jak według was skończy się 4 sezon

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.
Scylla
Fernando Sucre

edzik pisze:
A ja mysle ze odpala jakas bombe i wszystkich zmiecie xD
Chciałabyś nie ? Aż takiej tragedi to chyba najgorszy pesymista nie przewidzi. :mrgreen: Zginie kilka osób ale na pewno nie wszyscy. Chociaż gdyby wybuchła bomba mogliby pokazać czerwony ekran i napis "Survive just begin"
Serdziu
C-Note

wybucha bomba, nieliczni przeżywają, ogromne zniszczenia, i tą sytuacje postanawiają wykorzystać kosmici, i oto na następny dzień atakują ziemie kosmici z gry Halo i Prison Break zmienia się w wojnę pomiędzy kosmitami a Mikiem który stoi na czele międzynarodowego ruchu oporu i oczywiście dzięki niemu ziemia zostaje ocalona a Mike bezlitośnie umieszcza niedobitki kosmitów w Fox River i historia zatacza koło bo kosmici zaczynają planować ucieczkę.....koniec :lol: :lol: wiem, wiem przesadziłem :-D
michaella
Świeżak

Nie no co Ty, ani troszeczkę ;-) Jest to najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń :-D
Nero
Lincoln Burrows

Niech się wszystko skończy szczęśliwie, a Sara okaże się zjawą, widmem, wyobrażeniem Majkela, a Linc i Sofia wezma ślub i koniec Prisona. Niech nie robią kolejnego sezonu(porażek).
Serdziu
C-Note

nie słucham was bo jeszcze sam zacznę tak myśleć :-P mnie się tam jak na razie podoba :-D
orec16
Świeżak

Oby Mahone nie zginął :D . Pewnie Mike lub Linc zginie bo raczej przesadzonego happy endu nie będzie :) ale też myślę że ktoryś z nich sie poświęci dla drugiego.
B...
Michael Scofield

ja własnie powoli dochodzę do wniosku, ze na koniec zginie Michael i ...z tak powiem...nie w jakiejś brawurowej akcji :roll:
Serdziu
C-Note

jak uśmiercą Mika to osobiście lecę do stanów i wysadzam ich tam w powietrze :->
Luthien
Fernando Sucre

Serdziu pisze:
jak uśmiercą Mika to osobiście lecę do stanów i wysadzam ich tam w powietrze :->
a ja polecę razem z Tobą ;-)
ale mam nadzieję, że tak nie zrobią!
Aglek
Michael Scofield

Amerykańskie produkcje nie zabijają głównych bohaterów więc na 100% Mike i Linc nie zginą :P Pewnie zginie T-Bag z racji tego, ze jest raczej złym charakterem... A tak to wszystko sie skończy szczęśliwie :P
Alexxa
Mahone

Aglek pisze:
Pewnie zginie T-Bag z racji tego, ze jest raczej złym charakterem...
Jakim złym, jakim złym xD. W każdym istnieje choćby drobna cząstka nieodkryteo niekiedy dobra ^^. A jemu nikt nie dał szansy pokazać się od lepszej strony- począwszy od trudnego dzieciństwa, a kończąc na tym co widzieliśmy od pierwszego sezonu. Wiem, gadam jak jakiś nawiedzony psycholog xD. To niech zginie, ale przynajmniej przy tej swojej 'angelicie' ^^.
Aglek
Michael Scofield

No teoretycznie nie jest to tak zła postać, ale tak ją nam pokazali :P
I uważam, ze zginie :P A Mike, Linc, Sara, LJ, Sofia będą żyli długo i szczęsliwie :P I jeszcze Alex z Pam :D
Serdziu
C-Note

mnie to się wydaje że nie uda mi się chyba pokonać firmy, no bo przecież firmę stanowi pewnie gdzieś 5% populacji no to nawet jak znajdą 6 milionów kartek z nazwiskami na których pisze "należę do firmy" to gdzie ich zamkną :lol: potrzeba by więzienia na co najmniej pół polski dużego :->
mewosh
Świeżak

Pokonają firmę ale ten agent i w ch*ja zrobi i do pierdla pójdą i znowu ucieczka :D
Dominik676
John Abruzzi

Mi się wydaję, że to już jest ostatni sezon i dlatego uważam, że skończy się happy endem. Sara i Michael gdzieś wyjadą, Lincolm zostanie z Sofią i LJem, a nad resztą jakoś jeszcze się nie zastanawiałem. Nie wiem jak wy, ale ja nie wyobrażam sobie jak taki serial może się źle zakończyć. Tu zawsze wygrywa dobro. I dobrze, bo w sumie nie byłbym zadowolony jakby np. wszyscy umarli tylko zostali Ci z firmy;)
Pawlosik
Świeżak

Ja obstawiam ze jezeli produncenci zamierzaja zakonczyc serial na 4 sezonie to napewno Michael nie zginie. Bedzie z sara wg mnie i tak sie im nalezy...szczegolnie Michaelowi.
Lincoln moglby sie dobrac z Sofia i zostac z Ljem. Sucre oczywiscie z Mari cruz.
Bellick moze zginac...malo mnie ta postac obchodzi...tak samo jak T-bag.
Firma przestanie istniec i marnowac ludziom zycie.
nie wyobrazam sobie alternatywy... chyba ze firma znow wygra i wpakuje Michaela do jakiegos tajnego wiezienie CIA albo cos w tym stylu.
Zartowalem. Oby sie wszystko prosto i szczesliwie zakonczylo.
AutumnLeaf
Michael Scofield

chyba ze firma znow wygra i wpakuje Michaela do jakiegos tajnego wiezienie CIA albo cos w tym stylu
Aż mnie zmroziło oO Już sobie wyobraziłam Scofielda w jakiejś ciemnej, ciasnej celi 15 poziomów w dół OO okok, koniec czarnych myśli.

Sara plus Majk. Nie trawię kobiety, chociaż kiedyś ją lubiłam, ale nie lubię też nieszczęśliwych zakończeń w miłości.
Bradzio do mamusi ^^ Mam nadzieję, że mu się uda ^^
Sofia plus Lynk plus Eldżej, szczęśliwa rodzinka.
Sucre do swojej pani. I córeczka czeka ^^
Mahone...nie wiem...tu chyba już nie będzie szczęśliwego zakończenia ;/
Murzyn do piachu...T bag...nie lubię go w tym 4 sezonie no.

Obawiam się jednak, że tak różowo nie będzie.
lazarek
Świeżak

Moim zdanie skończy się tak ... Uda im się znaleźć wszystkie części Scylli,ale ostatnią żeby zdobyć to będą musieli stanąc na głowie,w znaczeniu przenośnym oczywiście :-)
Zginie ktoś z głównych bohaterów stawiam na Sare lub Sucre. Michael i reszta zostaną uniewinnieni :-D Z resztą jak sie zakończy pokaże czas ...
Little_Faith
Świeżak

Ja wieem, że to banalne, oklepane i nudne, ale chciałabym szczęśliwe zakończenie. Tak, jak ktoś wyżej napisał - każdy już się wycierpiał. Zresztą po co tyle zachodu na te wszystkie ucieczki, misterne plany, tyle poświęceń i co? Mike albo Linc mieliby nie przeżyć? Niee. Fakt, byłoby to mocne zakończenie, tylko po co?
Naprawdę dużo postaci już uśmiercono, niektóre zupełnie niepotrzebnie.
Tak prawdę mówiąc to straasznie trudne zadanie przed scenarzystami, jak to wszystko poukładać, żeby zadowolić fanów - bo podejrzewam, że większość chce czegoś zaskakującego, ale nie drastycznego.
Osobiście chciałabym zobaczyć ten wymarzony sklep braci. Myślę też, że Sara powinna być z Michaelem, no kurde należy im się. Tylko nie wiem, co z Mahonem ;/ Baardzo chciałam zobaczyć go z rodziną, no ale teraz......
Serdziu
C-Note

ale zauważcie w ogóle, że ogólnie skazany zaczął się od tego żeby wydostać Linca z więzienia a teraz patrzcie jak to się wszystko potoczyło :-D a w sumie ja się ciesze bo jest co oglądać i co ściągać we wtorki :-)
Matix15
Świeżak

Według mnie sezon IV skończy sie tak że Miachael i reszta będą mieli scylle i włamią sie do budynku :-D A potem każdy pójdzie w swoją stronę :-P :-P
Tanira
Michael Scofield

A tak w ogóle to bym chciała żeby mi James powstał ^^ bez wytolu w głowie...
valentiina
Tweener

Tak naprawdę to sama nie wiem.
Mam nadzieję że koniec mnie zaskoczy, tak jak i zresztą wszystko w tym serialu.
A jeżeli 4 sezon jest już ostatnim, to niech lepiej będzie bardzo dobry.
No i oczywiście happy end! :-D
Ostatnio zmieniony 2008-10-13, 22:16 przez valentiina, łącznie zmieniany 2 razy.
skotar
Tweener

Michael - czuje ze zginie
Lincoln - bedzie szczesliwie zyj z LJ i Sofia
Sucre - szczesliwe zycie z dzieckiem i Maricruz
Sara - zalezy co zrobia z Michaelem
Mahone - zabije Wyatta i pojdzie siedziec :P
Bellick - zginie
T-Bag - pojdzie siedziec
Gretchen - zginie lub bedzie zyc ze swoja corka
Roland - zginie
Self - przezyje
Wyatt - zginie
General - ucieknie po zniszczeniu Firmy
M. Scofield
Tweener

Czuje że coś złego stanie się z jakimś z głównych bohaterów. :-D Też bym chciał happy end. ;-)
Wróć do „Sezon IV”