4x13 Deal Or No Deal

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
Konrad999
Świeżak

Odcinek zajebisty!! Zresztą jak cała seria :-D
netmagia
Świeżak

odcinek swietny i taki komentarz wystarczy :-D
dla tego że tak lubię ten serial to mam nadzieję że po tym sezonie się skończy - jak to mówią "lepiej odejść u szczytu sławy niż gasnąć powoli i odejść w niepamięć".
ja tam myslę że koniec będzie bardzo zaskakujący np. przeszli przez t o wszystko, są wolni i szczęsliwi, a zginą w wypadku samochodowym albo samolotem bdą leciec i sie rozbije :-> moze tragiczny koniec ale jakże zaskakujący by był :mrgreen:
mariof66
Świeżak

Trzynasty odcinek trzyma poziom jak wszystkie 8-) .Ale jeśli zbyt długo nie ma rozwiązań to napięcie staje się męczące , a ja nerwowy. :573: Mój ulubiony agent Mahone wyskoczy jeszcze na pewno :-D
Ciechanek123
Świeżak

Odcinek bardzo fajny. Ale nie tak dobry jak inne. Michael jak zwykle coś wymyślił. Wyjął kawałek ze Scylli. On to ma łeb.

Ale z tym senatorem ładnie było. Dobrze, że Sucre z Sarą nie wyjechali. Ale co się dzieje z Mahone'm?
AnGi
Tweener

bartek_em pisze:
http://www.fox.com/prisonbreak/
na główniej stronie jest data nastepnego. Jest za tydzień :).
a co do odcinku to musze przyznać ze nie których momentow sie nie spodziewałem :). Zwłaszcza tego skąd T-Bag wiedział gdzie siostra Gretchen jest. Ostatni byl bardziej przewidywalny, chodż i tak byl świetny :)
Wogóle też Ten Self to jakis idiota. Przeciez jak by miał Scylle kompletna to oni by w najlepszym przypadku tylko jego zabili a moze Gretchen udało by sie przeżyć, chodz pewnie tez by ja skasowali.
No jak to skąd? Przecież pobrali odciski Gretchen i miał jej akta.
Sarah^^1977
Świeżak

Mahone do tej swojej ex Agentki pojechał
milosz998
Świeżak

nom pojechał i jej wszystko powie :)

ale ci to mają pecha ;/
juz senator wiedział i całe zasrane WBN widziało o tym ze bracia sa niewinni i ze self to jednym słwoem "pedzio"

a tu jak zwykle sei o swoje posadki ciepłe bali ;/ qrde co za policja w tych stanach ;/

mam nadzieje ze mahone to załatwi bo mna nerwy szargają!!
Conroe91
Tweener

Self powinien dostać kulką w łeb od Mike'a
Babydoll
Mahone

Conroe91 pisze:
No co Ty! Michael muchy by nie skrzywdził, taki to dobry, wyrozumiały i wspaniałomyślny facet :lol: Szkoda że wszyscy inni robią go w balona w tym temacie. Za uczciwy jest chłopak, no ale co.
Mahonia
T-Bag

Odcinek mi się podobał, mimo iż nie było żadnej wielkiej akcji. Taki spokój się przydaje czasem ;-) Heh, Mike, jak to Mike uwielbia zabierać elementy z rożnych rzeczy :-D Np. w 3 sezonie śrubkę od podpórki tunelu a teraz kawałek Scylli xD To się Self zdziwił :-P Szkoda mi córki Gretchen, mam nadzieję ze T-Bag jej nie zabije ani siostry G. :roll: A Alex zniknął, bo na bank poszedł kombinować z Lang i Wheller'em i na końcu będzie wejście smoka i wszystkich poratuje :-D
djfactor
Świeżak

normalnie nie komentuje - zajebisty odcineczek -zobaczymy jak bedzie dalej ;]
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

i co nikt nie powie kto to scuderi? musze sobie zrobic wielka signaturee zeby mnie przyuwazono? thx. -.- :573: :573: :573: :573: :573: :573:
Babydoll
Mahone

Dla mnie jeżeli chodzi o ten sezon to jest tendencja wzrostowa. Na początku wydawało się to wszystko bardzo drętwe, potem coraz mniej, aż w końcu przyszedł taki 12 czy 13 odcinek i jest całkiem ok. Akcja, akcja, akcja, to jest w tym serialu najlepsze. I już nie mogę doczekać się następnego odcinka!

Ja co do nazwisk to nie mam najlepszej pamięci, ale ten Scuderi to był ten facet co gadał z senatorem, były przełożony Self'a?
KitO
Świeżak

Sarah^^1977 pisze:
Mahone do tej swojej ex Agentki pojechał
Też mi się tak wydaje ;-) Coś tam mówił, że ma taką znajomą która może pomóc.

Odcinek super. Oby dalej takie. Nazwałbym go tak: Kombinacje, Komplikacje, Kombinacje, Komplikacje... :-P

W temacie o poprzednim odcinku zarzucano Michaelowi, że się nie domyślił i nic nie zrobił, a tu jednak...

Policja w USA, wiadomo nikt nie chce iśc do więzienia :-)
Wydaje mi się, że to już początek końca Firmy (zastrzelenie bliskiego doradcy przy innych musi to wpłynąc na resztę)
Self jest w d$#*@ :-P Coś zaczynam wierzyc, że Self już niczego nie ugra, ale kto wie
adasio123
Świeżak

jak dla mnie to troche odcinek kompletną beznadzieją był chociażby dla jednej sceny kiedy gretchen i self oddawali tamtym scylle, przeciez nikt kto chcialby az takie pieniądze nie pojechalby we dwojke na tylu ludzi, przeciez wiadome by bylo ze za taką wartosciowa rzecz to grozi od razu smierc, bylaby to zamiana ale w jakis inny sposob
Babydoll
Mahone

adasio123 pisze:
jak dla mnie to troche odcinek kompletną beznadzieją był chociażby dla jednej sceny kiedy gretchen i self oddawali tamtym scylle, przeciez nikt kto chcialby az takie pieniądze nie pojechalby we dwojke na tylu ludzi, przeciez wiadome by bylo ze za taką wartosciowa rzecz to grozi od razu smierc, bylaby to zamiana ale w jakis inny sposob
No, też tak uważam. Przekazywanie z rąk do rąk takiej rzeczy? Bez sensu kompletnie. Chyba że się nie znam :)
baxell
Świeżak

Scuderi - 7 odcinek.
Oglądałeś 7 odcinek :roll: :?:
Sara się się do niego przystawiała. Sucre myślał, że to gej a jemu chodziło o to, żęby przeleciał jego żone. sam nie mógł.
Sarah^^1977
Świeżak

Conroe91 pisze:
No co ty Mike? Prędzej Lincol skopie mu zadek :P
Piotras003
T-Bag

Odcinek ciekawszy od poprzednich ,już myslałem że wszystko wroci znowu do poczatku czyli że beda znowu uciekać ale a szczescie tak nie jest bo końcówka pokazała że powoli zbliżamy się do końca a no pierwszy raz Michaelowi i reszcie chyba pomogł człowiek z firmy :-D a Selfa na ich miejscu posadził bym na krzesle tak jak w Pile :-D
Naku
Świeżak

Hej :)

Ja dopiero wczoraj miałam okazję obejrzeć 13-sty odcinek i tez jestem pod wrażeniem....
Bardzo ciekawe zwroty akcji no i zastanawiające zniknięcie Mahona na koniec , nie mogę doczekac się kolejnego odcinka... :mrgreen:
alexx
Świeżak

mahone uciekl jak tchorz
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie wiadomo czy uciekł. A może on teraz robi cos dla dobra wszystkich i nawet nie pomyśli o sobie. Alex nie jest taki żeby uciekac.
baxell
Świeżak

alexx pisze:
mahone uciekl jak tchorz
:lol: :lol: :lol:
Hahaha.
Skąd to możesz wiedzieć :?:
Btw - wciąż czekam na to wezwanie do sądu :lol:
-
Ania1991_ck pisze:
Alex nie jest taki żeby uciekac.
My to wszyscy wiemy, ale na posty Alexxa bierz poprawkę ;) Nie pisze zbyt mądrze.
Ostatnio zmieniony 2008-12-08, 14:40 przez baxell, łącznie zmieniany 2 razy.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Jakiego sądu???
Mahone na pewno nie uciekł to że kazał wyjechać Sarze i Sucre to nie znaczy że uciekł. Mówił że ma koleżnkę w FBI. Może spodziewał się że ten układ michaela nie wypali i chciał działac swoimi drogami.
Luthien
Fernando Sucre

alexx pisze:
mahone uciekl jak tchorz
Wcale nie uciekł jak tchórz!!! :evil: Po prostu albo na własną rękę albo w porozumieniu z Michaelem - poszedł skontaktować się z tą swoją agentką albo coś w tym stylu. I pewnie w którymś momencie wyskoczy "zza krzaczka" i ich uratuje ;-)
Wróć do „Sezon IV”