NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Czy chcielibyście żeby Sara powróciła w czwartym sezonie?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.

Chcecie żeby Sara powróciła w czwartym sezonie?

Czas głosowania minął 2008-06-21, 10:26

67%
tak
14
33%
nie
7

Liczba głosów: 21

k0sa
Tweener

B... pisze:
moze ja sobie zakopal i postwił krzyz? xDDD
powrót Sary udowodni ze Linc nie ma mózgu :-D
ale tez poswiadczy ze Susan nie jest az taka zła i umie blefować ;-)
Hm , MOŻE to byłtylko pomysł , ale to przecież napewno nie Susan zrobiło to wszystko z głową tylko jacyś chirurdzy plastyczni czy co xD. Więc to najpewniej był tylko rozkaz dla Susan od PRacodawcy :) ?
B...
Michael Scofield

niekoniecznie^^
bo to w interesie Susan było aby Michael sie spręzył xD i nic nie kombinował, bo jesli James uciekłby jej ( choc teraz to wydaje sie nielogicznie) to ona miałaby z tego powodu problemy, wiec jesli ktos wykombinował ten manewr z głowa w pudełku to chyba Susan, a sprawy *techniczne* to juz chyba oczywiste ze nie lezały w jej obowiazkach ;-)
Sebo
Michael Scofield

Ogólnie to jest to zakręcona sytuacja^^

Skoro wiemy już że Sara żyje, Susan jej nie zabiła, wiec po co ta cała akcja z tą głową?
No przecież Lin'c próbował uwolnić Sare i LJ'a, gdyby to zrobił to Susan nie miała by karty przetargowej^^i Mike nie musiałby uwalniać Whistlera, wiec zorganizowała całą sytuacje, Lin'c sie przestraszył i nie chciał aby to samo spotkało jego syna i już nic nie kombinował tylko pomagał bratu...
To, jak oni to zrobili z tą głową?? nie wiem i pewnie sie nie dowiemy, i dlaczego Lin'c sie nie kapnął że to nie Sary głowa?? tego to na 100% sie nie dowiemy..xD był, w szoku..Oo...xD
Piotras003
T-Bag

Tak ogólnie to ciesze sie ze Sara wraca ,no ale jest i minus ,a jest taki ze film juz troche sie robi fantastyczny bo przeciez ucieli jej głowe ,albo Linc jest tak slepy :-D ale dobrze ze bedzie przynajmniej zrobi sie ciekawiej i romantycznie :-) bo na poczatku napewno Michael bedzie chciał ja uwolnic a jak sie spotkaja to wole nie myslec jak bedzie piekna ta scena ;-)
B...
Michael Scofield

Linc mial chyba zbyt słaba psychike zeby przyjrzec sie głowie^^ zobaczyl ja tylko i odwrócił wzrok xD ehehe no ładnego muła z niego teraz tym zrobia xD oj ładnego :lol:
agulec
Michael Scofield

a ja Wam od początku mówiłam, że Linc nie odróżniłby głowy od arbuza z narysowanym uśmieszkiem i oczkami xD
A tak na serio, to wcale mu sie nie dziwnie, że nie chciał sie przyglądać.. dajcie spokój zobaczyć takie coś i jeszcze sobie oglądać oO ja bym chyba zaczęła załatwiać wszystkie potrzeby fizjologiczne na raz xDD ekhem.. no a z drugiej strony to zrobili z niego trochę kretyna :roll:
mam wrażenie, że to wszystko nie zostanie nawet wytłumaczone.. po prostu Sara się pojawi i będziemy oglądać bardzo wzruszające sceny, tak żeby już nikt nie pytał o głowę w pudełku :]
Ania1991_ck
Michael Scofield

Teraz to go w ogóle skretynili jeszcze bardziej. Opinie ma zjechaną na 102. A jak przez to naraził Michaela na stresy, ciekawe czy nasz inteligent rozpoznam w tej głowie Sarę czy nie. :-|

Ja od początku mówiłam że to nie była jej głowa, nie podobna ani trochę. ;-)
Pam
T-Bag

Ja tylko jestem ciekawa jak to wyjaśnią... Niby ucięli Sarze głowę, ale ciekawe co dalej. Jakieś cudowne zmartwychwstanie czy coś??
Może ucięli głowe innej dziewczyny i tak jak było ze Stedmanem, też ja przerobili, zeby wygladała na Sare, a później sie okaże że nasza pani doktor żyje ;)
Scylla
Fernando Sucre

No właśnie ciekawe jak to wytłumaczą. Może firma zabiła jakąś inną dziewczynę myśląc że to Sara? A tu niespodzianka. :mrgreen:
PatuŚ
Michael Scofield

Nie no co Wy .. ja to utrzymuje swoją wczesniejsze wyjasnienie:

Udali że zabili Sarę aby "wywrzeć wieksza presje " na Michaelu , przeciez LJ zasłonili oczy jak nibi Ucinali głowe Sarze, a więc zadbali o pozory , Sara troche pokrzyczała zabrali ją z pokoju , wylwli troche krwi i powiedzieli LJ że ją zabili, w pudełku była głowa ale przeciez Lincoln sie nie przygladał czy to Sara czy nie bo nawet on nie jest takim idiota żeby wyciągac czyjąć głowę z pudełka i przyglądac się kto to.

A Susan miała Sarę "w zanadrzu" jakby cos się nie udało :-P
Ania1991_ck
Michael Scofield

Zgadzam sie z tobą w pełni PatuŚ, Tak to wyjaśniając nie ma naciągania. Nawet ja miałam wątpliwości czy to rzeczywiście jest głowa Sary. A dla Susan to było taki jak by zabezpieczenie.
Mahonia
T-Bag

Totalna zgoda z PatuŚ. To niby zabicie miało zmotywować Michaela do szybszego wyjścia z więzienia, bo Susan przeczuwała, ze będzie chciał się zemścić. Ale teraz jak uciekli to w jakimś krytycznym momencie np. dla Susan, ona wyjawi, że Sara żyje, a Michael będzie tak zszokowany, ze nic nikomu nie zrobi.
edzik
Michael Scofield

patus dobra teoria, ale bardzo realna... W 4 sezonie powinna sie zakrecic kolo majkela jakas taka ostrzejsza kobitka i sie za niego troche wziasc zeby taki ciaptak nie byl. Bo on + sara to takie kluski dwie co tylko sobie w oczy patrza xD
Aglek
Michael Scofield

edzik pisze:
Bo on + sara to takie kluski dwie co tylko sobie w oczy patrza xD
XD XD XD XD XD
Nie no zobaczymy cza Sara i Mike dalej takie kluski będą :P
Tanira
Michael Scofield

może będzie scena erotyczna 8-)
Mike i Sara to takie nastolatni cały czas ^^
Aglek
Michael Scofield

No będzie!! Bo gdzieś pisali, ze spędzą ze sobą pierwszą noc xD
Tanira
Michael Scofield

ale to chyba Linca dotyczyło ^^
chociaz ja juz tam nic nie wiem ^^
Aglek
Michael Scofield

Nie!! To był Mike i Sara :D
Ania1991_ck
Michael Scofield

Zgadzam się w Mike i Sara pójdą do łóżka. Ale Lynkoln też. To będzie bardzo gorący sezon.
Aglek
Michael Scofield

Myslisz, ze Linc... Przecież to kupa mięśni bez uczuc... On nie!!
Ale juz sobie wyobrażam scenę Mika i Sary xD
Wciąż mnie trapi jak Mike się dowie, ze Sara żyje i kiedy i jak ją spotka, jak zareaguje?
Pam
T-Bag

Ja nadal jak wy jestem ciekawa, jak on zareaguje jak zobaczy Sare... Ja sobie tego nie wyobrażam
Być może pójdą do łózka ale to dopiero po tym jak Mike uwierzy ze ona zyje... ;-)
Mia
Fernando Sucre

Ale się tu dopiero gorąco zrobiło :mrgreen: Ale muszę przyznać, że jest to chyba pierwszy serial jaki w życiu oglądałam, gdzie nie było sceny łóżkowej :-P (pomijając Veronicę i Linca :-P ) i w ogóle mało tu czułości, bo ile razy te dwie "kluchy" się całowały?Nie obchodzi mnie w sumie czy będzie ta scena czy nie, chcę zobaczyć ich spotkanie. A Linc'a "w akcji" to już w ogóle nie chcę widzieć, tym bardziej z Sofi'ą :mrgreen:
Ale juz sobie wyobrażam scenę Mika i Sary xD
No pewnie dlatego Sarah zgodziła się wrócić do serialu :mrgreen: żartowałam :-P
tomek1234567
Świeżak

jak Sara powróci to bedzie ozanczało że serial zszedł na totalne psy. Sare zabili i koniec nie powinno być żadnego powrotu. Bajke chcecie zrobić z tego serialu!!!
Maikelem kieruje zemsta(generalnie coś złego) a mimo tego w pełni go popieramy dlaczego??????? bo ucieli Sarze łep i niech tak zostanie!!!!!!
Tanira
Michael Scofield

nie mam nic do dodania ^^ kolega tomek1234567 wszystko swietnie napisał xD
teraz bedzie genialne love story i wszyscy beda zadowoleni :roll:
AutumnLeaf
Michael Scofield

Będzie taki jeden odcinek do 'odsapnięcia od akcji' xD
Gorąca noc, śniadanie w łózku, gorące 'spacery' po plaży, gorąca 'kąpie'l w morzu --' ^^
Wróć do „Sezon IV”