I o ile w PM są wątki zarówno młodzieżowe, jak i historie dziadka Antoniego, tu - redaktorzy pisma są w wieku przejściowym, wymieniają się partnerami życiowymi i robią sztuczny szum z niczego. Nie, Samo Życie mi się nie podoba.

Można by tak wymieniać w nieskończoność.

Poruszono też temat reklam. No właśnie - są ich 2 rodzaje:
- typowo polska reklama bez pomysłu w stylu "Kupujcie nasz proszek. pierze najlepiej";
- reklama, która ma zachęcić nie tylko głupim sloganem, ale i pomysłowością, błyskotliwym żartem, genialnym wykonaniem i, coraz częściej, bardzo dobrą ścieżką dźwiękową. Te lubie w większości, te pierwsze po prostu olewam.

PS Było jeszcze coś o anime. To, wbrew pozorom, nie musi być takie głupie jak mogłoby się wydawać, jeśli jest podane w dobry sposób. Wymienione na bodajże drugiej stronie Naruto - jest podane, moim zdaniem, okropnie. W super moce, metamorfozy ninjastych klonów (czy innych, równie głupich sił wyższych) o pseudojapońskich nazwach bawią się jedynie rozpieszczani chłopcy z kompleksami. Mając nie więcej niż 8 lat.

Pozrawiam, jednocześnie ciesząc się, że za pomocą tych paru(nastu / dziestu) zdań mogłem wyrazić swoje opinie na wymienione przez was zagadnienia.
John Abruzzi
Sara Tancredi

kutakume pisze:
Inaczej sprawa się ma właśnie z takimi serialami, w których w prostej rodzinie ma się dziać jak najwięcej rzeczy naraz. Tu w jednym momencie możesz uratować kogoś z pożaru, w drugim stracić wzrok, w trzecim - wygrać w Totka. I to ludzie chcą oglądać.
Sam kiedys tez obejrzalem kilka odcinkow jednego z takich seriali. Dzis sie tego wstydze :-P "Jaś i Małgosia w sklepie zastanawiają sie czy do obiadu kupic buraczki czy ogorki a moze surowke. Hipolita swedza plecy wiec chce sie podrapac,ale wciaz zastanawia sie ktora reką(od 5 odcinkow)." Beznadzieja.
kutakume
Świeżak

Badania dowiodły, że mężczyźni, którzy natkną się na telenowelę / serial obyczajowy w większości przypadków oglądają go do końca. Mydlenie ludziom oczu sprzedaje się. I ja to kupuję, i ty, i sąsiadka drzwi dalej. I ta Nowakówna i jej stary ojciec, a nawet pan listonosz. Każdy to ogląda, nie wstydźmy się. Nie ma czego.

Być może Jaś i Małgosia kupią surówkę (?), a Hipolit podrapie się prawą ręką, ale zawsze będzie to oglądane. Ostatnio dla przykładu oglądałem Klan, gdzie Ryszard pół odcinka zbierał z ziemi orzeszki (zrzucił przesuwając szklanki). Zbierał, a ja wsłuchiwałem się w banalne do wyrzygania dialogi, do końca odcinka.

Mamo, czy jestem dziwny? Czy każdy ma w sobie coś z Lubiczów, Mostowiaków, Złotopolskich?
madamebutterfly
Mahone

kakakume, sporo masz racji w tym co piszesz....

kiedyś czytałam artykułw jakiejś gazecie o tym jaki wpływ maja właśnie seriale typu m jak miłość, czy pierwsza miłość na nasze życie.... i nie było tam o tym, jakie to wszystko głupie i bezzsensowne ale właśnie pokazali to wszystko jakbyz drugiej strony.... bo takie seriale wielu ludziom ( którzy to oglądają) w pewien sposób podpowiadaą jak żyć i jak radzić sobie z problemami... poruszają też różne ważne tematy...( np w przykładach tam była pewna akcja m jka miłość, która była w jednym z odcinków o tych naklejkach odblaskowych... podobno miało to bardzo duzy odzew... inny przykład? jakach tam kampania w jakiejś pierwszej miłości czy gdzieś o szczepieniach przeciwko czemuś a nawet pakazanie śmierci jakiejś Marysi czy kogoś tam w pierwszej miłości.... to działą na ludzi...) nie mówię tu oczywiscie o wszystkich serialach ani o tym że są one super fajne ( chociaż m jak milość czasami oglądam... i co z tego ??? ) ale też nie jedźmy tak po tych serialach bo one na prawdę działają na ludzi... :) to tyle... mam nadzieję ze mnie za to n ie zjedziecie ;P
kutakume
Świeżak

Nie wstydźmy się tego, że oglądamy. Każdy ogląda. Nie zgrywajmy się - to na każdego działa tak samo. Osobiście wszystkie polskie seriale o miłościach i rozstaniach uważam za głupie, ale oglądam je. I nie świadczy to o hipokryzji, a o nadmiarze czasu. Ale się nie wstydzę.

Czy uważam, że to, że w serialach dzieją się rzeczy nieprawdopodobne za minus? Zupełnie przeciwnie, w końcu oglądam Prison Break. Wy też oglądacie. Więc możecie się śmiało przyznać do Pierwszych, Drugich, Trzecich Miłości.

PS Nie kaka- a kutakume. Nie musisz przepraszać :>.
B...
Michael Scofield

ja obejrzałam tylko jeden odc pierwszej miłosci i zaden nadmiar czasu mnie nie skłoni do tego abym obejrzała wiecej...^^
John Abruzzi
Sara Tancredi

kutakume pisze:
w końcu oglądam Prison Break.
Rownie dobrze Ci ktorzy ogladaja "Klan" "M jak milosc" moga sobie drwic z nas- ogladajacych PB. To kwestia gustu , kazdy ma swoje upodobania i trzeba je po prostu uszanowac.
Alexxa
Mahone

kutakume pisze:
Każdy ogląda
O przepraszam ^^- M jak Miłość ostatni raz oglądałam chyba z dwa lata temu, a Pierwsza Miłość, Tylko MIłość itd nigdy mnie nie interesowały...
B...
Michael Scofield

ja M jak moiłosc ogladała kiedys...bo było smiesznie^^ no ale bez przesady xD

kazdy oglada co chce i co mu sie podoba, o gustach sie nie dyskutuje ;-)
kutakume
Świeżak

Właśnie, ozdanie, które padło ostatnie, jest najlepiej pasującym nie tylko do ostatnich zlepek postów, ale i do całego tematu.
B...
Michael Scofield

No bo taka jest prawda. Kazdy oglada to na co ma ochote. A tutaj ktos rzuci stw ze jakis serial jest "denny", trzy kolejne osoby to powtórza, a ktos inny, kto moze to oglada moze czuc sie urazony (?), bo ktos sobie zrobił polewke z czegos co on np akceptuje lub co mu sie podoba. Kazdy ocenia rzeczywistosc w innych kategoriach i wg innych kryteriów. Ten temat działa troche inaczej niz "Najlepsze filmy", bo tam mozemy tylko cos zasugerowac, tutaj oceniamy i to z reguły negatywnie czy ironicznie, bo o to w tym temacie chodzi.

Sama mogłabym powysmiewac kilka takich "perełek", na które miałam okazje sie natknąc, ale po co?
Bellatoris
Lincoln Burrows

to koniec dyskusji =)=)=)
agulec
Michael Scofield

kutakume pisze:
Ryszard pół odcinka zbierał z ziemi orzeszki
hahahaha xD sorry, ale rozbawiło mnie to do łez xD

i zgadzam się z B... :]
John Abruzzi
Sara Tancredi

kutakume pisze:
Ryszard pół odcinka zbierał z ziemi orzeszki

A czy bylo w tym odcinku slynne polecenie : "dzieci umyjcie rączki" ?? Od tego uzalezniam jakosc odcinka :-P
Piotras003
T-Bag

Moda na sukces jest dennym serialem bo sie ciagnie w nieskonczonosc!
John Abruzzi
Sara Tancredi

piotras003 pisze:
Moda na sukces jest dennym serialem bo sie ciagnie w nieskonczonosc!
I znajac zycie bedzie sie jeszcze dluuugo ciagnela takze nastepne pokolenie pewnie tez bedzie na nia narzekac ;-) W polskiej TV to bedzie leciec jeszcze latami bo to co teraz leci jest nakrecone w 2003 roku a oni wciaz kreca i kreca...
Grand
Sara Tancredi

Bez sensu jest moda na sukces i te argentyńskie i inne telenowele na TVN :]
Handcannon
T-Bag

Moda na Sukces 3000? 4000? odcinków. Ile tego wogóle jest i ktoś wogóle to ogląda ?
Wróć do „TELEWIZJA”