4x14 Just Business

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
agulec
Michael Scofield

Premiera - 8 grudnia 2008!
andrzej7271
Świeżak

łooooo to sie porobiło :mrgreen: chyba jeden z najlepszych odcinków :lol: Ciekawe co zrobia z T-bagiem 8-)
omeusz
Świeżak

aż szkoda t-baga...mógł się narodzić na nowo a tu za dobro dostał w dupsko

odcinek super... dziwnie to wyglądało jak generał złapał za rękę michaela gdy ten leżał na tym łóżku...plus do tego jak powiedział swojej córce że chciał mieć syna...plus to że kiedyś ten lekarz widział już u kogoś tak zaawansowany nowotwór... i mam chorą wizję że generał zaczął myśleć że chciałby mieć tak zajebistego syna jak michael :-D
LoKo2
Świeżak

przez ten odcinek stracilem tylko humor ;/
Scofield2912
Świeżak

Fajny odcineczek ale sprawy się pogmatwały,T-bag chciał się nawrócić,a tu proszę przewidywanie od początku, spełniło się.Szkoda mi Alexa,będzie musiał wrócić z powrotem do więzienia ? :( Tajemnicze akta Nagrobek II .... Michael ma szanse na przeżycie.
steferd
Świeżak

Szkoda mi bardzo Alexa.....nawet bardziej niż jak stracił Cam'a :((((
T-Bag...ehh.....już by się nawrócił....Ale przecież Firma uczy agentów kłamać więc...
Szczerze mówiąc myślałem, że go nie rozwiąże i ocali, ale niestety....
MÓWIĘ WAM - MICHAEL JEST SYNEM GENERAŁA !!!!!! Tak mi się wydaje...
TombStone II....a było TS I ? I Genrał powiedział, że to zachęta dla Linc'a...(?)

Już nie mogę się doczekać 16 XII.....
FATIL_pl
Świeżak

Michael napewno nie jest synem generała.Burrows i Majkel są bracmi aich matka miala to samo to majkel.Pozatym ich ojciec jak umierał to nic takiego nie miał zamiaru powiedzieć.Może ktoś wie o co chodzi z tym TOMBSTONE? ja mysle ze cos z przeszlosci ich i ojca.Jak narazie dla mnie najlepszy odcinek;D
@edit
skoro jest tp TOMBSTOE II to już musiało juz cos takiego wcześniej istniec:P
Luthien
Fernando Sucre

Eh... Przynajmniej Michael zostanie zoperowany... Zawsze coś ;-)

Strasznie mi żal Alexa! :-( No i T-Baga... Często się zastanawiałam, czy udałoby mu się nawrócić, bo już nie pierwszy raz miał na to ochotę (wcześniej przy Susie Q, ale też się nie udało)...
A już byłam pewna, że to jednak sprzedawca Biblii! Teddy miał niezłego nosa - szkoda, że nie do końca.

Tombstone II to z pewnością jakieś akta dotyczące ich ojca... No ale co to za jaja, że niby Linc miałby pracować dla Firmy?! Przecież to niemożliwe! Nie może tak być!

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, jak się teraz z tego wszystkiego wygrzebią... Michael i Lincoln u Generała, Alex zapewne w drodze do więzenia... Oj, niefajnie się porobiło :-(
Michalek944
Świeżak

Wg. mnie najgorszy odcinek ,nie mają już czego wymyślać to dają takie głupie bajeczki. Mam nadzieję,że 15 odcinek mnie zaskoczy...A jeśli chodzi o tą pracę Linc'a to z pewnością znajdzie scylle , ale potem i tak ją odbiją:P
agulec
Michael Scofield

Lincoln i Michael są braćmi. Linc ma na nazwisko Burrows, ponieważ urodził się, kiedy Aldo (jego ojciec) był jeszcze z Christniną Rose Scofield (matką braci). Michael urodził się później, ma nazwisko po matce, więc kto powiedział, że Aldo jest jego ojcem? ;) A dzisiaj po tym wszystkich słowach które padły i zdarzeniach takich jak dłoń Generała na dłoni Michaela miałam nawet wrażenie, że Scofield jest do Generała ciut podobny :D

Muszę sobie najpierw napsioczyć na Wheelera Marka, bo się skupić nie mogę na reszcie.
Zaczął hardo, ale trochę mu nie wyszło. Awansował na szefa, zresztą chyba po odejściu Alexa - była mowa, że ma swoje własne biuro polowe, a o ile dobrze pamiętam to takie podpisy kwatery FBI widniały w drugim sezonie; i myślał chyba, że pozjadał wszystkie rozumy. Alex pięknie go gasił jednym zdaniem, aż miałam wrażenie, że się Wheeler czerwienił ze złości. W ogóle jak on wyglądał. Jak go pokazali po raz pierwszy to śmiać mi się chciało z jego fryzurki. Dla mnie, to taki za przeproszeniem, "świński blondynek". Nienawidzę go.
Strasznie szkoda było mi Felicii. Jej nie obwiniam o nic - wygląda na to, że teraz pracuje dla śmiecia Wheelera i nie miała innego wyjścia.
Alex to zrozumiał i ogromy szacunek za to, jak honorowo się zachował. Mógł uciec tymi tylnymi drzwiami chociażby wtedy, kiedy Lang i Pan Mam Metr Dziewięćdziesiąt Wszystko Mi Wolno wyszli na zewnątrz. Ale nie zrobił tego, bo wiedział, że tylko narobi problemów Lang, chociaż już wtedy widział co się szykuje i jestem tego pewna, bo wiem jak wygląda Mahone, kiedy coś jest nie tak. I za to go uwielbiam jeszcze bardziej.
Myślę, że Felicia tego nie wytrzyma i jeszcze pomoże Alexowi. I niech spalą Wheelera na stosie.

W ogóle w momencie rozmowy Alexa i Linca, poczułam się jakby to już był koniec. Scylla przepadła, Scofield przepadł, ta płacze, Alex już nie potrzebny, "osochozi..?"

Co tam dalej. Self nie spadł z tak wysoka jak myślałam, a szkoda. A poza tym spadł na drugie miejsce i jest tuż za Wheelerem na liście mojej nienawiści.
Zdziwiło mnie, że Sucre uderzył kobietę. Później już się przyzwyczaiłam, ale w pierwszej chwili - szok. I nie podobała mi się Gretchen vel Rambo uciekająca przed kulami z karabinów maszynowych, bo to, że poradziła sobie z Cukierkiem mnie nie zaskoczyło, w końcu jest wytrenowaną agentką.

"Biblia salesman", że tak pozwolę go sobie nazwać nabrał T-Baga i mnie również. Facet był przekonywujący, nie ma co - szczególnie po tym, jak dokończył cytat zaczęty przez T-Baga, no i ten krzyżyk. Dopiero kiedy się uwolnił zobaczyłam jego drugą twarz.

No i tyle ;)
mariof66
Świeżak

I znowu kiedy wszystko już było prawie , prawie załatwione , sinusoida w dół i znów wszystko się jeszcze bardziej pogmatwało . :evil: :573: To zaczyna być męczące i widz staje się już obojętny na zwroty akcji. Odcinek taki sobie służący chyba zawiązaniu akcji , aby było co rozwiązywać przez następnych parę odcinków . Niestety nam biednym pozostaje tylko czekac kolejny tydzień " na głodzie " . Mam nadzieję , że Alexa nie wiozą na odstrzał . T-bag pewnie jakoś sobie poradzi. :mrgreen:
skotar
Tweener

Alex trafia za kratki ? co za bezsens
Self wykiwal wszystkich
Gretchen nagle nie umie zabijac ?
Sucre bije kobiete
Sara waleczna
T-Bag nagle chcial sie zmienic ? hahahahhahaha zal normalnie
Michael zaslabl i bedzie mial operacje
Linc bedzie zabijac dla Firmy ?
maciekd14
Świeżak

Ogladajac odcinek nie pomyslalem ze General moze byc rodzina dla Micheala, jednak czytajac wasze posty jest to mozliwe. Przeciez moga miec dwoch roznych ojcow, Aldo byl podobno wielkim czlowiekiem dla Generala, wiec moze dzieki takim znajomoscia poznal jego zone. Poza tym scena z zaawansowanym nowotworem jak dla mnie mozliwe ze byl to nowotwor Krantza. Kolejny domysl - Aldo i Krantz zalozyli razem Firme. No i Micheal zostal powitany opieka w budynku Firmy a chyba to on im klopotow narobil. Z tad tez sugestia ze to Linc ma dokonczyc sprawe z Scylla ( jakies obowiazki po ojcu ). No wiem to tylko domysly ale PB juz nie raz zaskakiwal - scena z ojcem corki Gretchen.
FATIL_pl
Świeżak

ludzie widzę że wasze "podpory" do kolejnych odcinków to jest tylko i wyłącznie rozwalenie firmy.tzn że tak się skończy serial.LOL hahaha..... nie możecie oglądać bez myśli że tak się stanie? a wogóle skąd wiecie że tak się stanie?naprawde ale bez obrazy wszyscy co do jednego tak myślicie prawda? i jestescie smieszni;D dla mnie to jeden z lepszych odcinków dla mnie to nie"wymyslaja glupich bajeczek" bo ja nie wiem czy oni rozwala firme ja zyje chwilą.Ludzie ogarnijcie du..ka;D
@edit
może i jest ojcem Majkela ale do Lisy powiedział że chciał syna.Może to coś ozanczało a może nic.Albo chciał się poczuć jak ojciec który ma syna że zrobi dla niego wszystko:D
traid
Świeżak

ciagle tylko narzekacie na ten serial... w kazdym temacie tak jest , jak to czytam to rzygac mi sie chce, nie podoba sie to nie ogladaj, a nie pieprzysz ciagle OMG!

BTW.
To jest serial sensacyjny
Conroe91
Tweener

No nieźle ciekawe co LINK zrobi.
M. Scofield
Tweener

Linc zrobi wszystko dla Michaela. Będzie chciał odzyskać Scyllę. :-D
krupson
Świeżak

odcinek dość ciekawy , powiedziałbym średni jeśli chodzi o emocje i akcje , najlepsza scena chyba z T-Bagiem , myslalem e bedzie tym sprzedawcą ale tu mnie zaskoczył :| ogólnie widać że reżyser prisona chce ,,dociągnąć'' do tego 22 odcinka bo niektóre rzeczy są już naprawde przesadne :)
Mevader
Świeżak

boże boże bożeee.......
z jednej strony sie nie dziwie lincolnowi z tą firmą.... dla brata zrobi wszystko ..
ogolnie z t-bagiem smutne. :(już szedł w dobrą stronę, myślał, że się pomylił z tym sprzedawcą biblii a jednak miał rację...
noo i widok michaela zakrwawionego.. i ta cała akcja z tym generałem! ......
pozostaje nam tylko czekać do następnego wtorku :-| :-(
Kokon303
Świeżak

ehhh.....smutasny odcinek :(
klocek1231
Tweener

ten odcinek byl jednym z lepszych w tym sezonie:) zwroty akcji i wogole:P.. ciekaw jestem jak rozwinie sie akcja z linciem:P..

Mam takie przeczucie ze zdobeda dla firmy scylle...... firma zalatwi im uniewinienie... 0 odsaiadki dla wszystkich i rozejda sie z firma w przyjazni....

hehe...mam fantazje xD
lukiosek16
Świeżak

Heh wymiata ten odcinek .. :) Burrows nie ma wyjścia.. wiec napewno bedzie wspolpracowal z Generalem : ))! czekam z zniecierpliwieniem na nastepny odcinek :)!! :lol: :lol:
Pavel
Świeżak

Coraz więcej zwrotów akcji ;D i to mi się podoba, a Self dostanie takie lanie jeszcze, że popamięta ;)
Jeszcze się okaże, ze Micheal jest synem generała, a jego córka siostrą Linca xD
mofing
Świeżak

Piszecie ostatnio po kazdym odcinku, ze najlepszy z tego sezonu, a mnie ten serial zaczyna nudzic.
Nie wydazy sie nic konkretnie tylko takie przeciaganie liny, troche w jedna i troche w druga strone.
Te wszystkie zwroty akcji robia sie beznadziejne. Takie na sile. Zeby tylko sie cos dzialo.
Ogladam z ciekawosci, co jeszcze scenarzysci wymysla i kto tym razem zawali sprawe jak juz bedzie tuz tuz.
Po co Alex pojechal w ogole na te rozmowy skoro jeszcze nie mieli Scylli???
Ten wielki plan Majkela to o dupe potluc, teraz okaze sie, ze wszyscy sa wielka rodzina i pracuja dla Armii Zbawienia. T-Bag zostanie ksiedzem, a Linc profesorem
bla bla bla
rafi11a
Świeżak

Michael ie może być synem generała, dlaczego generał chciał się pozbyć jego, po nieudanym odkupieniu dysku w pierwszym odcinku.Praca dla generała Lincolna wiązała by się z zdradą brata i ich wszystkich ideałów. Możliwe jest oddanie Scylli, więcej to by było nieprawdopodobne. Michael nigdy nie wubaczyłby bratu, nawet za jego życie, za wiele już poświęcił. Nie wieżę pracę Lincolna dla firmy
Wróć do „Sezon IV”