all by Tanira

Zakaz korzystania i rozpowszechniania prac poza forum bez zgody ich autorów!
AutumnLeaf
Michael Scofield

Fantastyczne te avy ^^ Nareszcie mi się wszystkie otworzyły --'
Awww jest i Sofijka, no śłitaśnie ;p xD
Alex...jeszcze nie napiszę, że mnie wzruszył, ale za serce lekko ścisnął ^^
No nic, świetne.
Cwaniak
C-Note

tak sobie przegladałem temacik,i znalazłem takie cuś:
Zaczynasz pomału zachowywać się jak Cwaniak, a to bardzo zły znak...
aha czyli krytyka prac,wyrazanie swojej opinii,jest karalne i podchodzi pod paragrafy? ludzie....jesli sie komuś cos nie podoba,to niech to wyrazi swoje zdanie i już.Aha.I nigdy nie będe sie zachwycał pracami,ktore na ten zachwyt nie zasługują,no chyba ze chcecie powiedziec ze stock i napis to piekna sygna,odrazu męska część forum pracuje ręką,a żeńska dostaje orgazmu,całe forum ściga sie o to,kto pierwszy wrzuci ją sobie to podpisu itp a tu przyjdzie jakiś Cwaniak,burak,pajac i błazen forumowy,skrytykuje wspaniałą sygne to odrazu bana mu!!! TAAAKKK!!! przeciez odkąd przybył na to forum,połowie userów odechciało sie robic prace,przez jego ostre komentarze!!! akurat do Ciebie Tanira nic nie ma,uwazam ze jestes wporządku,masz swoje zdanie,i ten post nie jest kierowany akurat do Ciebie.
Przecież nigdy nic nie miałeś do prac Taniry
czy ja dobrze widze?! czy ja umiem czytac?! ; D ta wypowiedz mnie rozwaliła,no tak,ktos zrobi jedną dobrą prace,to kazda nastepna tez jest cudowna,nie moze stracic formy,a jesli ktos kto do tej pory chwalił prace,to nie ma prawa juz zadnej innej pracy tego aurota skrytykowac!!!! przeciez wszystkie sigi są piekne....
Przyhamuj troszeczke i wszystko będzie tak, jak być powinno
aha czyli mam rozumiec,ze autorzy prac płacą innym userom za pozytywne oceny? : D
Świetne efekty
efekty??? przeciez w pracach ma nie byc efektów,bo liczy sie prostota :lol:

koniec OT,teraz wrócmy do tematu

Cóż zawsze miałem słabosc do animowanych avków,wiec one siłą rzeczy mi sie podobają.Sigi....staraj sie urozmaicac ten styl,bo wałkujesz go juz od długiego czasu.Poszukaj czegos innego,lub nie iwem,dodawaj do prac różne elementy,textury,brusze,dodge'a ktorych dotychczas nie uzywalas.Pewnie zostane zjechany,"nie każ jej zmienaic stylu,ona sie w nim dobrze czuje i w nim jest dobra" ale zmiany wyjdą Ci tylko na dobre,bo klepiąc całyu czas to samo,stoisz w miejscu,a to nie prowadzi do progressowania ; ) powo : )
Tanira
Michael Scofield

no dobra...coś nowego w nowym stylu...krytyke przyjme na klate. Mówić co jest źle :-D

Obrazek
B...
Michael Scofield

Tanira pisze:
krytyke przyjme na klate.
:mrgreen:

laik B... stwierdza ze wszystko jest dobrze.
styl nowy czy nienowy, a i tak widac 'rączkę' autorki ;-)
mi sie podoba: ciekawa kolorystka, ogolnie za taką moze nie przepadam, ale w tym przypadku jest uzasadniona... i ten efekt...jakby baniek mydlanych^^
napis wkomponowany w całosc, co wychodzi Ci zawsze bardzo bardzoooo:-)
Cwaniak
C-Note

Tanira pisze:
no dobra...coś nowego w nowym stylu...krytyke przyjme na klate. Mówić co jest źle :-D
zasadniczo Twój styl jest ciekawy,ale zbyt długo go ciągniesz.Naprawde,zmiany wyjdą Ci tylko na dobre,i nie jeździc po mnie za chwile ; D.Spróbj np. cos z tłem zrobic,z jednym renderem,ew. w tło dac jego powiekszone powielenie na niskiem kryciu,pobaw sie kolorami,dogem,color balancami,burnami,texturami itd : D
Aglek
Michael Scofield

Cwaniak pisze:
,odrazu męska część forum pracuje ręką,a żeńska dostaje orgazmu
Uspokuj się Cwaniak... Nie rozdrapuj starych ran bo mi się już obojetny zrobiłeś... A teraz to mnie trochę wkurzyłeś...

Tanira pisze:
Mówić co jest źle :-D
Jak dla mnie praca jest bardzo fajna ^^
Kolory i te kółeczka świetnie pasują do Sary xD
Mam tylko takie wrażenie, ze jedno kółeczko to na środku troche jakoś przysłania Sare... Ale nie nachodzi jej na twarz... To dobrze ^^
Bardzo pozytywnie :D
AutumnLeaf
Michael Scofield

Mnie pewnie wszyscy uznają za mało obiektywną, ale kij z tym xD

Mnie się podoba, wygląda jakby się opierała na tym bąbelku ;p
Na sygnie jest eee...trochę więcej niż na poprzednich i też dobrze to...wygląda...
Dobra nie udaje już więcej specjalisty i nie pogrążam się jeszcze bardziej ;p
Najważniejsze, że przyjemna dla oka ^^
Ostatnio zmieniony 2008-09-07, 16:57 przez AutumnLeaf, łącznie zmieniany 1 raz.
Madzialena
Mahone

Mnie tam się praca podoba :)
Kolorystyka także nie w moim stylu ale tutaj bardzo pasuje :P
Tanira
Michael Scofield

4x02 part I

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
AutumnLeaf
Michael Scofield

Śliczne te avatary, takie Twoje.
Zwłaszcza...nie oO Wszystkie są fantastyczne.
A sygna OO OO OO, będą niedługo cytować moje komentarze i mówić, że tak NIE należy oceniać prac, ale chrzanię ^^ bo sygna jest taka OO OO OO
Luthien
Fernando Sucre

avki piękne, sygna powalająca ;-)
Cwaniak
C-Note

sygna ma słabe kolory,mdłe,przez co mi sie nie podoba,napis tez wywalic na zbity pysk....wiem ze zostane zjechany,ale poprostu ja tak uwazam i kropka.z avków jedynie 3 i 4 mi sie podobają,reszta to jakby zwykłe zdjecia z napisem
Aglek
Michael Scofield

dobra dobra... ^^
Pierwszy i drugi bardzo mi się podobaja ^^ A co do sygny to uważam, ze jest świetna, a bez koloru też by była bardzo dobra, a chyba nawet lepsza!! :D

etoop ;) Cwaniak już tak ma... Nie zmienisz go, próbowalismy, ale nam nie wyszło...
Tanira
Michael Scofield

4x02 part II

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

i dla Marka

Obrazek
Luthien
Fernando Sucre

świetne! najbardziej podoba mi się ta Michaela z Sarą (świetny moment wybrałaś) oraz ta Susan

coraz lepsze wychodzą Ci te ruchawe ;-)
Cwaniak
C-Note

ruchawe
OMG :lol:

animowane jak juz cos....

zawsze mi sie gify podobały...gify sweitnie,te avki zwykłe,juz mniej,ale są lepsze niz te z pierwszej paczki
B...
Michael Scofield

mi się tam 'pani nauczycielka, co torby dobrac nie umie' podoba ;) ladna kompozycja, kolorystyka i w ogole miło sie na nia patrzy :-)
co do avów to...
ruchawe :-D jak zwykle, szczegolnie podobaja mi się te z Alexem i T-Bagiem, bo wybralas swietne ujęcia, nawet Linc mi sie podoba :roll: :lol: bo smiesznie sobie tam mamrocze cos:-)
co do zwykłych to zgadzam sie z cwaniakiem ze te ostatnie sa lepsze niz poprzednie, choc dwa pierwsze z part 1 sa very nice :-D ale reszta troche niewyrazna jak na moj gust^^
a pierwszego z part 2 to chyba sobie skradnę :-)
AutumnLeaf
Michael Scofield

animowane jak juz cos....
:lol:

Nie będę oceniać po kolei, bo niby po co skoro Twoje avy to Twoje avy ^^

'Ruch@j@ce' się też są świetne, chociaż ładują mi się z godzinę ;p

Później zedytuję i napiszę więcej bo siE łąduje ;p
Xaneta
Michael Scofield

Nowy styl z tą Sarą się udał. Kolory są ładne,efekty dobrane... Pasują do niej. Takie Delikatne.
A Avy są boskie. Ruchawe i nieruchawe. Swietne ujęcia i sceny.
Sygna z Sarą ładna.Tak się usmiecha... Sama do siebie znowu -_- xD
Ale mi sie w ruchawych podobają te koncówki...(przejście ze sceny na napisy)... xD Wiem że mam na bani :D
Alexxa
Mahone

Te 'ruchawe' bąz po prostu- animowane- genialne :D. Fantastyczne zarówno te z Alexem , jak i z T-Bagiem. Nie wiedziala, co wybrać i póki co zdecydowalam się jednak na Teddy'ego :mrgreen: .
MarQ
Michael Scofield

dzieki ci za avka muach :*
juz ustawiam :D
agulec
Michael Scofield

u łaa..

Gdybym teraz miała wymienić wszystko co mi sie podoba, to i tak nikt by się w tym poście nie połapał, ale jest kilka większych prac, o których muszę wspomnieć, bo bardzo mi sie podobają.
Po pierwsze tapeta z Michaelem na 34 stronie - przede wszystkim świetny, prosty pomysł i bardzo udana kolorystyka.
Dalej "takie 4 abstrakty" z 36 - na niektórych może pozbyłabym sie napisu, poza tym świetne kadry, ogólnie mają w sobie taką przyjemną lekkość, która bardzo mi się podoba.
Fajnie prezentuje się też kolejna sygna ze Scofieldem.
W 'mrygających' avkach jesteś naszym mistrzem normalnie i zawsze lubię sobie popatrzeć na każdy z osobna ^^
Tanira
Michael Scofield

4x03 part I

Obrazek Obrazek Obrazek
AutumnLeaf
Michael Scofield

Nie no kur...ledwo widzę te avy przez mój walący się system i ślimaczy net, ale i tak se skomentuję >>
Tylko nie Teddy Oo Nie mogłam na niego patrzeć w tej scenie xD ;p
Majkuś bosko, ale tego pierwszego niestety nie widzę --'
Mahonia
T-Bag

No to podsumuję wszystkie pracki od mojego ostatniego postu i powiem że wszystko super tylko te ostatnie sygny z Sarą mi jakoś szczególnie nie przypadły do gustu, nie wiem, może przez ta kolorystykę... Avki normalne wszystkie są gites^^ a 'ruchawe' aka 'animowane' też są fajne, dobre ujęcie z filmu, tylko nie podoba mi się, że czasami albo są strasznie krótkie scenki, albo się urywają tak gwałtownie i się pojawia napis :-| Lepsze są jak obraz zachodzi i się stopniowo pojawia napis np. tak jak w tych trzech ostatnich :-)
Wróć do „Grafika”