NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Sezon 4 - Polsat

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.

Czy będziesz oglądać?

67%
Oczywiście, że tak!
20
7%
Oczywiście, że nie...
2
27%
Sporadycznie.
8

Liczba głosów: 30

agulec
Michael Scofield

Emisję 4 sezonu rozpocznie telewizja Polsat. ;)
Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 6 września 2009.
Serial będziemy oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.00.

Zbadajmy przyszłą oglądalność dla Polsatu w niedzielę o godzinie 20.00 - zapraszam do oddania głosu w ankiecie. :D
DawidQuerr
Tweener

Szkoda, że jeden odcinek tylko.
W przypadkach 1 i 2 sezonu były to dwa odcinki.

Czyli jak jest 24 epizody 4 sezonu, wychodzi im 6 miesięcy emitowania.
Czyli śmierć Michaela zobaczymy na końcu lutego :P
Aglek
Michael Scofield

Oczywiście, ze nie bo nie mam polsatu xD
A jakby lecial to tez bym nie ogladała, bo juz nie ma takiego momentu zaskoczenia...
Dominik676
John Abruzzi

Zaznaczyłem sporadycznie, bo właśnie tak będę oglądał. Pierwszy odcinek obejrzałem, ale nie wiem czy będzie mi się chciało obejrzeć też drugi i któryś z kolejnych.
Popieram to, że lepiej byłoby jeżeli emitowaliby po dwa odcinki tygodniowo. Według mnie wtedy mieliby większą oglądalność i w ogóle wcześniej skończyliby emitować.
Jeżeli chodzi o Prison Break w telewizji trzeba by też powiedzieć coś na temat naszego lektora. Po pierwszym odcinku wnioskuję, że jak na razie nie jest źle. Nie zanotowałem żadnej wpadki, czyli dobrze.
Alexxa
Mahone

Dominik676 pisze:
Nie zanotowałem żadnej wpadki,
Hmm.. a 'Grecien' czy jak on to powiedział ^^ ? Nie jest to może rażący błąd, no ale w porównaniu z oryginalną wymową brzmi dość śmiesznie. Ogólnie, lektor ma chyba problem z wymową wszelakich imion i nazwisk.
DawidQuerr
Tweener

A "Scylla"?
Powinno chyba to słowo wymawiać się tak miękko "syla"...
A lektor czytał tak jak się pisze.
Lucas_21
Świeżak

Odcinki będę dodawał jak tylko nagram, gdy polsat będzie emitował. Odcinek pierwszy jest już w dziale Download w temacie 4x01.
edzik
Michael Scofield

Ja raczej sporadycznie...zawsze mi coś w niedzielny wieczór wypadnie i ciężko mi sie wyrobić na odpowiednią godzinę. Tata będzie śledził losy, więc pewnie czasem zerknę.
B...
Michael Scofield

Sporadycznie ;]
Wiadomo. Z nudów człowiek różne rzeczy robi :-D Szału nie będzie, bo nie dość, że sezon nie porywał to i ten lektor... :shock:
Cavalorn
Świeżak

Zaznaczyłem pierwszą opcję. Pewnie, że będę oglądał? A lektor mi odpowiada.
Co do Scylli - nie wzięli przecież tej nazwy z powietrza, prawda? To nie jest wymyślony zbitek liter. No a po polsku mówi się "Scylla". No, nie twierdzę, że lektor powinien czytać "Michał" ( :D ), ale też powinien mówić bardziej po polsku, nie tak jak. np. Mahone, u którego w pierwszym odcinku "L" na końcu "Michael" nie słyszałem. :)
No, "Grecien" to może rzeczywiście dziwne. :P Ale mi nie przeszkadza. Może dlatego, że nie jestem anglistą (naukę angola rozpocząłem dopiero w szkole średniej, więc... :D ).
Branzila1
Świeżak

A co się dziwicie. W każdej serii, w każdym trailerze trzeba coś zdradzić. A tak czy tak już chyba wszyscy wiedzieli, że ona jednak powróci, mi przynajmniej tak się wydaje. Ogólnie trailer oglądałem tylko raz i jego wykonanie jak dla mnie stoi na na prawdę wysokim poziomie.
Wróć do „Sezon IV”