NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Ocena sezonu

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.

Jak oceniasz IV sezon?

18%
6
4
32%
5
7
36%
4
8
9%
3
2
5%
2
1
Brak głosów
1

Liczba głosów: 22

klocek1231
Tweener

Jak oceniacie IV sezon?
Po postawieniu oceny w ankiecie prosze o uzasadnienie:)

ja osobiscie stawiam 5. No może 5 minus:P IV sezon bardzo mi sie podobał, jednak czułem pewien niedosyt:P

[ Komentarz dodany przez: agulec: 2009-06-10, 01:36 ]
Rafaqio pisze:
Witam. W tym temacie ocenimy cały sezon. Na ile go oceniacie co wam się najbardziej podobało itd. Prosiłbym by pisać według podanej formy:

Ocena
-/- ( 1-6 )

Najbardziej wzruszająca scena sezonu

- ...

Najbardziej zaskakująca scena sezonu

- ...

Najsmutniejsza scena sezonu

- ...

Można podawać więcej niż tylko jedną Wszelkie uwagi do sezonu ( własne przemyślenia ) wskazane
:)
Ostatnio zmieniony 2009-06-10, 01:36 przez klocek1231, łącznie zmieniany 4 razy.
tomek0123
Świeżak

A ja daje 6. Z uwagi na to, że jest to ostatni sezon biorę pod uwagę całokształt. Świetna robota. A niedosyt zawsze będzie, jeśli coś nam się podoba to chcielibyśmy oglądać to dalej. Dzieło skończone z klasą, przesłaniem, nie to co Losty itp.. TAKŻE ODE MNIE, MYŚLĘ W PEŁNI ZASŁUŻONE 6 ~!!~ pOZDRO
agulec
Michael Scofield

Proponuję założoną przez użytkownika Rafiaqio formę oceniania sezonów - skala zostaje, bo głosy zostały już oddane.

Osobiście oceniam IV sezon na 4 - czwórka tylko dzięki zakończeniu, które w moim odczuciu zniwelowało pewne nieścisłości i poniekąd uratowało całość.

Najbardziej wzruszająca scena
- całe zakończenie ;)

- zaskakujących scen było całe mnóstwo, właściwie na każdym kroku - jedne lepsze, drugie gorsze. Nie potrafię w tej chwili przypomnieć sobie tego, co zaskoczyło mnie najbardziej, dużo tego było. :lol:

- śmierć Camerona, syna Mahone'a
- zakończenie
tomek0123
Świeżak

Ocena 6

-Końcowa mowa Michaela

-Odnowienie choroby Michaela (zupełnie się tego nie spodziewałem)

-Wizyta na grobie Scofielda

Swojej oceny nie zamierzam zmienić. Uważam, że sezon świetny. Zawistne skurwy***y zawsze się czego przyczepią. Cwaniaczki zrobię taki serial, który będą oglądać grube miliony widzów na całym świecie. Na koniec ciekawostka. PB zapewnił nam ponad 60 godzin rozrywki. Więc okażmy trochę szacunku, bo nie lada sztuka nie wystrzec się błędów przez tylko odcinków. GŁOSUJCIE NA 6 !
klocek1231
Tweener

jak juz mowilem: stawiam 5-
-Zakończenie odcinka 4x22 oraz końcowa mowa Michaela, ktora nagral dla Sary i Linca.

- Dużo tego bylo, ale byla jedna bardzo zaskakujaca scena, a zarazem smieszna :gdy Sucre mial isc do pokoju z dyskobollem by skopiowac jego dysk. Wszyscy mysleli ze ten dziadek chce przeleciec Sucre i zaplacic mu za to. Jak sie okazalo chodzilo o jego żonę:P
-Poswiecenie Brada

-Widok Alexa po tym jak dowiedzial sie ze zabito jego syna.
szydlak123
Świeżak

- Nie pamiętam.

- Niewiele ich było, większość scen przewidywalnych. Choć ożywienie matki można uznać za sztucznie zaskakujące.

- Chyba ostatnia, choć wiedziałem, że umrze. Ale mimo to było smutno.

Ogólnie oceniam sezon jako najgorszy ze wszystkich. Naciągany do granic możliwości, przewidywalny, nie wnoszący nic świeżego do Telewizyjnej sagi. Charakter wszystkich scen zaczerpnięty z wielu innych seriali sensacyjnych. Nie to co sezon 1 i 2, świeży, z polotem, genialny. Ogółem 2/6.
PIOTREK-S9
Świeżak

Najbardziej wzruszająca scena sezonu:

Wizyta na grobie Micheale i zabicie syna Alexa

- ...

Mndz: Że Self chce Scylle dla siebie :P ale było ich sporo
- ...

Końcówka odcinku 22.
Serial i ten sezon oceniam na 6 !!
Szkoda że to już koniec .......