Najbardziej denne filmy/programy/seriale

Programy TV, teleturnieje, kabarety, reklamy i wszystko co warto (lub nie) oglądać.
necik665
C-Note

ojej... na Mtv jeszcze z znioslam Zakochaj sie w Tilli Tequilli, oglądałam to nawet.. Ale A jak Amore to już przesada.. a najlepiej to jest jak sie babki tam biją i kłócą..

a oglądał może ktoś Randka na czas .. na zone club ??.. hjehjehje xD o jezu
Roe
Sara Tancredi

To to, o czym mi mówiłaś dzisiaj?
Tam, gdzie geje były?^^'
Heh, nie wymieniłam jeszcze 'Wszystko o Miriam' . Pamiętacie to? xDD
necik665
C-Note

roe to wlasnie randka na czas. W tych programach na MTV np Date my mom to tam tez byli.
edzik
Michael Scofield

o matko... moda na sukces mnie przeraza... rocz co prawda umrez dzis czy tam jutro ale w przyszlym tygodniu ozyje! Konia z rzedem temu co wymysla scenariusz
necik665
C-Note

temu co wymysla scenariusz
on to musi mieć wyobraźnie... a przede wszystkim wene ! xD
Roe
Sara Tancredi

Noo... powiedzmy że ktoś się ładnie nudzi , a jego scenariusze są równie śmieszne jak bezsensowne.
necik665
C-Note

ojej... kto ogladał dziś mode na sukces.?. jej ;D jaka akcja . kurde :shock:
normalnie takich tekstów i akcji to w PB nie ma.

"Zamknij się albo Huan cię uciszy" - co za tekst.

a tam gdzie ricz jest zamkniety z bratem (no i z brok teraz) to mi wyglądało na jakieś piekło. oni tacy umazani a za nimi taki ogien z pieca. :mrgreen: :mrgreen:
ale najlepsze to było jak brok wyleciala z tym 'mieczem' na szile ;) hjehjehjexD

a jaka scena romantyczna była ;)

'nie robiłam tego od dawna' - (chodzi o pocałunki) :lol:
Roe
Sara Tancredi

Ja tam nie chcę nic mówi takiego, ale mnie dzisiaj moda na sukces wciągnęła xD
Po dzisiejszej akcji określiłam ten serial jako 'kryminał-thriller-akcji-katastroficzny' ;D
necik,zapomniałaś o 'tak bardzo mi tego brakowało' xDD
nie wiem jak można coś takiego w ogóle grać. Moim zdaniem to dno aktorskie. A skoro dzisiejsze odcinki są z 2002, a w 2006 mieli zamiar wyprodukować jeszcze 2000 to już się po prostu boję ;PP
necik665
C-Note

necik,zapomniałaś o 'tak bardzo mi tego brakowało' xDD
a no fakt.

ej a moze zamiast tu rozpisywać sie na temat kazdego odcinka. to w dziale seriale-dyskusje. załóżmy temat Moda na sukces i już :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hjehjehje
Serdziu
C-Note

najbardziej denne bynajmniej w polskiej telewizji to wg mnie ranczo i złotopolscy :-/
edzik
Michael Scofield

i tu sie zgadzam. Zlotopolscy to juz chyba nawet gorsze niz moda na sukces...A Ranczo? Nie wiem czy sie ludzie zachwycaja. Dno i 2 metry mulu. Siedza takie pijaki pod sklepem i co? Facet od matmy sie potem z nas nabija ze bedziemy strozami lawki przy sklepie
B...
Michael Scofield

Złotopolscy to rzeczywiscie masakra ale jak dla mnie Ranczo jest swietne a te pijaczki bawią mnie do łez swoją realnością i bezpośredniością :-D
Xaneta
Michael Scofield

mi sie Ranczo podoba xD to jest zabójczy serial i pijacka ławeczka rządzi i wymiata. ;D
ale złotopolscy to koszmar.kiedyś byłą to tradycja w moim domu-wracało sie z Kosciołą i na złotopolskich/
Serdziu
C-Note

najgorsza jest ta muzyczka :shock:
edzik
Michael Scofield

kiedyś byłą to tradycja w moim domu
No u mnie to samo bylo. Wszyscy to ogladali , nawet jak goscie przyjechali to tez razem z nami ogladli xd. Nawet te specjalne odcinki w swieta...co roku te same byly :d
Madzialena
Mahone

A moja mama z babcią dalej to oglądają.....
Ja tego nie cierpię....
Zawsze w weekend taki zestawik- familiada+złotopolscy.
A mi się na wymioty zbiera.
madamebutterfly
Mahone

Madzialena pisze:
Zawsze w weekend taki zestawik- familiada+złotopolscy.
to u mojej babci tak samo...
może się walić palić i co tylko a ona siedzi i ogląda...
jeszcvze m jak muł i plebanię :)
Cwaniak
C-Note

Najgorsi to Złotopolscy,zygmunt chajzer reklamujący Wizir,Gwiazdy tańczą na lodze z pajacem Kurzajewskim w roli prowadzącego i dzisiejsza transmisja z meczu Juventusu w Emirates Cup....załosne komentarze kołtonia ; /

aaa i jeszcze jakis taki zalosny serial....Prison Break czy jakos tak.....*

*żart :lol:
B...
Michael Scofield

Wszystkie powyzej wymienione tytuły, programy, seriale nie umywaja sie do hitu wrzechczasów: "misiek Koterski Show"
dzizyssssssss :roll: nigdy w zyciu nie widziałam nic gorszego, nic bardziej dennego, głupiego i bezsensownego. Nigdy, nigdy.... :shock:
porazka całkowita^^
Pam
T-Bag

To jest niezła durnota, że tak powiem... Nawet nic ciekawego nie ma :-?
Już wolę Kubę Wojewódzkiego niż Michała Koterskiego ;) Z Kuby można się pośmiać, a z tego głupka nie... :|
B...
Michael Scofield

nawet nie ma porównania. Niektórzy nie lubią Wojewódzkiego, wg mnie jest swietny. Wbrew pozorom to bardzo inteligentny człowiek, czasem robi z siebie durnia^^ ale to swiadczy własnie o jego inteligencji. Robi to w sposób atrakcyjny dla widza. Po prostu fajnie jest siąsc przed tv i popatrzec jak sie tam przeciaga na tej kanapie ico chwile puszcza niewybredne teksty xD Dla mnie to zupełnie inna liga niz Koterski. U Kuby w programie było paru gosci, przeprowadzał z nimi rozmowę, czasem zartował, czasem jednak umiał sie opanowac^^ Pytania były przemyslane, a tu Koterski nie dosc ze robi z siebie kretyna to jeszcze wchodzi w tyłek kazdemu kto sie u niego pojawi....no zal to ogladac... :roll:
edzik
Michael Scofield

Pff Koterski to porazka! jak dobrze ze go z anteny zdjeli. Wogole to badziewie nie mialo ogladalnosci xD. przez przypadek trafilam kiedys i sie przerazilam. Nawet nie potrafil przeprowadzic rozmowy z gosciem. zal
madamebutterfly
Mahone

Koterski to pedał, nawet mój tata tak sądzi ^^
a za wojewódzkim nie przepadam, ale oglądam od czasu do czasu...
głównie jak kompletnie nie mam co robić...
B...
Michael Scofield

Wojewódzki coś ostatnio króluje na pudelku xD

następna perełka:
RANKING GWIAZD!!!

lol24 :lol: formuła tej durnoty jest kompletnie bez sensu, obejrzałam kiedys tu na tygodniu powtórkę jakąs i myślalam, ze zejdę z tego swiata...
po pierwsze to nie rozumiem tytułu? Ranking GWIAZD? jakich gwiazd?
jezu jak one się tam sztucznie smieją, niby zartują, hah ha ha hahaaaaaaaaa :roll:
coś czuję, że jak dalej będą wymyslać takie pytania to niedługo się tam wzajemnie pozabijają!
kolejny hit w stylu taniec z gwiazdami nam rośnie...
to samo Jak oni spiewaja O_o nie śpiewa tam nikt z wyjątkiem Chamskiego i jego pięknego uśmiechu *marzy*

ajć.
jeszcze zobaczymy co będzie z ta rozsławioną wszędzie Fabryką gwiazd. Pan prowadzący...tzn zarządzający sprawia wrażenie normalnego, znającego się na rzeczy człowieka, może i program będzie na poziomie?
Dominik676
John Abruzzi

"Mortal Kombat: Unicestwienie". Sam nie wiem jak kiedyś ten film mógł mi się podobać. Ostatnio po obejrzeniu pierwszej części postanowiłem odświeżyć sobie także kontynuację, jednak kiedy już to zobaczyłem to normalnie odechciało mi się oglądać.
"Fort Boyard" (nie wiem jak to się pisze). Kumple mi to polecali, że niby takie ciekawe, żebym sobie obejrzał, ale ja sądzę, że takich rzeczy nie da się oglądać. To jest po prostu nudne jak nie wiem.
Wróć do „TELEWIZJA”