Czym jest Scylla?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Hej Michał.
Ronald zgrał te wszystkie dane na laptopa puki mu nie zabrali urządzenia. Bo to tak przechodzi że z dysku przez to urządzenie do komputera więc oni mają to wszystko. No oczywiście brakuje im tego 6 dysku, ale po to tam ściągnęli Genarała. Wezmą od niego ten dysk. A on razem z tą skrzynką da Scyllę i zadanie wykonane.
yester
Świeżak

Dokładnie wszystkie dane z 5 dysków są na laptopie, Michael podłączy laptopa do skrzynki za pomocą kabli które mają końcówkę taką sama jak dyski, (Tak jak my mamy w naszych urządzeniach mp3 Końcówkę USB i mamy kable które łączą np komórki z końcówką USB) Michael scylle odzyska dla policji, a więc generała albo zamkną albo "ktoś" zastrzeli np, Gretchen. Inaczej by miał dalej władze, w końcu jest generałem, a jest prawdziwym, sami zobaczcie ostatni odcinek Drugiego sezonu, ma obstawę żołnierzy, ale nie taką władze jak z wykorzystaniem Scylli. Ale nasuwa mi się teraz pytanie, czemu wcześniej nie wykorzystał Scylli.
TUR
Świeżak

Wiem że mają dane na lapku, chodzi o to że Roland mówił że wszystkie dyski musi mieć ściągnięte aby te dane odkodować. Więc teraz bez umiejętności Rolanda nie wiem jak Michael skopiuje dane z ostatniego dysku i odkoduje je. I nie wiem jak ma się do tego cała ta scylla :/ A co do podłączenia - właśnie w poprzednim poście pisałem o tym ironicznie, że nie sadzę żeby ktoś przygotowywał w scylli wejście typu usb czy sieciowe żeby podłączać do niej laptopy! Przecież to będzie miało tylko wejścia na dyski... A jeśli chodzi o złącze takie jakie jest w dyskach, to niestety ale paczka Scofielda nie posiada takiego bo Roland bezprzewodowo przecież ściągał dane a potem kopiował je na laptopa.
Grethen raczej nie zabije generała skoro on nie zabił jej. Ale co do tej sprawy nie wypowiadam się bo nie mam zwyczaju gdybać czy będzie tak czy siak.
Pozdrawiam
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie będzie kopiował tych danych tylko zabierze generałowi. Przecież tam musi być wejście usb. a jak nie będzie to wyciągną od Generała jak to rozkminić. Przeicez oni też maja w firmie zwykłe latopy to wejście USB będzie. Tylko jakim sposobem on wyciągnie ten dysk od niego to nie wiem.
agulec
Michael Scofield

Dyski mają chyba takie wejścia, żeby się je dało włożyć do Scylli, więc z dyskiem Generała nie będzie problemu. Ciekawe tylko jak Scofield włoży resztę :lol:
Podłączenie laptopa jak dla mnie odpada.
TUR
Świeżak

agulec pisze:
Dyski mają chyba takie wejścia, żeby się je dało włożyć do Scylli, więc z dyskiem Generała nie będzie problemu. Ciekawe tylko jak Scofield włoży resztę :lol:
Podłączenie laptopa jak dla mnie odpada.
Dokładnie o to mi chodzi! Wątpliwe jest żeby tam były wszystkie uniwersalne wejścia :-> to było by za proste.
Conroe91
Tweener

No przecież Scylla to dyski z danymi dostania się do firmy :)
yester
Świeżak

Nie wiem jak Scofield wyciagnie od Generała ten dysk, może zagrozi mu że go zabije jak nieda, A co do tego że Gretchen nie zabije generała to bym się kłucił, bo Ona jest do wszystkiego zdolna :)
Dominik676
John Abruzzi

O to już się nie trzeba martwić, Michael zawsze znajdzie jakiś sposób. Coś mi mówi, że teraz zabranie tego dysku od generała nie sprawi mu dużej trudności, ale muszę przyznać, że przydałoby im się teraz urządzenie Rolanda.
A wracając do tematu: chyba macie racje, że ta Scylla to wszystko razem, te dyski i to "urządzenie" w tym dziwnym pokoju. Mi to coś przypomina np. komputer ;], ale nie taki z monitorem itp. tylko tą zwykłą skrzynkę.
Ale mnie to teraz ciekawi, co to będzie jak oni to wszystko razem złączą. Jak to im niby pomoże w zniszczeniu Firmy. Tam na pewno są tam jakieś dokumenty, zawierające w sobie jakąś tajemnicę, o której generał za wszelką cenę nie chce aby dowiedział się świat.
Jedno jest pewne: Będzie się działo. :mrgreen:
yester
Świeżak

a mi to przypomina serwer :)
TUR
Świeżak

yester pisze:
a mi to przypomina serwer :)
Tys prowda 8-)
Może to jest internet zgrany na dyskietki? To by znaczyło że Chuck Norris pracował dla firmy. Bo to on zgrał cały internet na dyskietke... Ale on na jedną a w skazanym jest sześciu dyskoboli. Coś to nie pasuje :566:
Dobra sorry za ten off top :-P
majkel_skoufild
Świeżak

jeśli grethen wie co to jest scylla bo podobno wie, że nie jest to czarna skrzynka firmy .. to na pewno scylla zmieści się w drzwiach, czekają na nią w biurze t-baga

swoją drogą .. t-bag mądrzeje? dostał 50 tysi za pracę i coś sugerował że chce pracować .. miło z jego strony, może tuż przed śmiercią okaże się człowiekiem, tak jak bellick ..

pamiętacie że generał ma córkę? to ta mała, którą opiekuje się siostra grethen .. z tego też mogło by coś wyniknąć, kurdupla na zakładnika albo coś ..

tak czy siak ukłon w stronę scenariusza :)
maciekd14
Świeżak

Moze i to bedzie offtop bo nie ten temat ale odnoszac sie do powyzszej wypowiedzi cos mi sie wydaje ze oni wiedza ze t-bag i gretchen czekaja na nich i wyjda przez glowne drzwi budynku firmy razem ze scylla.
kamilciu45
Świeżak

wg mnie scylla moze i ma cos wspólnego z informacjami o firmie ktore im grozą ale napewno jest cos wiecej... w którymś z ostatnich odcinków było coś jak generał mówił o drukowaniu pieniędzy i myślę że to o to chodzi. Gdyby tam były jedynie dane które udupią firmę to nie miało by ich az 6 ludzi tylko zostały by zniszczone. A tak jak chcą druknąc forse to musza sie wszyscy spotkac zeby ktos samemu sobie nie uciekł ze scylla i samemu drukował kase. Ale zobaczymy co to będzie :mrgreen:
ze0
Świeżak

ta skrzynka to czytnik tych dyskow ktore ukradli (skopiowali)
http://www.fox.com/fod/play.php?sh=pris ... 7037388503

[ Dodano: 2008-11-24, 23:03 ]
http://www.fox.com/fod/play.php?sh=pris ... 7037388502
TUR
Świeżak

No i dalej nie wiadomo co zawiera ta scylla :evil: kurczę ta skrzynka czarna to był swego rodzaju sejf... Hmm szkoda że Self nagle ześwirował bo już się cieszyłem na dobre i w najwyższym czasie zakończenie serialu...
Pzdr
Ania1991_ck
Michael Scofield

Wiadomo to pudełko co się do niego tak skradali to był sejf właśnie na Scylle. A ta Scylla to już prawdziwy dysk zawierający informacje obciążające firmę. Tylko teraz trafił tam gdzie nie trzeba i jest lipa.
yester
Świeżak

Dobra, mamy jedną pewną rzecz, Jak wygląda Scylla, teraz czym jest:)
wloczykijka
Świeżak

Dane z wszystkich przeprowadzonych przez nich akcji.. łącznie z ta ostatnią w Laosie ? ale jak dla mnie oni na koniec wymyślą coś mega z Scyllą, tak, by wbić widza w krzesło :D
mariof66
Świeżak

Scylla to coś co ma spowodować haos po zalaniu USA fałszywymi baksami . Generał pewnie zaplanował , że z haosu kraj wyciągną ludzie firmy ,a on jako jedyny sprawiedliwy przejmie władzę ,lub zostanie szarą eminencją ;-)
yester
Świeżak

myślę że rozwalą Scylle żeby nie wpadła niepowołane ręce.
Misterek999
C-Note

narazie to musza ja odzyskac ;> , Scofield ma kawałek scylli a reszte znaczy całosc ma Self ;]
Ania1991_ck
Michael Scofield

Teraz już wiemy czym jest Scylla. Zdziwilo mnie tylko ża jest aż tyle warta ale jest. Że jej strata ttak bardzo załamie firmę. Tylko po co oni to trzymali. Skoro nie chcieli żeby to wyszło na jak to po co trzymali to w budynku.
maciekd14
Świeżak

A mozesz napisac czym konkretnie bo mi to ciagle umyka
Ania1991_ck
Michael Scofield

Dyskiem zawierającym nazwiska numery i akcje. te informacje mogą pogrązyć firmę i dla tego tak jaj pilnują
Wróć do „Sezon IV”