Niedociągnięcia w 4 Serii Prison Break

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
klocek1231
Tweener

Nie chodzi w tym temacie o błędy bo ten temat już jest. Chodzi o rzeczy takie bardziej realistyczne, np. jak ktos juz w innym temacie zobaczyl ze bohaterowie nie jedzą od 2 serii nic a nic:P Nie myslcie czasem ze ja sie czepiam i szukam dziury w calym. To nie prawda:p Tak serio to prawie wcale na to nie zwracam uwagii.. Temat zakladam ze wzgledu na popularnosc tego tematu w inych tematach:P
Alexxa
Mahone

klocek1231 pisze:
zobaczyl ze bohaterowie nie jedzą od 2 serii nic a nic:P
No racja, tyle że to nie jest reportaż pt' Codzienne życie przeciętnego Amerykanina(?)' tylko serial o ekipie, która uciekła z więzienia. TAkie rzeczy jak jedzenie, picie, kąpiel, spanie są raczej oczywiste i niby po co mieliby je pokazywać ? Fakt faktem, że takie czynności są dość rzadko pokazywane , no ale przecież to serial , nie życie ^^.
Dominik676
John Abruzzi

Dobra, czepiam się, ale taki temat zasadniczo moim zdaniem nie jest potrzebny. Takie niedociągnięcia jak prawie w ogóle nie jedzenie, czy nie załatwiania fizjologicznych potrzeb występują w prawie każdym filmie/serialu. Nawet jeżeli już taki temat ma jakiś (minimalny :mrgreen: ) sens, to raczej nie tylko dla czwartej serii, bo takie coś jest od zawsze i obecne w każdym sezonie PB.
skotar
Tweener

To ze w 2 serii na kazdym kropku ich rozpoznawali, a w 4 serii swobodnie chodzili po calym miesie/kraju i w nielicznych przypadkach byli rozpoznani.
Alexxa
Mahone

O ile mnie pamięć nie myli, to przecież gdzieś wcześniej Lincoln został uniewinniony, więc akurat on mógł sobie chodzić gdzie chciał. A reszta- to rzeczywiście było dziwne, ale oni znowu aż tak bardzo swobodni nie byli .
chester0512
Tweener

Najlepsze bylo to ze np sie link bil z kims dostal 15 kopow na morde dalej stal ;d a typ dostal 1 lacza i spal ;P albo jak sie strzelali michael dostal kulke i poszedl jeszcze scylle oddac w miedzy czasie jakis agent z firmy dostanie kulke odrazu lezy:P
agulec
Michael Scofield

Takich rzeczy można się czepiać w każdym serialu i w każdym filmie - dlaczego bohaterowie nie chodzą do WC, dlaczego się nie myją i dlaczego nie rośnie im broda.
No więc chodzą, myją się i golą, ale po co to pokazywać? Chcielibyście oglądać w każdym odcinku jak Linc, za przeproszeniem, siedzi na tronie? Takie rzeczy są zbędne jak i ten temat, ale lepiej tu, niż gdzie indziej.
klocek1231
Tweener

wiem wiem ale jak juz mowilem wielu ludzi porusza ten temat tam gdzie nie trzeba, dlatego na prosbe admina postanowilem zalozyc taki temat aby tym co przeszkadza "nie odczuwanie glodu przez bohaterow" mogli sie swobodnie wypowiadac.
Konik_90
Świeżak

Witam! Mnie osobiście zaskoczyła inna rzecz, mianowicie w ostatnim odc 4 serii Sucre żegnał się z córką, a w 1 serii dokładnie w 12 odc Maricruz przyszła do niego do więzienia i powiedziała mu, że będą mieli syna.
skotar
Tweener

ja pamietam ze w 2 serii, jak byli razem w lozku w Meksyku u ciotki, to Sucre powiedzial ze jak bedzie chlopak to kupia mu pilke, a jak dzieczynka to ksiazke, czy jakos tak.
Alexxa
Mahone

Skotar dobrze mówi ^^. A poza tym, bez badania to raczej trudno okreslić płeć dziecka , a nie wiemy czy Maricruz takowe miała . No, i może to była jej pierwsza myśl, że to będzie synek. Jeeny, to już naprawdę drobiazgi -,-.
Konik_90
Świeżak

Tak tylko napisałem! Nie wiem czy miała badania czy nie, chyba nikt tego nie wie. A co do ,,drobiazgu'' - niedociągnięcia to niedociągnięcia jakby nie patrzeć.
skotar
Tweener

mozesz pokazac dokladna rozmowe z 1 serii ?
Konik_90
Świeżak

Rozmowa ta jest w 12 odc 1 serii, rozpoczyna się około 16 minuty. Dotyczy tego czego w poprzednim poście napisałem.
skotar
Tweener

nie mam 1 serii na plycie, ani na dysku wiec jakbys mogl ja zacytowac ?
DeJoker
Świeżak

W 2 serii Sucre mówi ze jesli bedzie chlopiec to pierwsza rzeczas jaka dostanie to bedzie pilka. Maricruz na to odpowiada ze bedzie to ksiazka, a Sucre , że ksiazka o pilce ;)
chester0512
Tweener

no i jak sie z tym czujesZ?-.-
Konik_90
Świeżak

,,no i jak sie z tym czujesZ?-.-" Kogo miałeś na myśli?

To jest ta rozmowa! Cała, słowo po słowie!

S: Kto do mnie przyszedł?
B: Nie wiem jakaś kobieta.
S: Skarbie! Wyglądasz prześlicznie
M: Mam ci coś do powiedzenia. Jestem w ciąży.
S: W ciąży?
M: Z tobą. Będę miała syna!
S: My będziemy mieli dziecko?
Boby słyszałeś zostanę ojcem….
M: Jeszcze nie skończyłam, Hektor poprosił mnie o rękę.
S: Co?
M: Wiem że to niedorzeczne….
S: Daj mu kosza, powiedz że urodzisz mi syna, będziemy rodziną
M: Moja mama mówi, że wychowanie dziecka to bardzo ciężka praca, a dla samotnej matki jeszcze cięższa. Wiem tylko, że bardzo się boje, nie chce sama się z tym męczyć.
S: Nie będziesz musiała.
M: Jeszcze mu nie odmówiłam.
S: Zaraz, chyba nie traktujesz tego serio?
M: Sama już nie wiem....
S: Przestań słuchać tych ludzi, oni ci zatruwają umysł. Twoje hormony teraz szaleją, nie myślisz logicznie. Mówimy przecież o naszym dziecku. Posłuchaj, wyjdę stąd wcześniej niż myślisz.
M: Wciąż to powtarzasz

B: Koniec widzenia!

S: Powiedz, że będziesz czekać! Tylko ciebie mam na świecie, kocham cię!
M: Nauczysz się kochać inna.
S: Powiedz, że mu odmówisz!
M: Nie wiem, nic już nie wiem.

B: Sucre, idziemy.

[ Dodano: 2009-06-23, 13:38 ]
No i cichosza....
klocek1231
Tweener

Innym niedociagnieciem jest to jak Lisa najpierw mowila ze dane na scylli sa bardzo delikatne i aby ja przeniesc potrzeba duzo czasu - a nasi glowni bohaterowie wyjmowali z niej czesci , wkladali do niej bomby zegarowe , upadala , rzacali do plecaka jak kawalkiem drewna - to n ie wygladalo na ostrozne przechowywanie scylli a mimo to scylla dzialala bez problemu
DawidQuerr
Tweener

dokładnie na to samo zwróciłem uwagę...
jakieś furgonetki szukali żeby ją przewieść, cuda a tu majki nieraz obchodził się z nią jak z workiem kartofli :-D
Wróć do „Sezon IV”