by Handcannon

Forum graficzne: komentarze, oceny, zlecenia itd.
agulec
Michael Scofield

WOW niebieski piasek! :D
Fajne to jest, pomysłowe, niezłe rozmieszczenie planów^^
Każdy element umieszczałeś osobno?
A 3 miejsce w czym? Jakiś konkurs w necie? :D
Mahonia
T-Bag

O rany, super to jest :-)
Ten piasek niebieski też mi się podoba :-D W ogóle całe wykonanie jest super, cienie i kolory. Odlot :-P
Handcannon
T-Bag

agulec pisze:
Każdy element umieszczałeś osobno?
Tak, tło to sama pustynia a reszta to inne zdjęcia ;)
agulec pisze:
A 3 miejsce w czym? Jakiś konkurs w necie? :D
Ta
agulec pisze:
WOW niebieski piasek! :D
To miał być lód xD

Sigi
Obrazek
Obrazek
edzik
Michael Scofield

No faktycznie, praca I. klasa, choc wg mnie i tak nic nie jest w stanie przebic Czarnobyla :).
Co do sygnaturek to druga z Ciara zdecydowanie lepsza, fajne delikatne efekty
niunia
Michael Scofield

O, to jest ta fajna praca, którą mi pokazywałeś. Aż sama się dziwie czemu zajeła 3 miejsce. Bardzo pomysłowo wykonana i to powinno przede wszystkim być brane pod uwagę. Ale i tak super efekt.
A to z Sillent Hill mhhroczne i trzyma klimat. Kolory rewelacyjne. Idealnie pasują do tego typu prac ;)
agulec
Michael Scofield

Fajowe^^ ..ale nie wiem, która podoba mi się bardziej :D Pierwsza ma w sobie coś fajnego, śmieszna jest :D Ładne kolory - spokojne, ale nie mulące.
Ale chyba jednak druga - jak tak na nią patrzę, to mam wrażenie, że się Ciara poślizgnęła na tych "niebieskich, lśniących rzeczach" i tak ją trochę rzuciło xD A tak na serio, to jest świetnie wykonana ;)
Mahonia
T-Bag

Z tych sygn najbardziej mi się podoba druga. Ma coś w sobie. Pierwsza też fajna, ale druga o wiele lepsza moim zdaniem ;-)
valentiina
Tweener

Hm, obie mi się podobają.
Ładne, przyjemne dla oczu.
I nie wiem która ładniejsza ;)

I nie martw się, nie zapomniałam jeszcze, że wisisz mi dwie sygny :511:

:-D
Handcannon
T-Bag

Sparta xD
Obrazek

i mój pierwszy sprite :D
Obrazek
I nie martw się, nie zapomniałam jeszcze, że wisisz mi dwie sygny :511:
To jakiś żarcik tak? :D
MarQ
Michael Scofield

A mi Kevo zrobil taka superowa sygne ale sie nie pochwalil skromniacha :D no to ja za niego :D
Obrazek
valentiina
Tweener

To jakiś żarcik tak? :D
Nie, nie, nie ; )
Kurczę tylko nie pomyślałam że nie wiesz kim jestem, Desaire. :mrgreen:

A co do tych nowych prac, to fajnie ci wyszły, ale jak dla mnie za ciemne.
Mahonia
T-Bag

Z tych nowych najlepsza pierwsza. Lubię klimaty mroczne^^ i super zrobione kolorki. Druga spoko, a trzecia :-D wybacz Marek ale to nie raczej te klimaty :lol: Ale też nie zła ;-)
B...
Michael Scofield

Hand'iak miszczu jeden :mrgreen:
mowe mi odejmuje jak tu wchodze^^
i wyjsc z podziwu nie moge ze pomysły Ci sie nie koncza. Kazda sygna jest dopracowana do konca. Moze sie nie znam na grafice a moje zdanie jest g*wno (za przeproszeniem) warte :lol: ale dla mnie prace pokroju tej z Ciarą i Sparta sa niemalze idealne.
co do sygny Marka od razu wiedziałam ze maczałes w niej palce :-P i to nie z powodu podpisu pod nia^^
machnij kiedys moze jakis meski jej odpowiednik, zeby takze i forumowe babole miały na co patrzec xD
Aglek
Michael Scofield

Babka chinka wygląda całkiem :mrgreen:
Ciara jest ekstra!!! Normalnie... zrobisz mi takim stylem tylko z kims innym :P ? Np. z jakimś przystojnym Mareczkiem (czyt. Justin Timberlake) :P
Sparta nie specjalna ;) Tak jakoś troszkę ciemno, ale jakbys rozjaśnił to niektóre by były za jasne :P

a o co chodzi w sprite?? Bo mi się podoba!! :D
Ladnie sie komponuje :D

A Sara, a raczej jej płuca to mistrzowskie xD
B... pisze:
machnij kiedys moze jakis meski jej odpowiednik, zeby takze i forumowe babole miały na co patrzec xD
Popieram!! :mrgreen:
Tylko duzo bo jest duzo baboli :-D
Handcannon
T-Bag

valentiina, przypomnij mi jakie bo nie pamiętam :lol:
pomyśle :D
Aglek pisze:
zrobisz mi takim stylem tylko z kims innym :P ? Np. z jakimś przystojnym Mareczkiem (czyt. Justin Timberlake) :P
zrobiem ale na kiedyś xD
Aglek pisze:
a o co chodzi w sprite??
Jeżeli chodzi ci o to co to jest sprite no to jest to przede wszystkim taki napój xD jeżeli chodzi o sygne to jest to taki mały ludzik i jakaś taka "historia" jeżeli wiesz co mam na myśli :d

Av
Obrazek <3 xD

Marek mówi że ładny sig to daje :D

Obrazek

wstawić se w podpis? bo mam pewne za i przeciw i nie wiem :D
agulec
Michael Scofield

Sparta i sprite - bardzo ciekawe :D Szczególnie ten sprite - ten ludzik i wybuch, aż się czuje dynamizm :D Poza tym bardzo ładne kolory na tym tagu jak i na Twoim nowym avie^^

A co do zmiany podpisu, to jasne, że zmieniaj! Przecież robiąc takie cudeńka wręcz nie możesz ciągle chodzić z takim samym :D
Aglek
Michael Scofield

zrobiem ale na kiedyś xD
dziękować!! ^^
Handcannon pisze:
Jeżeli chodzi ci o to co to jest sprite no to jest to przede wszystkim taki napój xD jeżeli chodzi o sygne to jest to taki mały ludzik i jakaś taka "historia" jeżeli wiesz co mam na myśli :d
Rozumieć :D :D :D

Av jest bardzo ladny :D Niezbyt zamglony, jest wyrazisty i przede wszystkim ładna osóbka!! xD
A co do siga to nie jestm przekonana... głównie chodzi o to, że zdjecie którego użyłeś jest takie średnio ładne ;)
Morgoth
Fernando Sucre

Handcannon, zwracam się z niewielką prośbą o zrobienie mi avatara z tym czymś: xD http://homepage.ntlworld.com/neil.davies12/BenLinus.jpg Nie wkładaj w to proszę zbyt dużo pracy, prosiłbym też żeby nie ubyło niczego (zachowanie elementów^^) . Mówiąc o "zrobieniu avatara" mam głównie na myśli zmianę rozmiaru, wynik wyślij mi na PW ;)
z góry dzięki (mam nadzieję że problemu nie robię^^)
PS jakbyś mógł to jeszcze lekko zmień kolory żeby pasowało do tego : http://www.vpx.pl/up/20080307/128124f50 ... 159197.jpg
Handcannon
T-Bag

Chyba lepszy sig, chyba mój najlepszy xD tak tak lewa strona do bani :roll:

Obrazek
agulec
Michael Scofield

ehehehe jak żeś ją wsadził pomiędzy takie fajne kolorowe rzeczy :D są nawet kwiatki ;D
Tło rzeczywiście trochę cierpi - szczególnie z tej lewej strony i to trochę psuje cały efekt, ale sam pomysł jest świetny i wykonanie najważniejszej części też! :D
Handcannon
T-Bag

Lepiej? :D

Obrazek
agulec
Michael Scofield

Ooo.. no. :D Sto razy lepiej^^ Teraz wygląda jak zapakowany prezent i to jest fajne! :D
Wydaje mi się, że jeszcze lepiej byłoby bez tych pasków po lewej stronie, ale tam. Czepiam się :] Podoba mi się^^
Mahonia
T-Bag

To drugie zdecydowanie lepsze :-D Świetnie upchałeś^^ te różne różności tam :-P Bardzo mi się podoba, tylko szkoda, że twarz dziewczyny jest jaśniejsza niż na pierwszym ;-)
MarQ
Michael Scofield

drugie milion razy lepiej cwaniaczku posluchales sie ze lewa pusta :D super ci to wyszlo
jestem na tak :D wogole lepsze tlo niz na 1 :D
valentiina
Tweener

Handcannon pisze:
valentiina, przypomnij mi jakie bo nie pamiętam :lol:

To już nie ważne teraz i tak nie są mi potrzebne :-D

A co do twojej ostatniej pracy, to średnio mi się podoba, ale przyznaję, pomysł fajny (tak, tak wiem że się nie znam) :-D
Wróć do „Grafika”