NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Kto zginie w czasie 4 sezonu?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków czwartego sezonu.

Kto zginie w czasie 4 sezonu?? (macie 2 opcje)

Czas głosowania minął 2008-07-03, 10:27

6%
Michael Scofield
4
6%
Lincoln Burrows
4
6%
Fernando Sucre
4
7%
LJ Burrows
5
1%
Sofia Lugo
1
14%
Brad Belick
10
28%
Susan B Anthony
19
14%
James Whistler
10
10%
Alexander Mahone
7
7%
T-Bag
5
Brak głosów
Sara Tancredi

Liczba głosów: 69

klocek1231
Tweener

Ja stawiam jeszcze na selfa......mam przeczucie ze umrze....albo otrze sie o smierc w jakiejs waznej akcji z firma.......
Dominik676
John Abruzzi

No mi też się wydaje, że Don Self umrze. Wnioskuje coś takiego z tego, że jak na razie uśmiercili dwie ważne postacie jakie doszły w tym sezonie i coś mi się wydaje, że dojdzie do tego, że żadna z nich nie dożyje końca sezonu. Już nawet ostatni odcinek może wskazywać na to, że koniec z nim. Został złapany z ta swoją agentką i Gretchan na pewno mu tego nie odpuści, tak samo jak zapewne T-Bag. Niestety w ankiecie nie ma Selfa, więc nie zagłosowałem na nikogo.
Laraa
Tweener

Ja sadzę też, że umrze Self ;]. Uważam też że zginie toś bardzo bliski Michaela i obstawiam na Linca albo Sucre. I że umrą po to by ratować Michaela czy coś w tym stylu. Nie chcę żeby Susan umarła bo to moja ulubiona postać i zawsze akcje z nią są ciekawe. Mahone też jest świetny. Najlepiej jakby właśnie Self odpadł bo jest zbędny dla mnie i tak cała robotę za niego odwalają Michael i reszta.
Dominik676
John Abruzzi

Najlepiej jakby właśnie Self odpadł bo jest zbędny
To już byłoby zasadniczo dość dziwne. ja bym się zastanawiał: po co oni dodali te nowe postacie, żeby je teraz wszystkie uśmiercić?. Uważam, że Self jest już takim bohaterem, który powinien zostać w serialu, wniósł do niego naprawdę dużo. Nie zmienia to jednak faktu, że też wydaje mi się, że to właśnie on umrze.
agulec
Michael Scofield

Dominik676 pisze:
po co oni dodali te nowe postacie, żeby je teraz wszystkie uśmiercić?
hehehe bo im szkoda starych, dobrych bohaterów, to powrzucali nowych, za którymi nikt nie będzie aż tak bardzo tęsknił xD
Wyjątek zrobili z Bellicka, żeby wszystko nie wyglądało zbyt podejrzanie :576:

Ankieta powstała przed czwartym sezonem i popatrzcie - póki co wytypowaliśmy trafnie dwie z trzech postaci, na które zostało oddanych najwięcej głosów ;)
Dominik676
John Abruzzi

za którymi nikt nie będzie aż tak bardzo tęsknił xD
A może ja tęsknie za Rolandem i Wyattem :mrgreen: (taki żarcik). Nie no, ale może było tak, że jak oni zgadzali się na grę w serialu myśleli, że to będzie nie wiadomo jakie popularne i będą jacyś ważni, a tu IV sezon ma małą popularność i zrezygnowali. Wydaje mi się, że to tak była, ale może było tak jak mówisz agulec, wiedzieli, że w tym sezonie chcą zrobić dużo trupów, to pododawali postacie, żeby później było kogo uśmiercać. Mam tylko nadzieję, że Don Self się utrzyma, bo zacząłem go lubić.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie poto dodaje się nowe postacie żeby je uśmiercić. Ja myślałam że Roland zostanie z nami do końca. Ale lepszy on niż Mike naprzykład.
Ja od początku obstawiałam że Susan kipnie. A tu zakok wręcz przeciwnie zakumplowała się z ekipą. To się nazywa obrót do 90 stopni.
Alexxa
Mahone

Ania1991_ck pisze:
Nie poto dodaje się nowe postacie żeby je uśmiercić.
Niestety, ta zasada nie działała przy Whistlerze.. :roll:

A ja myślę, że 3 trupy to już wystarczająca ilość, jak na te dotychczasowe 11 odcinków. Umarły dwie nowe osoby, i jedna która była od początku. Jeśli odważą się uśmiercić kogoś ważnego dla serialu, który jest długo to.. :evil:
krupson
Świeżak

Wg mnie możliwe jest że na końcu zginie Lincoln albo Sucre. Mahone i Michael raczej nie zginą. Tytul serialu to ,,Skazany na śmierć'' a skazanym na smierć byl nie kto inny jak Lincoln Burrows dlatego myślę że prawdopodobne jest że to on wlaśnie zginie a nie Michael.Co do Sucre to myślę że jeśli by go usmiercili to byli by zupelnie bez serca :) Pozdrawiam
Alexxa
Mahone

krupson pisze:
Tytul serialu to ,,Skazany na śmierć''
Niekoniecznie :roll: . Tytuł to 'Prison Break'- czyli Ucieczka z więzienia, tak ogólnie. Tylko Polacy potrafią tak przekręcić tytuły :roll: .
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie Sucre nie może zginąć. On nic nie zrobił. Pewnego razu połasił się na ucieczkę z Fox River i to miało być wszystko. A tu taka akcja. Ciekawe jak by się potoczyło jego życie kajby nie poznał Michaela. Masz racje to było by bez zerca.
Linca chyba też nie uśmiercą bo serial atracilł by sens. Ciekawe czy Gretchen dożyje końca.
Luthien
Fernando Sucre

Ania1991_ck pisze:
Linca chyba też nie uśmiercą bo serial atracilł by sens.
Zgadzam się. Nie po to Michael wyciągał go z więzienia przez cały 1 sezon, żeby na końcu i tak miał zginąć. Całe poświęcenie Mike'a poszłoby wtedy na marne. To by było bez sensu. Kto jak kto, ale Linc musi dożyć do końca, bo w końcu o to w tym serialu na początku chodziło - żeby go uchronić przez śmiercią.

Sucre tak samo nie mogą zabić! Za dużo już przeszedł, zwłaszcza jak na to, że tak na prawdę nic nie zrobił.

[ Dodano: 2008-11-23, 15:14 ]
Już bardziej prawdopodobna wydaje mi się śmierć Michaela, ale koniecznie w czasie jakiejś akcji, a nie na raka czy coś w tym stylu, bo to nie ten typ serialu, gdzie choroba zabija głównego bohatera!
Ale oczywiście nie życzę mu żadnego rodzaju śmierci!
Wróć do „Sezon IV”