by Handcannon

Forum graficzne: komentarze, oceny, zlecenia itd.
Mahonia
T-Bag

Ooooo Kevin boska sygna :-P
Bodajże to Tom Underlay ;-) Kolory świetne, postać wtopiona fajnie w tło. po prostu miodnie :-D
Handcannon
T-Bag

Obrazek

Best Av :D
MarQ
Michael Scofield

Fajny i pasuje do sygny :D napis supcio :D
Aglek
Michael Scofield

Bardzo fajoski!! :D
Taki ładny :D I jak to MarQ powiedział "pasuje do sygny" :P
agulec
Michael Scofield

Noo... av naprawdę robi wrażenie^^ Niezłe zdjęcie, takie 'z duszą' :D
Dobry ten napis - dość spory i mogłoby się wydawać, że nie będzie pasował, a pasuje świetnie :D
Mahonia
T-Bag

Av bardzo fajny, podobają mi się kolorki i klimacik ;-)
Handcannon
T-Bag

agulec pisze:
Dobry ten napis - dość spory i mogłoby się wydawać, że nie będzie pasował, a pasuje świetnie :D
No sam się zdziwiłem :d

Signa xD
Obrazek
agulec
Michael Scofield

łooo.. jakie fajne te obręcze oO
..i w ogóle cała prawa strona wymiata :D Kolorystyka świetna!
Kapitan Ameryka hehe ;D
No ładne to jest, co tu dużo mówić ;) Kolejne cudo wyszło spod Twej ręki^^ xD
Handcannon
T-Bag

Znalazłem jeszcze taką starą tapetkę z Sarą :P

Obrazek
agulec
Michael Scofield

Ja też chcę takie rzeczy u siebie znajdować xD
Piękna, taka 'z blaskiem'^^ Ślicznie wygląda to zdjęcie, napis pasuje, kolory przymglone ale nie mulące, jest miejsce na ikony xD i przede wszystkim jest ciemna^^
Bardzo mi się podoba, ekstra :D
edzik
Michael Scofield

No kocham takie delikatne prace. Bez zbednych bzdetow sa najlepsze. Ta jest prze prze:)
Handcannon
T-Bag

Dziękuje wam za wszystkie komentarze ;)

Teraz daje coś kompletnie innego. Będąc dzisiaj w szkole z 2 kolegami spytaliśmy się parę osób czy wiedzą co się stało w Chernobylu. Więc chodzimy i pytamy parę osób z klasy, słuchamy odpowiedzi i patrzymy na te osoby ze zdziwieniem, większość odpowiedzi brzmiała "a gdzie to jest?" jest to bardzo przykre ponieważ stała się tam tragedia i nie trzeba się tym interesować żeby wiedzieć co się tam wydarzyło, tak samo jakbym spytał w którym roku rozpętała się II Wojna Światowa. Dlatego trochę przybliżę wam co się tam stało nie chcesz czytać nikt Ci nie każe.
"50000 thousands peoples used to live here... now its a ghost town" mowa o Mieście położonym nie daleko Chernobyla które nosi nazwę Prypeć, nazwa ta pochodzi od rzeki która płynie w tamtych rejonach, było to miasto dla rodzin robotników pracujących w elektrowniach położonych kilka kilometrów od Prypecia, było to miasto bardzo nowoczesne jak na tamte czasy, posiadało park rozrywki, basen, pałac kultury i jeszcze wiele więcej rzeczy których nie będę wymieniał, miasto tętniło życiem, było kolorowe i pełne blasku lecz tylko do 01:23 26 kwietnia 1986r. wtedy to właśnie stała się ta katastrofa. Kilka minut po 1 rozpoczął się nieszczęsny eksperyment, o 01:23 jeden z techników obsługujących czwarty reaktor próbował uruchomić system zabezpieczeń. System ten jednak nie zadziałał, ponieważ wskutek wysokiej temperatury uległy skrzywieniu kanały, przez które wprowadzane są do reaktora pręty zatrzymujące reakcję łańcuchową. W wyniku dużego skoku mocy temperatura rdzenia bardzo się podniosła, co spowodowało utlenienie cyrkonowych wyściółek kanałów paliwowych. Po kilkunastu sekundach ilość energii produkowanej przez reaktor stu krotnie przewyższyła dopuszczalny poziom. Doprowadziło to do eksplozji znajdującej się w reaktorze pary wodnej, która rozsadziła ważącą blisko 2000 ton osłonę antyradiacyjną pokrywającą reaktor. Chwilę po tym nastąpił drugi wybuch podobno powstał z pomieszania wodoru i tlenu, który po zniszczeniu osłon bezpośrednio zetkną się z rozżarzonym grafitem o temperaturze ok. 3000 stopni Celsjusza. Wtedy do atmosfery dostał się radioaktywny pył.

Obrazek <klik powiększa

Mogą się tu znajdować pewne błędy, ponieważ nie jestem w stanie zapamiętać tych wszystkich nazw.
Jak ktoś chcę to mogę napisać co było dalej. Jak ktoś przeczytał to dziękuję gdyż pisałem to ja sam a nie kopiowałem z Wikipedii czy z jakiegoś innego źródła.
Mahonia
T-Bag

Capitan America typowo komiksowy^^
Sara piękna bez dwóch zdań, śliczne kolorki, napis i w ogóle :-)
A ostania praca i mały "wykładzik" powalają. fajnie opisałeś sprawę i może faktycznie tym którym będzie się to chciało czytać, przybliży to co nie co, a tapetka bardzo fajna.
B...
Michael Scofield

Tapeta oddaje klimat :roll:
wykład równiez.
sama kiedys czytałam informacje,moze nie na sam temat tego, jak do tego doszło i jak to wygladało, ale głównie skutków.
wiec :shock:
Co do odbioru to mnie juz to nie dziwi...takie ignoranckie podejscie od pewnych rzeczy.
agulec
Michael Scofield

Heh.. urodziłam się 3 miesiące po tej katastrofie i nie wyobrażam sobie, że ktoś na słowo 'Czarnobyl' reaguje w taki sposób.
Z tego co wiem, można nawet zwiedzić to miejsce - przynajmniej obszar względnie dzisiaj bezpieczny. Widziałam tylko zdjęcia, ale to wymarłe miasto nawet na fotografiach robi wrażenie.
Aglek
Michael Scofield

Tapetka trzyma klimat... Bez bajerów, prosta aby ludziom uświadomić tą tragedie...
Ja dokladnie historii nie znam tylko ogół, ale to co opowiedziałeś wszystko mi przybliżyło ;) Powiedz, co się działo dalej??
Madzialena
Mahone

Tapeta bardzo klimatyczna...
Sama oglądnęłam parę filmów na ten temat i przeczytałam kilka ciekawych artykułów.
Osobiście ciekawią mnie takie tematy, choć są przygnębiające...
MarQ
Michael Scofield

hej zrobiłbyś mi jakąś tapetkę z Chralize Theron ? ;)
Handcannon
T-Bag

Proszę cię ;) chyba mój best :P

*brak obrazu*
agulec
Ostatnio zmieniony 2008-10-13, 18:47 przez Handcannon, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanira
Michael Scofield

Och... Tapeta chwyta za serce... Masz talent… szczególnie w rzucaniu moimi własnymi słowami co w takiej formie w jakiej to przedstawiłeś mnie obraża. I niech moderator nie pisze tu za chwilę wypracowania, które zajmuje pół strony mojego beznadziejnego ekranu, że „reaguję czasem zbytnio agresywnie”. Bo na takie „coś” (to już nawet nie podchodzi pod chamstwo tylko zagłębia się jeszcze dalej i dalej i dalej) już sobie nie pozwolę. Zamiast szaleć za podawaniem źródła władza mogłaby się zająć takim czymś. Ale Tanira to Tanira i Tanirę i tak ma każdy głęboko w du…
agulec
Michael Scofield

Moderator jest możliwie bezstronny, może działać niestety tylko po fakcie i pisze wypracowania tylko wtedy, kiedy uważa, że może coś zmienić, chociaż w głębi duszy wie, że takie akcje i tak nic nie dają.
Niestety Wasz moderator powoli traci wiarę w to co robi, dlatego tym razem zachowa pewne sprawy w swojej pamięci - a ma ją bardzo dobrą - i po prostu zrobi to, co uważa za słuszne, a swój wybór wytłumaczy możliwie minimalnie.

Handcannon, praca została usunięta ze względu na treści, które urażają Tanirę.
Handcannon
T-Bag

SILENT HILL

Obrazek
Obrazek
Obrazek
agulec
Michael Scofield

łoo.. jaki.. upiorny zestaw ;D wszystko jakby nasączone krwią ..oO dobre :D
Najbardziej podoba mi się środkowe, bo najmocniej oddaje cały ten klimat i jest takie.. szorstkie^^
A tak w ogóle, to okropne są te potwory xD
valentiina
Tweener

O kurczę, muszę powiedzieć że to potwory są obrzydliwe ; )
No ale, gdybym się ich nie bała, to prace są naprawdę bardzo fajne.
:mrgreen:
Handcannon
T-Bag

ta praca zajęła 3 miejsce :/ no ale zawsze coś :p

Obrazek
klik powiększa
Wróć do „Grafika”