4x23, 4x24 - The Final Break

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
Pitula
Świeżak

Mi łezka w oku zakręciła się już w odcinku 22, gdy Linc położył papierowego żurawia na grobie. Właśnie ściągają mi się odcinki specjalne, to sobie jutro oglądnę
Lucas_21
Świeżak

Ale mnie zawiesiło masarka. Zawsze, od 2 sezonu byłem z serialem na bieżąco odcinek za odcinkiem po południa widziałem, a tym dodatkowym 23-24 zapomniałem. W sumie czytałem, że go nie puszczą w tv u nas, a jednak.
Co do finału. Masakra przecież. Tak rewelacyjnie zakończyć serial. Kilka dni, Mike zaplanował 2-3 ucieczki z wyciągnięciem Sary z więzienia. 1 spaliła na panewce konfidenctwo Alexa, ale potem już mi sumienie nie dało żyć... Końcówka, no cóż, mogli już zakończyć całkowitym happy endem. Serial i tak już do historii przeszedł, Mike się tyle nacierpiał i tak z nim skończyli :/ ...
Generał - szkoda, że tak krótko trzymali go w więzieniu i nie o ostrym rygorze jak Fox River, gdzie T-Bag był Panem. Egzekucja i po wszystkim...
Nawet ta czarna odpokutowała pomagając Sarze :)
4 sezony i jednak dobrze, że zakończyli. Ucieka fox river - geniusz, 2 - ucieczka przez kraje, 3 - Sona i tak dał rade w takim stylu, no 4 sezon - wspaniałe podsumowanie.

Nic ja się z serialem już rozstałem w 09 w maju... :)
kroko601
Świeżak

cóż ja kocham ten serial :-D
ale zakończenie?? :shock:
po prostu mam ochotę wyśmiać :lol:
wielki inżynier, 8-)
a zginął od połączenia dwóch kabelków :lol:
on idiotą nie był :roll:
czy nie mógł wykorzystać czegoś co nie przewodzi prądu???
no po prostu śmiać mi się chce
to mogły być choćby chytaki z drewna
nawet ja takie coś bym wymyślił 8-)
a co do guzu mógł sobie zrobić kolejną operacje i by żył
poza tym co się stało z Gretchen
to moja ulubiona postać świetnie gra oglądałem wiele filmów z Jodi podziwiam ją :D :mrgreen:
więc mam nadzieje
że ci geniusze stworzą sezon 5
dla mnie mogło by nie być
ale jakby jeszcze to w miare sensownie zakończyli ten serial :593: :593: :593: :593:
Wróć do „Sezon IV”