4x12 Selfless

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
Aglek
Michael Scofield

Jak ja zobaczyłam tego Selfa!! Ta mina była okropna!!

ale od początku :D

Jak Mike od Generała dysk wyciągnął :D To jest właśnie Prison Break :P
Ahh... ja nie wiem co tam dalej pisać... ok :P
Jak Self ich wykiwał to normalnie myśłam że się rzuce na niego xD Jak on tak mógl??!!
Teraz wyjdzie na to, że Self jest z firmy!! Albo coś takiego...
Ahh... musze trochę odczekać zanim przeleje tutaj całe moje refleksje ;)
EdYtKa
Świeżak

Chyba wszyscy mieli ochotę rzucić się na Selfa.. Nieoczekiwany obrót wydarzeń. Ale musieli coś wymyślić na następne odcinki ;) No i mamy.. Zobaczymy co to będzie ;D
derek-d3
Świeżak

KitO pisze:
derek-d3 pisze:
kurcze jestem zaskoczony jak Michale mogl sie dac tak zrobic;/ to on zawsze wszsytkich przewyzszal inteliencja a teraz dal sie tak oszukac
Michael nie jest idealny (bo jakby był to byłoby to bezsensu). No i wszystkiego nie wie i nie jest jasnowidzem, zwłaszcza, że Self od początku sprawiał wrażenie dobrego gliny, pomógł im i chciał znaleźc Scyllę. Czy Self od początku to zaplanował czy gdy dowiedział się o tych milionach za Scyllę?

mysle ze SELF nie byl od poczatku fer wobec Braci i Ekipy, chcial zgarnac wszstko co bylo mozlie, pewnie jescze pokaze jaki jest pazereny i glupi;D bo z Michaelem sie nei zadziera
klocek1231
Tweener

od poczatku cos knul skoro okazalo sie ze nikt nic nie wie o zadnej umowie (tak czytalem w krotkim "streszczeniu" odcinka 4x13)
sylwek1005
Sara Tancredi

może Self do firmy nie należy tylko chce zarobić kasę na Scylli, pytał przecież Miriam o kupców przd tym jak ją kropnął...Hehehe, a ekipie dał w kopercie puste kartki, Mike może sobie z nich zrobić kaczki z origami :lol:
misiupal
Świeżak

Na początku lubiłem Selfa a teraz ten glupi sku***syn zabił Miriam i jajco :-x

(To historia bez końca xD)
Babydoll
Mahone

sylwek1005 pisze:
może Self do firmy nie należy tylko chce zarobić kasę na Scylli, pytał przecież Miriam o kupców przd tym jak ją kropnął
No to chyba jasne, że chce zarobić na Scylli? A do firmy też na bank nie należy, bo po co byłaby ta cała zabawa?
Misterek999
C-Note

Don Self był w jakims tam FBI czy hu(...) wie czym , moze jak odzyskaja scylle , i znowu zabierze Self odpukac;d , to nie sprzeda jej tylko odczyta co tam jest "Kto ma Scylle ten ma władze" , to nie tylko czarna skrzynka firmy ;] :)
Marcjan
Świeżak

Mnie najbardziej ciekawiło jak Sara ucieknie z restauracji. Nikt jej nie szukał po tym jak znaleziono córkę generała związaną w toalecie?!
Żmij
Sara Tancredi

Po prostu postarała się Sara jak najszybciej opóścić budynek i to bocznymi drzwiami, albo czymkolwiek co wychodziło na zewnątrz. A potem to już zniknęła. Po prostu w filmie dokładnie czasowo nie pokazali czasu pomiędzy zostawieniem Lisy, a sceną, gdy Lisę odnaleziono sponiewieraną.
edzik
Michael Scofield

Niezły skurczybyk z tego Selfa! Wiem, że to co napiszę jest głupie, ale od poczatku wydawał mi się podejrzany. Wylazł taki, niby dobry, niby chce pomóc... Nie cierpię takich typków :evil:
Muszę przyznać, że lekko się poddenerwowałąm podczas akcji "wydobywania" tej całej Scylli. W ogóle to myślałam, ze oni to wyniosą ( :oops: )...z daleka to małe takie było :P
Z jednej strony bym sobie obejrzała jeszcze jedne odcinek, ale z drugiej jestem za bardzo zmęczona... mogłabym nie wytrzymać takich emocji :P
Anders
Sara Tancredi

Odcinek genialny. Cały czas trzymał w napięciu, praktycznie każdy wątek był świetnie zrealizowany. T-Bag myślał że można ufać Gretchen a tu taki zonk ona celuje do niego w garażu :) . Ale najbardziej mnie zaskoczyła cała końcówka. Self zabił tą agentkę O.o, i oszukał Michaela,Linca i resztę. Czekam z niecierpliwością na następny odcinek!!
Wróć do „Sezon IV”