Jak samopoczucie przed wielkim finałem? ;)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.

Prison Break dobiega końca. Jest mi..

23%
..smutno. Bardzo, bardzo, BARDZO smutno.
14
5%
..to obojętne. Coś się zaczyna i kończy.
3
7%
..bardzo wesoło. Cieszę się, że to się wreszczie skończy.
4
11%
..źle. Za każdym razem kiedy o tym myślę łezka kręci mi się w oku.
7
Brak głosów
..tylko trochę smutno. I tak nie lubiłem/am tego serialu.
7%
..?! Czuję się okropnie! Co ja teraz będę robić?!!?
4
41%
..hmm.. pół na pół. Dobrze, że to już koniec, ale sentyment do serialu pozostanie.
25
7%
..tak niedobrze, że nie potrafię się zdecydować, którą odpowiedź wybrać.
4

Liczba głosów: 61

agulec
Michael Scofield

Pomyślałam, że przyda się nam temat na sentymentalne wspominanie serialu. ;)

Nie licząc dwóch dodatkowych odcinków, to dzisiaj telewizja FOX wyemituje 2 ostatnie epizody, reklamowane jako "Series Finale".
Mniej lub bardziej, pomijając to, czy będzie kolejny Prison Break, czy też nie, ten jedyny, pierwszy i prawdziwy Prison Break dobiega już końca.
Premiera pierwszego odcinka pierwszej serii odbyła się 29 sierpnia 2005, a to znaczy, że oglądaliśmy ten serial przez około 4 lata.

Osobiście z jednej strony cieszę się, że to już koniec, z drugiej - to jednak 4 lata oglądania.
Nero
Lincoln Burrows

Trzecia odpowiedź ;) Nie jestem przybity z tego powodu, że to już koniec. Niech już to się kończy i wszystko będzie po staremu, no i nie będzie durnych kolejnych sezonów.

To jednak najlepszy serial, jaki oglądałem.
Misterek999
C-Note

Nero ma racje, niech sie to koncz;/ jak maja zmieniac aktorow i robic durne sezony to ja dziekuje:/ , najlepszy moj serial!.
edzik
Michael Scofield

Zaznaczyłam odpowiedź 3. Najwyższy czas zakończyć emisję. Nie wiem co tam się teraz dzieje (nadrobię we wakacje), ale na pewno nic tak emocjonującego jak wydarzenia z pierwszego czy drugiego sezonu.
Cieszmy się więc i ardujmy...i czekajmy na jakieś konkretne nowości :)
Dominik676
John Abruzzi

Odpowiedź nr 2. Jest mi to obojętne. Wiem, że jakby po pierwszym sezonie miałby być koniec to nie byłbym zadowolony, ale teraz to niech już kończą. Wiem jednak także, że jeżeli czeka nas jedna seria to będę ją oglądał, jak się zaczęło to należy skończyć. Takie uczucie właśnie najbardziej pasuje nazwać obojętnością.
A jak samopoczucie? Chyba dobrze, przez to że wiem, że twórcy na koniec postarają się na pewno zaserwować nam kawał dobrej rozrywki. Raczej nie będą na sam koniec robić nie wiadomo jak nudnego odcinka.
B...
Michael Scofield

odpowiedz z sentymentem :->

Bo było fajnie, a przez pierwsze 2 sezony był nawet istny szał, czas wzlotów i uniesień \o/
ale teraz już się patrzeć na to nie da :]
Mielnik
Świeżak

Zdecydowanie sentyment mam do tego serialu.Bedzie mi go bardzo brakowac jak pewnie kazdemu na tym forum :-/
B...
Michael Scofield

Zawsze można sobie wrócić do tych pierwszych odcinków/sezonów, np zrobić podwójny nocny maraton w Fox River jak się ktoś bardzo stęskni :-D
Niby niektorzy moga powiedzieć, że to nie to samo co nowe epizody, ale weźmy pod uwagę co i na jakim poziomie nam teraz serwują^^
Ja wolałabym już taką opcję niż sledzenie kolejnych odcinków z kolejnych serii...bo naprawdę żal patrzeć jak twórcy 'upodlili' < xD > to, co nas tak bardzo zainteresowało parę lat temu.
edzik
Michael Scofield

Zawsze można sobie wrócić do tych pierwszych odcinków/sezonów, np zrobić podwójny nocny maraton w Fox River jak się ktoś bardzo stęskni
Chociaż swego czasu byłam zapaloną fanką serialu (I i II sezon), to jak leciały odcinki w TV, które ja już widziałam (20 odcinków w 205 dnia :P) nie mogłam jakos oglądać...A poza tym to lipa tak troche ogladac jak sie wie co sie wydarzy :P
B...
Michael Scofield

zależy jak się na to spojrzy^^
PB swego czasu był tak genialnie konstruowany, że nawet wiedząc co po czym nastąpi, bez tego 'swiezego zaskoczenia', można nadal cieszyć się dawnymi odcinkami- wg mnie znacznie bardziej niż tymi nowymi.

ale to rzeczywiście zależy od pkt widzenia :>

btw. agulec jestes mistrzynią w formułowaniu opcji w ankietach :lol:
tomsg
Świeżak

Najlepszy serial jaki widziałem... najgorsze zakończenie jakie można sobie wyobrazić. Takie piękno tak zepsuć. Wstyd.
Misterek999
C-Note

to juz koniec ;/ ale długo już nasz PB wytrzymał ;] mój najlepszy film szkoda ze to koniec no ale kiedyś musi być
Wróć do „Sezon IV”