Czy chcielibyście żeby Sara powróciła w czwartym sezonie?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.

Chcecie żeby Sara powróciła w czwartym sezonie?

Czas głosowania minął 2008-06-21, 10:26

67%
tak
14
33%
nie
7

Liczba głosów: 21

Ernest
C-Note

Mia pisze:
Bardzo dobrze powiedziane. I już coraz częściej robią z nas głupków, coś za często. I jeśli faktycznie wytłumaczeniem będzie głowa z plastiku to mają u mnie duuuużego minusa i zamiast chwalić serial zacznę wytykać ich błędy, bo powoli mnie to wszystko denerwuje.
Nie no nie ma co się denerwować na zapas,zapewne będzie jakieś inne wytłumaczenie (jestem tego pewny na 99%)- bo przecież sami się domyślają że głowa z plastiku to banalne wytłumaczenie
agulec
Michael Scofield

Ernest pisze:
bo przecież sami się domyślają że głowa z plastiku to banalne wytłumaczenie
Ja nie wiem dlaczego, ale myślę, że się jednak nie domyślą i właśnie takie wytłumaczenie nam zaserwują ;)
PatuŚ
Michael Scofield

Niee to by było przegięcie- az takiego banału to chyba nie zrobia, jestem pewna ze dadza wytłumaczenie ( jakieś sensowene) ja sadze że poprostu to była glowa podobnej kobiety .. bo przeciez Firma jest bezwzgledna co im po jednej anonimowej kobiecie - wazne żeby osiagnąc cel - i tak było by wg mnie najlepiej
Mia
Fernando Sucre

Dla mnie czy wsadzili tam plastik, arbuza czy prawdziwą głowę sobowtóra Sary i tak namieszali i dla mnie nie powinno jej już być. Jedyny powód, dla którego mam jeszcze jako taką akceptację jej zmartwychpowstania to Michael i nic poza tym. Właściwie to nawet nie obchodzi mnie już jej postać, tylko żeby nie przesadzala za bardzo z tą swoją depresją i nie łamała mu serducha przemyśleniami nad swoim zyciem, odsuwając się od niego kiedy w końcu będą mogli być razem to przymknę na to oko ;-) niech Michael bedzie szczęśliwy i ona w bonusie też ;-) .Ale jestem nieczuła :mrgreen:
Ernest
C-Note

Mogli ją zostawić w 4 sezonie i by nie było problemów,a tak zabrali ją teraz chcą aby wróciła z powrotem i narodził,się problem który jest dosyć trudny do rozwiązania,bo już dużo łatwiej przywrócić Kellermana (o ile w ogóle zginął no bo nie widzieliśmy czy to do niego strzelają a
w ciężarówce były 2 osoby)tak więc z jego przywróceniem nie byłoby problemu a z Sarą,to już całkiem inna Historia.
Pam
T-Bag

Byl tylko strzał i krzyki LJ'a... Sary nie słyszałam... Ale dobra. Powrót był już przewidziany, nawet w trailerze jest i niech tak już zostanie ;)
Ernest
C-Note

Pam pisze:
Byl tylko strzał i krzyki LJ'a... Sary nie słyszałam... Ale dobra. Powrót był już przewidziany, nawet w trailerze jest i niech tak już zostanie ;)
Ja też nie słyszałem krzyku ale potem LJ powiedział że słyszał krzyki Sary ale nic nie widział bo miał oczy zawiązane...
green_gun
Świeżak

Ernest pisze:
Mogli ją zostawić w 4 sezonie i by nie było problemów,a tak zabrali ją teraz chcą aby wróciła z powrotem i narodził,się problem który jest dosyć trudny do rozwiązania,bo już dużo łatwiej przywrócić Kellermana (o ile w ogóle zginął no bo nie widzieliśmy czy to do niego strzelają a
w ciężarówce były 2 osoby)tak więc z jego przywróceniem nie byłoby problemu a z Sarą,to już całkiem inna Historia.
ja sie zgadzam! To bez sesu no ale sami narobili sobie kapuchy i masz babo kwasek :D hehe
Ania1991_ck
Michael Scofield

Wiemy już że sara wraca. I to jest pewne. Ja się cieszę, bo bez niej to nie było to samo. A jak michael się ucieszy. ho ho. Ciekawe jak się wytłumaczą teraz. będzie dobrze.
mc's
Świeżak

wg mnie nie powinna wracać ani sara ani kellerman przecież to już się robi jak brazyliski serial albo moda na sukces.... ludzie gina i zmartwych wstają :/ zginęła i koniec (też płakałem ale po co ma wracać?) niech wymyślą coś innego. taka moja opinia mam nadzieje ze mnie za to nie zjedziecie :) pozdro
Serdziu
C-Note

nie porównujmy skazanego do mody na sukces :shock: z resztą teoretycznie w kwestii sary to by można mówić o zmartwychwstaniu no bo w końcu widzieliśmy jej głowę więc to trochę naciągane ale np w kwestii kellermana to nie do końca bo w końcu nie było widać czy jego zabijają czy uwalniają :-o więc a z resztą ja i tak jakoś wątpię że wróci ;-)
mofing
Świeżak

Wiecie co,
tak sobie myslke, ze Sara moze wrocic, ale wcale nie musi byc zywa.
To brzmi glupio, ale moze pojawic sie w jakichs retrospekcjach, albo jako sumienie Michaela.
Moze Michas bedzie sobie wybrazal jak by to bylo gdyby...
Widzialem cos podobnego w innym serialu, koles zginal, ale honorarium inkasowal do konca sezonu, bo pojawial sie jako wyrzut sumienia swojej morderczyni.
Bella14
Tweener

Heh :) Fajnie to, Serdziu, ująłeś :) Porównywać Skazanego do Mody na sukces... :-D Dosyć trafione :-D
A wracając do tematu... Myślę, że to fajnie, że Sara wraca. Bo w końcu chyba należy się Mike'owi jakaś rekompensata za to, co go spotykało w 3 sezonie, nie? I nie mówcie ludzie, że to będzie wskrzeszenie postaci, bo tak nie będzie. Sara nigdy nie umarła! I to jest pewne (wystarczy trochę przycisnąć pana Google, a on juz wszystko powie :-D ). Przeczytałam wywiad z reżyserem. Jasno z niego wynikało, że głowa z pudełka nie należała do Sary. Z resztą, starczy dokładnie obejrzeć tą scenę i w odpowiednim momencie wcisnąć "pause". Widać dokładnie, że ta głowa nie jest nawet trohę podobna do Sary. A Linc to naprawdę głąb kapuściany, że nawet się nie przyjżał tej głowie, tylko od razu poleciał do Mike'a :-/ Ech... Żal mi faceta (Linca, oczywiście)... Oni chyba na siłę chcą z niego zrobić totalnego kretyna :(
Luthien
Fernando Sucre

Nie żeby coś, ale trochę zboczyliście z tematu ;-)

A jeśli o mnie chodzi, to strasznie się cieszę, że Sara wraca. Oczywiście wiem, że jest to bardzo naciągane i denerwuje mnie to, ale mimo wszystko mam nastawienie pt. "niech sobie będzie naciągane, byleby wróciła" ;-)
Szkoda, że tej jej śmierci w 3. sezonie nie zrobili bardziej zagadkowej. Gdyby już wtedy były w tym temacie niedomówienia, to teraz byłoby scenarzystom łatwiej, a ja nie miałabym dylematu, czy to dobrze czy źle, że ją ożywiają ;-)
Bella14
Tweener

Tyle, że jej wcale nie ozywiają, bo ona nigdy nie zginęła :) Więc nie ma nic naciąganego w jej powrocie. Po prostu Firma przetrzymywała ją gdzieś i tyle :) Z resztą, spójrzcie na to zdjęcie...

Obrazek

(żródło: http://justjared.buzznet.com/2007/10/08 ... nt-page-7/ )

Ta głowa nie jest choćby w najmniejszym stopniu podobna do Sary. Kolejna sprawa, że w tamtym klimacie praktycznie od razu zaczęło by czuć tą ohydną woń martwego ciała... A po Lincu raczej nie było widać, żeby mu coś śmierdziało...

P.S Czy za dodanie takiego zdjęcia mozna dostać ostrzeżenie? Bo bądź co bądź, jest ono troche drastyczne...

Nie. Już zdjęcie było kiedyś wstawione ;)
niuń
Ostatnio zmieniony 2008-08-20, 14:27 przez Bella14, łącznie zmieniany 1 raz.
Serdziu
C-Note

ja jeszcze kojarzę, że jak Link szedł do tego pudełka to były na spodzie chyba ślady krwi, no ale przecież ta głowa mogła należeć do kogoś podobnego do Sary, pamiętacie Kelli Foster z drugiego sezonu ona była dość podobna do Sary :-D Ale tak wracając do tematu to ciesze się bardzo że Sara wraca bo ją lubię bardzo :-)
Patryk6122
Świeżak

Dla mnie podobało się jak miała obcięta głowe. Szkoda tylko że tak już nie zostało. Może gdyby Sara była dalej martwa to Michael miałby jeszcze więcej rozumu. A tak jakaś laska zawraca mu głowę. :evil:
Wróć do „Sezon IV”