NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

4x16 Sunshine State

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
agulec
Michael Scofield

Premiera - 22 grudnia 2008!
Ostatnio zmieniony 2008-12-08, 00:01 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Conroe91
Tweener

Tytuł dosłownie na polski to Stan Blasku Słońca, czyli może to być dobry odcinek oraz przełomowy dla braci.
omeusz
Świeżak

właśnie obejrzałem
to było zbyt piękne żeby firma okazała się taka dobrotliwa dla naszej ekipy...
z gretką nie wiadomo co...
pokazali mamuśkę braci...
no i wiadomo kto ma scylle :D

tak to zakończyli że ojejku....będę teraz cierpiał z niecierpliwości
Serdziu
C-Note

pomijając fakt napisów które by nawet dzieci z podstawówki lepiej przetłumaczyły to musze powiedzieć że gdzieś tak od 3 odcinków się robi totalnie dziwnie :roll: jakieś niezrozumiałe wątki, dziwne fakty itp. w skrócie same znaki zapytania :-> co odcinek zmienia się wizja końca sezonu :->
kszkszksz
Świeżak

Matka Scofielda żyje xD i ma Scylle xD
patyczak94
Świeżak

jeszcze 3-4 odcinki temu szukali scylli mieli ten cel. a tu ciagle scylla zmienia wlascicilela wtedy myslalem ze zniszcza firme teraz nagle chca do niej dolaczyc jakis metlik robia ostatnio te odcinki wszystkie takie "inne" sie robi
czarny723
Świeżak

powiem tak: odcinek słaby, jak dla mnie... Prison upada , niestety :cry: mogli zakonczyc na tym 3 sezonie ( z ktorym wiazalem baaaardzo duze nadzieje)
steferd
Świeżak

a kiedy 17 odcinek ?
elomike
Świeżak

Odcinek fajny, u mnie PB powraca do łask. Gretchen w tym odcinku była przepiękna jak zwykle, chciałbym żeby po wszystkim Linc z nią się związał :D
Morgoth
Fernando Sucre

Nie zrobili na mnie wrażenia, całkowicie zepsuli końcówkę, gdzie pokazywali jakąś kobietę (której mieliśmy nie znać) Byłem pewny że to ona z prostego powodu: włosy. Pokazali matkę Scofielda na zdjęciu (tamto rodzinne), tam miała takie same włosy... Więc niespodzianki najmniejszej nie było (chociaż nawet gdyby nie te włosy to bym myślał że to ona^^). W tym odcinku polubiłem Gretchen... trochę się spóźniłem :D Nie wiem jak oni chcą dalej potoczyć akcję tego serialu...
maciekd14
Świeżak

To troche moich refleksji po tym odcinku jak i po tym sezonie.
Strasznie denerwuje mnie Self. Jest takim typowym cwaniaczkiem, chociaz przyznam ze na poczatku sezonu go lubilem za jego odwazne decyzje. Jednak teraz jak pomyslalem nad tym glebiej to co on takiego zrobil? Gdyby nie Alex - ktorego wczesniej probowal wystawic - i jego rada skonczyl by jako trup z ramienia Wyatta. Potem dal sie frajersko zlapac w pulapke po czym nagle zrobil akcje w stylu hero i uwolnil sie. No i dalej to juz bylo tylko gorzej, jak udawal cwaniaczka przed Michealem, czy teraz jak sie zbuntowal Lincowi. Ogolnie mam nadzieje ze bedzie pierwszy do odstrzalu. No i zapomnialem o jego zachowaniu wobec Gretchen, co odcinek to inne odzywki.

Fakt ze teraz strasznie trudno przewidziec zakonczenie. Mysle ze tworcy zdaja sobie sprawe z tego ze widzowie sa coraz bardziej dociekliwi i serwuja nam co chwilazwroty akcji. Ciekawe jak sie potoczy z matka braci. Wyglada na to ze razem chca Scylle pytanie czy dla tych samych powodow. No i przekonamy sie o rzekomej wysokiej inteligencji.

Micheal jak zwykle przechytrzyl wszystkich i pewnie teraz rozpocznie poszukiwania matki. Watek ciekawy bo moze wyjsc interesujaca sytuacja gdy dwa superumysly stana naprzeciwko sobie i przeczuwam ze moga miec odmienne zdania.

Mahona coraz bardziej lubie. Jest pewny, chyba najwiekszy profesjonalista z calego grona "poszukiwaczy Scylli"". Cichy nie klotliwy a skuteczny.

T-Bag pewnie znowu zostal zmanipulowany przez kolejna osobe. Niby to on zawsze jest gora, ale i tak konczy marnie i mysle ze bedzie podobnie tym razem. General wykorzysta go jako swoje ucho a potem oleje go.

No i jeszcze Gretchen, mysle ze sie z tego wylize i cos czuje ze bedzie wazna postacia pod koniec serialu podobnie jak i Sucre ktory oby chwilowo odszedl w cien.

steferd pisze:
a kiedy 17 odcinek ?
Mysle ze nalezy przeszukac forum. A zeby nie bylo offtopu to masz :
spis-odcinkow-sezon4-vt1563.htm

No i jeszcze prosba by niektorzy zachowali umiar w nabijaniu postow i nie dawali nic nie wnsozacych do tematu. Bo np to co sie dzialo w temacie napisy to omg. Albo np:
kszkszksz pisze:
Matka Scofielda żyje xD i ma Scylle xD
O ile sie nie myle tu sa dyskusje na temat odcinkow a nie streszczenia.Poza tym nie mozna bylo dac jednego "xD"? No coz zawsze sie czepiam :-P
M. Scofield
Tweener

Spodziewałem się zupełnie innego odcinka. Już myślałem, że Firma faktycznie działa w dobrej sprawie. :-D Ciekawe czy Lincoln dotrzyma słowa i zabije swoją matkę? :-P Czemu nic nie odpowiedziała gdy do niej mówił? ;-)
elomike
Świeżak

M. Scofield pisze:
Spodziewałem się zupełnie innego odcinka. Już myślałem, że Firma faktycznie działa w dobrej sprawie. :-D Ciekawe czy Lincoln dotrzyma słowa i zabije swoją matkę? :-P Czemu nic nie odpowiedziała gdy do niej mówił? ;-)
Bo nie chciała żeby wiedział że ona żyje. A głos matki raczej by poznał.
Ostatnio zmieniony 2008-12-23, 19:56 przez elomike, łącznie zmieniany 1 raz.
maciekd14
Świeżak

M. Scofield pisze:
Ciekawe czy Lincoln dotrzyma słowa i zabije swoją matkę? :-P Czemu nic nie odpowiedziała gdy do niej mówił? ;-)
Bo sie bala ze ja pozna. Widocznie boi sie spotkania z synem, i wie ze syn mysli ze ona nie zyje. Wiec taka wiadomosc przez telefon mogla by wywolac szok i dziwne decyzje u Linca.
milosz998
Świeżak

Ludzie!!! Tylko 4.99 mln ogladało ten odcinek!!

Ci Amerykanie sa głupi!!!

Taki film!

Przeciez ten 16 odcinek to juz przeszedł samego siebie!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!

Coś pięknego! Matka Scofielda żyje! Gadała z Burrowsem!!!

Czuje że to się skonczy tak ze sie spotkaja w koncu i odejda od tej walonej firmy!!
skotar
Tweener

Fajna rozmowa matki z synem, a Bagwell zgolil wasik :P
Avery
Świeżak

Słaby odcinek... Bardzo przewidywalny. Poza tym akcja się za szybko toczy, za dużo faktów naraz.
krupson
Świeżak

hehe może dla ciebie :P ja tam się orientuje co i jak xD
marcin770990
Świeżak

ja czegos nie rozum,iem skoro matka braci pracuje dla firmy dlaczego ukradla scylle ??
Ciechanek123
Świeżak

a to spotkanie sary to od razu wiedzialem ze to jakas lipa z tym jest. sara sie dala nadmuchac w balona jak nic. a te gwizdy alexa byly zabojcze. haha. akcja michaela a potem sary szacunek. a ogolnie to odc fajny. mysle ze bracia razem z alexem sara i sucre spotkaja sie z matka i jakos uciekna. zniszcza firme. i beda zyli dlugo i szczesliwie jak w filmach.
aries
Świeżak

marcin770990 pisze:
ja czegos nie rozum,iem skoro matka braci pracuje dla firmy dlaczego ukradla scylle ??
No własnie?? Mnie sie coś wydaje ,że matka barci juz nie pracuje dla firmy i może dlatego generał tak uparcie chce miec Michaela i Lincolna by w jakiś sposob mu pomogli(przekonali matkę do powrotu do firmy albo coś w tym rodzaju) No bo jesli matka Michaela i Linca pracowała by nadal dla firmy to po co kradłaby scylle? No chyba ,ze to jakas chora urojona wizja ekipy filmowej
Naku
Świeżak

fajny odcinek :) zdecydowanie bardziej w stylu PB od poprzedniego.
rowniez wydaje mi sie ze matka braci juz dla Firmy nie pracuje - Firma wie , ze teraz Ona ma Scylle i dlatego tez chce miec po swojej stronie Mikea i Linca zeby ta Scylle odebrali .

Ogolnie odcinek bardzo zakrecony - juz nie moge doczekac sie nastepnego 8-)
javelin
Tweener

Najbardziej to mi szkoda cudownej Gretchen :( I też bym obstawiał opcję, ze matka braciszków albo odeszła z Firmy, albo inna opcja, która wydaje mi się najbardziej prawdopodobna - jak mówił psychiatra Michaelowi, była z dala od cywilizacji, kiedy Lincoln, a potem Michael mieli kłopoty. Kiedy wróciła i dowiedziała się, że przez Firme mają takie kłopoty, to postanowiła się na niej zemścić kradnąc Scyllę. A że wszyscy myślą, że nie żyje, to nie mogła tak po prostu powiedzieć Lincowi przez telefon: "Cześć synku! Wiesz co? Ja żyję. Pracowałam dla Firmy przez 25 lat ale rzucam tą robotę. Mam Scyllę, razem z niszczymy Firmę i znów będziemy wzorową szczęśliwą rodziną." :)
przytulas
Świeżak

dla mnie dno, strasznie naiwne, przewidywalne, teraz to taka amerykańska wersja "Maria Celeste" i tym podobnych.
LoKo2
Świeżak

Odcinek typowo jak "Moda na sukces" ale koncowka najlepsza :)
Wróć do „Sezon IV”