NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

takie tam by agulec ;)

Zakaz korzystania i rozpowszechniania prac poza forum bez zgody ich autorów!
Xaneta
Michael Scofield

haha xD boska tapetka xD świetny pomysł i genialne wykonanie ;] ;)
B...
Michael Scofield

ohohoho ale masz pomysły xD

ciekawa ta tapeta, to twarzy mu z ta bryczka^^
ale zrobił poze hmmmm i ten wzrk, ciekawe o czym a moze raczej o kim ( o nas ? :-D ) ze te rece tak wyciągnął ehehehe

oj no strasznie mi sie podoba chyba se ja walne na pulpit :-D
Alhandra
Świeżak

Wow , jestem pod wrażeniem. Chciałabym kiedyś umieć zrobić taką tapetę, ale niestety nie mam talentu do tego typu rzeczy :-) . Bardzo podobają mi się twoje prace (szczególnie z moim kochanym Williamem ;-) )są proste, ale ze stylem i pomysłem. Gratuluję talentu.
James Whistler
Świeżak

agulec pisze:
taka była moja wizja^^
wizja zupelnie mi sie nie podoba.
tapety nie skomentuje bo brak mi slow na tego czlowieka.
Pam
T-Bag

Jaka śliczna tapecia. Od razu ją sobie ustawiam :D
kate24
Sara Tancredi

Ostatnie sygny- PRZEŚLICZNE!!

tapetka z Alexem , aż mnie zatkało WoW naprawdę jest świetna
James Whistler pisze:
tapety nie skomentuje bo brak mi slow na tego czlowieka
co za róznica kto jest na obrazku, wykonanie jest prześliczne i to jest wazne, nawet jakby tam siedział sam bin laden to i tak wykonanie tapety jest świetne!! :mrgreen:
Madzialena
Mahone

:shock: :shock: :shock: Boskie te sygny! Cudowne! Zamurowało mnie, gdy je zobaczyłam.
Aglek
Michael Scofield

James Whistler pisze:
agulec pisze:
taka była moja wizja^^
wizja zupelnie mi sie nie podoba.

Widzę, że Tobie nie brak własnego zdania... Oo

Super tapecia agulec ^^ Jak ją zobaczyłam to mi się uśmiechnęło :D Jaką ma fure xD
Madzialena
Mahone

O kurcze jak mogłam nie zauważyć tapetki. Mea culpa. Genialna jest. Super kolorki i wykonanie :D Świetne
James Whistler
Świeżak

Aglek pisze:
Widzę, że Tobie nie brak własnego zdania... Oo
chyba kazdy powiniem miec wlasne zdanie prawda? zreszta to nie jest temat od tego. wyrazam swoja opinie na temat tego co widze. a to co widze mnie sie nie podoba. i tyle.

Oczywiście, że tak - każdy ma prawo ocenić i wyrazić swoje zdanie na temat zamieszczanych prac - między innymi chyba o to tutaj chodzi. Nie podoba się, to się nie podoba ;) Koniec tematu.
agulec
Ostatnio zmieniony 2008-05-09, 20:01 przez James Whistler, łącznie zmieniany 2 razy.
Aglek
Michael Scofield

jednak uwazam, ze kultura nakazuje czasem wstrzymac sie z takimi komentarzami. To moze urazic. Przepraszam Aguś, ale nie moglam...
James Whistler
Świeżak

nie bede sie wstrzymywal bo to nie lezy w mojej naturze. Kazda praca ktora pojawia sie w tych tematach ma prawo zostac skrytykowana. Wybaczcie ze naruszylem swoim zdaniem wasza utopie
Sebo
Michael Scofield

OO....
James Whistler pisze:
Liczy sie praca, w tym przypadku tapeta, "Twórczość Własna" ...wykonanie, trud w nią włożony i czas..Oo

Agulec genialna tapeta ;-) masz super pomysły i realizujesz je w 100%^^
Piotras003
T-Bag

James Whistler pisze:
James to po co piszesz posta jak nie chcesz tapety komentowac ,jak mi sie cos niepodoba to poprostu nie pisze ;-) agulec tapetka swietna Oo ty to chyba tego alexa masz wszedzie co :-D podziwiam cie za twoja wiernosc do niego ;-)

Moi drodzy.. już raz pisałam - i więcej pisać nie będę - każdy ma prawo ocenić czyjąś pracę wedle własnego uznania. To w jak bardzo wylewny sposób - i czy w ogóle - użytkownik ma zamiar to zrobić, zależy od niego.
Co prawda również nie za bardzo rozumiem oceny pracy komentarzem "Tapety nie skomentuje bo brak mi slow na tego czlowieka", chociażby dlatego, że to nie jest temat "Aktorzy" czy "Postacie" i należałoby się raczej ustosunkować co do jej wykonania, a nie kierować się osobistą niechęcią do człowieka na niej przedstawionego, o czym zresztą pisali już wcześniej inni.
Także w przyszłości proszę o bardziej adekwatne oceny prac zamieszczanych w dziale "Twórczość własna", bo chyba nie ma nic przyjemniejszego niż wiedzieć, co na ich temat sądzą inni^^
Koniec i kropka - kolejne posty na ten temat będą kasowane.

agulec
Ostatnio zmieniony 2008-05-10, 01:42 przez Piotras003, łącznie zmieniany 2 razy.
kate24
Sara Tancredi

Podkradłam Twoja sygnę ;)
B...
Michael Scofield

a ja chciałm tylko zauwazyc ze twoja tapeta jest juz u mnie na pulpicie dwa dni a moj brat wcale nie protestuje xD ehehe to rzeczywiscie musi byc niezła...
jak on stwierdził:" całkiem dobra tylko ten głupi mahon" :-D no ale cóz ... xD
Tanira
Michael Scofield

ale żeście się chłopaka doczepili. Ma swoje zdanie i dobrze. I w ogóle to jest temat o pracach i nalezy komentować prace a nie komentarze innych. takie moje skrone zdanie.
Mnie osobiście tapeta też się nie podoba.
za to sygna z jamesem boska. zreszta z nim to wszystko jest boskie nawet jakby niewiadomo jakie bylo wykonanie ^^
Handcannon
T-Bag

Pomysł super :P wykonanie też... tapetka jest Cool ;)
agulec
Michael Scofield

Alhandra pisze:
Bardzo podobają mi się twoje prace (szczególnie z moim kochanym Williamem ;-) )są proste, ale ze stylem i pomysłem. Gratuluję talentu.
dziękuję za miłe słowa ;*

i w ogóle dziękuję wszystkim^^ ;*
B... pisze:
a ja chciałm tylko zauwazyc ze twoja tapeta jest juz u mnie na pulpicie dwa dni a moj brat wcale nie protestuje xD
hehehe... czuję się zaszczycona xD

...i trochę avków^^

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Aglek
Michael Scofield

1,4 , 3 od tyłu i pierwsza Sofia oraz ostatni w drugim rzędzie najlepsze ^^ Bardzo mi się podobają i podziwiam ;)
B...
Michael Scofield

OO te avy sa inne niz wszytkie wczesniejsze ale i nie mniej porazajace^^
a najbardziej podobaja mi sie: yyyyy wszyskie xD
nie no Alexy bija reszte na głowe choc i Sofia ,i Michaelki no i Whistler sa miodne :-D
drugi Alex ma zaczatki fryzury Otisowej, przynajmniej tak to wyglada :lol:
Tanira
Michael Scofield

najpiękniejszy Whistler jak zawsze *rozpływa się* ale trzecie Majkiel też jest boski
Xaneta
Michael Scofield

oO 1,2,3,4(...)13,14,15,16 :D superowe avki.
(kradnę jednego^^)
Madzialena
Mahone

Cudne, boskie, fantastyczne, świetne, genialne.... Alexy są najcudowniejsze, ale pozostałe też piękne!
Mogłabym kiedyś jakiegoś pożyczyć? :D
agulec
Michael Scofield

Madzialena pisze:
Mogłabym kiedyś jakiegoś pożyczyć? :D
no jasne, że tak ;* nie ma dla mnie nic przyjemniejszego^^
..i dzięki za komentarze :D
Wróć do „Grafika”