4x13 Deal Or No Deal

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
Naku
Świeżak

Eeeee tam Mahon na bank nie zwiał , to bardziej niz pewne.
Musi miec jakis plan awaryjny gdyby plan Michaela nie wypalil...
agulec
Michael Scofield

Był taki moment w tym odcinku, w którym Michael i Alex wchodzą razem do pokoju hotelowego, po czym Scofield zaczyna mówić do reszty, że "Zadecydował.. to znaczy zadecydowaliśmy.." i dalej o nowych postanowieniach, więc na pewno zniknięcie Mahona jest częścią ich planu ;)
traid
Świeżak

Babydoll pisze:
Conroe91 pisze:
Self powinien dostać kulką w łeb od Mike'a
No co Ty! Michael muchy by nie skrzywdził, taki to dobry, wyrozumiały i wspaniałomyślny facet :lol: Szkoda że wszyscy inni robią go w balona w tym temacie. Za uczciwy jest chłopak, no ale co.
nie martw sie:) to czego nie zrobi Mike zrobi Link :D
klocek1231
Tweener

Ale odcinek taki se.... Ja jestem ciekaw jak sie dalej akcja rozkreci....w koncu ostatnia osoba ktora wiedziala o tej akcji powiedziala ze im nie pomoze....
Ostatnio zmieniony 2008-12-08, 22:47 przez klocek1231, łącznie zmieniany 1 raz.
sylwek1005
Sara Tancredi

Self był ładnie zbuchany jak tamten kupiec mu powiedział że Scylla jest niekompletna, dobrze mu tak, nie dość że nie dotrzymał warunków umowy to jeszcze próbował ich wrobić w 2 zabójstwa, dobrze że reszta ekipy nie posłuchała Mika i nie pojechała tym autobusem do Las Vegas, dzięki temu gostek z firmy został kropnięty i nie zaprowadził Linca i Mika do generała Johnatan'a :-D Fajnie klaskało jak Gretchen dostawała z liścia od jej siostry :lol:
Żmij
Sara Tancredi

Prawdę powiedziawszy, gdyby powsiadali do autobusu, to by już nie było Prisona. Zreszta, jakkolwiek przewidywalne było, że nie wsiądą. Nie mogli tego zrobić... tak po prostu, tym bardziej, że się wahali, mieli... obiekcje co do tej decyzji.
Anders
Sara Tancredi

Odcinek bardzo ciekawy może zwrotów akcji wiele nie było ale i tak był bardzo dobry.
Dobrze że Michael zabrał tą część Scylli bo troche bez sensu by było jak by Self tak po prostu sprzedał i by musieli ścigać kupca :D. W tym odcinku wydaje mi się że wrócił stary T-Bag troche. Ciekawi mnie co będzie w następnym odcinku.
Wróć do „Sezon IV”