Najbardziej denne filmy/programy/seriale

Programy TV, teleturnieje, kabarety, reklamy i wszystko co warto (lub nie) oglądać.
B...
Michael Scofield

Gra wstępna :lol:
natknęłam sie na ten hicior przypadkiem, no i stwierdzam, ze jak najbardziej zasługuje na odnotowanie fo w tym zacnym temacie xD

[ Dodano: 2009-07-25, 20:44 ]
omatkobosko!
jaki ja wczoraj oglądałam durny film! :shock:
Człowiek który pisał do niego scenariusz musiał miec cos naprawdę nie po kolei, zeby stworzyc takie postacie, a raczej postac :lol:
W sumie to usmiałam sie na nim niezle.
Od razu mówię, ze nie wiem co to za film. Skonczyłam jeden, zmieniłam kanał a ze przez ekran smignął mi szybko niebrzydki chłopaczek to stw. ze zostawie, moze bedzie na co popatrzec :mrgreen:
Jak sie potem okazało chłopaczek owy nie był tak niebrzydki jak mi sie w pierwszej chwili wydawalo /o\ ale to nie ważne xD Wazniejsze było to, ze był młodym księdzem, takim jak mniej wiecej nasi wikariusze, tylko ze w jakims Meksyku czy czym w tym stylu. Ale najlepsze było to, ze po jakichs 10 minutach seansu zaczał sie puszczac z dziewczyną,. która miała byc zakonnicą!!!! Ksiądz! z prawie zakonnica! juz sam ten fakt zgorszył mą pobożna katolicką duszę, ale sposób myslenia tego księdza mnie totalnie rozbawił. Tak fajnie się sam przed sobą tłumaczyl z tego co robi, ze można było się polać ze smiechu :lol: Potem jeszcze prawie zabił swojego proboszcza, który wywąchał co mlodzieniec ten majstruje, zapłodnił tę biedną dziewczynę, a potem sam namówił ją do aborcji! Ksiądz!!! xD
już nic nie bedzie takie samo [*]

:lol:

teraz muszę tylko odszukać tytuł xD
Wróć do „TELEWIZJA”